I obrady Zgromadzenia Miejskiego
#1
W centrum Temeszgadu zgromadził się miejscowy lud. Już wkrótce miały rozpocząć się pierwsze obrady Zgromadzenia Mieszkańców. Na miejscu okazało się, że aby wziąć w nich czynny udział należało zapisać się do grona mieszkańców wolnego miasta, co przerosło niektórych. Na szczęście zawsze będzie ku temu okazja, ale najpierw należało przeprowadzić wybory metropolity. Na środku głównego placu ustawiono scenę, przed którą zbierali się ludzie prowadzący dyskusje i wysuwający coraz to nowe postulaty. W godzinach popołudniowych nadleciał helikopter, którym przybył na miejsce Prezydent.

[Obrazek: d8-1024x681.jpg]

Szanowni Mieszkańcy Temeszgadu,

jako założyciel wolnego miasta oraz Prezydent Republiki pozwalam sobie objąć przewodnictwo nad obradami Zgromadzenia Mieszkańców. Przykro mi, że z powodu czasowych trudności nie wszyscy z Was mogli dołączyć do wspólnoty obywateli wolnego miasta. Ja rozumiem, że wielu z was to analfabeci, a na dodatek zapisy były prowadzone onlajn, a tu mało kto ma komputer, a co dopiero internety. W najbliższym czasie te czasowe niedogodności i niedopatrzenia zostaną naprawione, a winni pociągnięci do odpowiedzialności. Wpierw jednak trzeba wybrać Metropolitę, który stanie na czele miasta. W drodze troski o dobro ziemi, tej ziemi, proponuję swoją kandydaturę na to stanowisko i zgadzam się, abyście ją przyjęli.

Z uwagi, że tym samym wypowiedzieli się wszyscy zarejestrowani chciałbym zapytać, czy ktoś zgłasza sprzeciw i uważa, że ma ku temu podstawy?
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
#2
Skoro nikt nie zgłasza sprzeciwu ogłaszam, że zostałem wybrany pierwszym Metropolitą Temeszgadzkim. Dziękuję za zaufanie i przystępuję do pracy zamykając tym samym pierwsze obrady Zgromadzenia.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości