[oddzielony] Aktualna lista obywateli
Witam.

Nie powiem, wiele nas tu jest Smile SmileSmile . No ale: "L'Italie ne s'est pas faite en un jour".
Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski
2. Jan de Kaniewski
3. Konstanty Jerzy Michalski
4. Abdullah Aykm
5. Maciej Kamiński
6. Boczek IV. von Kunstadt und Podiebrad
7. Krzysztof Razorblade
8. Jan Kazimierz Sapieha
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Bardzo martwi mnie fakt, że numer 3 trzeba będzie wykreślić, jeśli nie zmieni swojej aktywności. :/
N.N
Cytat:Bardzo martwi mnie fakt, że numer 3 trzeba będzie wykreślić, jeśli nie zmieni swojej aktywności. :/

A ja Proponuje aby napisać na Email przypominanie o RB (admin ma dostęp w PA do adresów email) albo może Konstanty ma Problemy z internetem albo dużo zajęć w szkoleuczelni.
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Cytat:[quote author="AndrzejSwarzewski"]Bardzo martwi mnie fakt, że numer 3 trzeba będzie wykreślić, jeśli nie zmieni swojej aktywności. :/

A ja Proponuje aby napisać na Email przypominanie o RB (admin ma dostęp w PA do adresów email) albo może Konstanty ma Problemy z internetem albo dużo zajęć w szkoleuczelni.[/quote]
Zrobiłem to już w czasie wyborów. Zapewne ma jakąś awarię komputera lub Internetu. No cóż, musimy czekać. Wink
N.N
Cytat:[quote author="Abdullah Aykm"][quote author="AndrzejSwarzewski"]Bardzo martwi mnie fakt, że numer 3 trzeba będzie wykreślić, jeśli nie zmieni swojej aktywności. :/
A ja Proponuje aby napisać na Email przypominanie o RB (admin ma dostęp w PA do adresów email) albo może Konstanty ma Problemy z internetem albo dużo zajęć w szkoleuczelni.[/quote]
Zrobiłem to już w czasie wyborów. Zapewne ma jakąś awarię komputera lub Internetu. No cóż, musimy czekać. Wink[/quote]

Jak znam życie, takie sytuacje będą występować - w końcu każdy z nas ma jakieś życie w realu, stojące na pierwszym miejscu. Wyjeżdża się na urlopy, w służbowe wyjazdy, czasem praca zawodowa potrafi wymóc odstąpienie na pewien czas od internetowych rozrywek i dyskusji, czasem w życiu zdarzają się inne problemy, a czasem po prostu kupuje się nowy komputer i trzeba czasu by sobie coś poukładać etc.

Może (wzorem innych for) stworzyć "przyklejony temat" (o nazwie np. "Nieobecności") gdzie osoby pełniące pewne funkcje (tutaj obywatele) w takich sytuacjach będą mogły wpisać informację w stylu: "ze względów zawodowych (urlopu) będę nieobecny do...". Nie ma wtedy wątpliwości, a jeżeli dana osoba pełni jakąś funkcję wymagającą ciągłości działań, to ktoś w tym czasie może przejąć te zdania.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Cytat:Może (wzorem innych for) stworzyć "przyklejony temat" (o nazwie np. "Nieobecności") gdzie osoby pełniące pewne funkcje (tutaj obywatele) w takich sytuacjach będą mogły wpisać informację w stylu: "ze względów zawodowych (urlopu) będę nieobecny do...". Nie ma wtedy wątpliwości, a jeżeli dana osoba pełni jakąś funkcję wymagającą ciągłości działań, to ktoś w tym czasie może przejąć te zdania.
Myślę, że każdy może w tym celu zakładać nowy temat, żeby była jasność i porządek, a nie tematy-tasiemce. Wink
N.N
Cytat:Myślę, że każdy może w tym celu zakładać nowy temat, żeby była jasność i porządek, a nie tematy-tasiemce. Wink
Najlepiej, żeby było to w formie ogłoszeń.

A co do Pana Michalskiego - cóż, pozwoliłem sobie przejąć jego partyjną funkcję (co widać choćby w mojej sygnaturce) ze względu na jego długą nieobecność. Zgodnie z ustawą o obywatelstwie, zostanie on wykreślony z listy, jeśli nie da znaku życia do 29 stycznia (czyli ustawowego czasu "powyżej miesiąca").
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Cytat:Zgodnie z ustawą o obywatelstwie, zostanie on wykreślony z listy, jeśli nie da znaku życia do 29 stycznia (czyli ustawowego czasu "powyżej miesiąca").
Jeszcze dużo czasu, miejmy nadzieję, że pokona przeszkody. Wink
N.N
Cytat:[quote author="AndrzejSwarzewski"][quote author="Abdullah Aykm"][quote author="AndrzejSwarzewski"]Bardzo martwi mnie fakt, że numer 3 trzeba będzie wykreślić, jeśli nie zmieni swojej aktywności. :/
Zrobiłem to już w czasie wyborów. Zapewne ma jakąś awarię komputera lub Internetu. No cóż, musimy czekać. Wink[/quote]

Jak znam życie, takie sytuacje będą występować - w końcu każdy z nas ma jakieś życie w realu, stojące na pierwszym miejscu. Wyjeżdża się na urlopy, w służbowe wyjazdy, czasem praca zawodowa potrafi wymóc odstąpienie na pewien czas od internetowych rozrywek i dyskusji, czasem w życiu zdarzają się inne problemy, a czasem po prostu kupuje się nowy komputer i trzeba czasu by sobie coś poukładać etc.

Może (wzorem innych for) stworzyć "przyklejony temat" (o nazwie np. "Nieobecności") gdzie osoby pełniące pewne funkcje (tutaj obywatele) w takich sytuacjach będą mogły wpisać informację w stylu: "ze względów zawodowych (urlopu) będę nieobecny do...". Nie ma wtedy wątpliwości, a jeżeli dana osoba pełni jakąś funkcję wymagającą ciągłości działań, to ktoś w tym czasie może przejąć te zdania.[/quote]

Zgadzam sie z tymi słowami przedmówcy. Warto sie nad tym poważnie zastanowić.
Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski
2. Jan de Kaniewski
3. Abdullah Aykm
4. Maciej Kamiński
5. Boczek IV. von Kunstadt und Podiebrad
6. Krzysztof Razorblade
7. Jan Kazimierz Sapieha
Cry CryCry
Cytat:Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski
2. Jan de Kaniewski
3. Abdullah Aykm
4. Maciej Kamiński
5. Boczek IV. von Kunstadt und Podiebrad
6. Krzysztof Razorblade
7. Jan Kazimierz Sapieha
Cry CryCry

Nie płacz,kiedy nas mało,
będzie nas ciut wiecej kiedyś ,
Nie płacz,kiedy kiedy nas mało...Smile SmileSmile
Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
5. Boczek IV. von Kunstadt und Podiebrad,
6. Krzysztof Razorblade,
7. Jan Kazimierz Lew Sapieha,
8. Konstanty Jerzy Michalski,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Seryk Jerzy B'Ellan.
W jaki sposób mogę zmienić wpis o mojej osobie, aby zamiast "Seryk B'Ellan" widniał moja aktualna nazwa użytkownika z forum?
Wystarczy, że to zgłoszę tutaj czy muszę kierować się do Sądu?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Wystarczy tutaj.
Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
6. Krzysztof Razorblade,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Jerzy Lwie Serce
N.N
Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
6. Krzysztof Razorblade,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Jerzy Lwie Serce
13. Kamil Maciejewski
N.N
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
6. Krzysztof Razorblade,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Jerzy Lwie Serce
13. Kamil Maciejewski
14. Władimir Grutin
N.N
Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
6. Krzysztof Razorblade,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Jerzy Lwie Serce,
13. Kamil Maciejewski,
14. Władimir Grutin,
15. Zuzanna Ossolińska.
Jeszcze jeden obywatel, a Parlament będzie mógł zostać powiększony.
Cytat:Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
6. Krzysztof Razorblade,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Jerzy Lwie Serce,
13. Kamil Maciejewski,
14. Władimir Grutin,
15. Zuzanna Ossolińska.
Ale za 6 tygodni. :wink: :wink::wink:
N.N
Cytat:[quote author="Lehrabia"]Aktualizacja:
1. Andrzej Swarzewski,
2. Jan de Kaniewski,
3. Abdullah Aykm,
4. Maciej Kamiński,
6. Krzysztof Razorblade,
9. Marcin von Primisz,
10. Kubiłaj Ugedej,
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Jerzy Lwie Serce,
13. Kamil Maciejewski,
14. Władimir Grutin,
15. Zuzanna Ossolińska.
Ale za 6 tygodni. :wink: :wink::wink: [/quote]
Nom, niestety. Mam jednak nadzieję, że przez czas Ali napisze 10 postów.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości