Infomator i harmonogram Konferencji Szkół Wyższych
#1
[Obrazek: ?url=funkyimg.com%2Fi%2F2w7EM.png]


Szanowni Goście!


Republika Bialeńska pragnie serdecznie powitać wszystkich przybyłych na Konferencję Szkół Wyższych. Na początek serdecznie zapraszamy na Wyspy Przyjaźni, gdzie na terenie Wolnogradzkiego Portu Lotniczego zostaną Państwo powitani przez przedstawicieli Gabinetu Prezydenta Republiki Bialeńskiej.

Następnie zapraszamy do Białej Sali Uniwersytetu Bialeńskiego, gdzie punktualnie o godzinie 21:00 zainaugurowana zostanie Konferencja. Po uroczystościach rozpoczynających spotkanie, w dziale Białej Sali otworzone zostaną specjalne wątki - panele dyskusyjne, w których toczyć będą się nasze rozmowy.

W wolnej chwili zapraszamy również do Bistro p. Lucyny - niesamowicie nastrojowej miejscówki w gmachu bialeńskiej uczelni, gdzie mogą Państwo - na koszt Uniwersytetu - napić się kawy, piwa czy zjeść smakowity lunch.

Przygotowaliśmy także szereg atrakcji dla Szanownych Gości. Już w niedzielę o godz. 20:00 zapraszamy na spektakl w reżyserii Macieja Kamińskiego. Zgodnie z tradycją, tytuł sztuki podany zostanie dopiero po jej zakończeniu. Spektakl odegrany zostanie na Discordzie na kanale przeznaczonym dla Konferencji Szkół Wyższych.

Zachęcamy również do uczestnictwa w wycieczce do wsi Potiomkinowsk Temeszgadzki. Przewodnikiem będzie Prezydent Republiki Bialeńskiej Ametyst Faradobus. Termin wyjazdu niebawem zostanie ustalony.


Mamy głęboką nadzieję, że pobyt w Republice Bialeńskiej okaże się przyjemny. W razie wszelkich pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Rektorem Taddeo de Medicim.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#2
Ostatnie miejsca wolne - lada chwila spektakl na Discordzie!
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#3
Informuję, że wycieczka do Potiomkinowska odbędzie się jutro przed południem, ale termin ten nie ma znaczenia, gdyż będzie ona miała miejsce na forum.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
#4
Wycieczka do Potiomkinowska Temeszgadzkiego rozpoczęła się! Odnośnik znajdziecie na żółtym ogłoszeniu w górnej części forum. Zapraszamy!
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości