Stan nadań lennych
#1
[official]
           I. Katechonowie i Katechonki, Wielcy Przywódcy i Wielkie Przywódczynie, Jahołdajowie i Jahołdaje (400 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

          II. Elektorzy i Elektorki, Ukochani Przywódcy i Ukochane Przywódczynie, Atamanowie i Atamanki (300 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):

          III. Parowie i Paritassy, Szanowni Przywódcy i Szanowne Przywódczynie, Sułtanowie i Sułtanki (200 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  1. Maciej Kamiński - 283 folw.
  2. Hewret von Thorn - 237 folw.
  3. Andrzej Swarzewski - 231 folw.

    IV. Grandowie i Grandessy, Tytularni Przywódcy i Tytularne Przywódczynie, Szachowie i Szachowe (150 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  4. Tadeusz Krasnodębski - 163 folw.

    V. Wielcy Kniaziowie i Wielkie Kniahinie, Pierwsi Przewodniczący i Pierwsze Przewodniczące, Kaganowie i Kaganki (100 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  5. Frederick Hufflepuff - 124 folw.
  6. Feliks Spirkin - 119 folw.
  7. Konstanty Jerzy Michalski - 118 folw.
  8. Alberto Carlos de Medici y Zep - 110 folw.
  9. Ronon Dex - 106 folw.
  10. Eddard Noqtern - 105 folw.
  11. Severino Castiglioni - 103 folw.

    VI. Kniaziowie i Kniahinie, Pierwsi Wiceprzewodniczący i Pierwsze Wiceprzewodniczące, Nurredinowie i Nurrediny (75 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  12. Maria von Primisz - 94 folw.
  13. Ametyst Faradobus - 90 folw.
  14. Marek Bajtuś - 89 folw.
  15. Thomas von Lisendorff - 87 folw.
  16. Jan Kaniewski - 87 folw.
  17. Aleksandra Dostojewska - 85 folw.
  18. Mikołaj Patryk Dostojewski - 85 folw.
  19. Antoni Kacper Burbon-Conti - 79 folw.

    VII. Lordowie i Lordessy, Sekretarze Generalni i Sekretarki Generalne, Wezyrowie i Wezyrki (50 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  20. Piotr Paweł de Zaym - 68 folw.
  21. Kristian Arped - 66 folw.
  22. Kamil Maciejewski - 61 folw.
  23. Sheldon Anszlus Lovelace - 57 folw.
  24. Karol Medycejski - 51 folw.

    VIII. Margrabiowie i Margrabiny, Sekretarze Rzeczywiści i Sekretarki Rzeczywiste, Emirowie i Emirki (30 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  25. Guliano Montini - 48 folw.
  26. Fiodor Swirydiuk - 46 folw.
  27. Ali ibn Abi Talib - 42 folw.
  28. Baltazar Dostojewski - 42 folw.
  29. Piotr Pietrow - 42 folw.
  30. Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep - 42 folw.
  31. Jan Sapieha - 36 folw.
  32. Jurij Bołodin - 31 folw.

    IX. Hrabiowie i Hrabiny, Sekretarze Tytularni i Sekretarki Tytularne, Szejkowie i Szejkowe (18 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  33. Ivan von Lichtenstein - 29 folw.
  34. Gaudius van der Cathair - 29 folw.
  35. Herman Kolineusz-Michalski - 27 folw.
  36. Mateusz Adam Sartoneskorsi - 21 folw.
  37. Jan Lubomirski-Dostojewski - 21 folw.
  38. Jan von Maikowski - 20 folw.
  39. Bartłomiej Małczyński - 18 folw.

    X. Wicehrabiowie i Wicehrabiny, Wielce Zasłużeni Stachanowcy i Wielce Zasłużone Stachanowki, Tumenamirowie i Tumenamiry (12 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  40. Józef Konstanty Bagrat - 17 folw.
  41. Lester Nowowicki - 17 p. gosp.
  42. Brandon Noqtern - 16 folw.
  43. Geraint Glyndŵr - 15 folw. 
  44. Irmina de Vellior y Thorn - 15 folw.
  45. Michael Wolferine - 15 folw.
  46. Tomasz Wettin - 14 folw.
  47. Tomasz Anter - 14 folw.
  48. August von Medis - 13 folw.
  49. Michael Redwitz - 12 folw.

    XI. Baronowie i Baronessy, Szanowni Stachanowcy i Szanowne Stachanowki, Esaułowie i Esaułły (6 folwarków/państwowych gospodarstw/koszy):
  50. Tobiasz von Richtoffen - 11 folw.
  51. Daniel von Witt - 11 folw.
  52. Konrad Čech - 11 folw.
  53. Richard Zimmermann - 11 folw.
  54. Aurelio Castiglioni - 11 folw.
  55. Freyton Camirr - 10 folw.
  56. Jarosław Michnik - 9 folw.
  57. Ferdynand Dugosz - 9 folw.
  58. Arthur McKinley - 8 folw.
  59. Zuzanna Ossolińska - 8 folw.
  60. Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł - 8 folw.
  61. Albert von Metzer - 8 folw.
  62. Orjon Surma - 8 folw.
  63. Marcel Hans - 7 folw.
  64. Jacques de Brolle - 6 folw.
  65. Prezerwatyw Tradycja Radziecki - 6 folw.
  66. Otto von Teller - 6 folw.
  67. Robert Dąbski-Hans - 6 folw.
  68. Elżbieta Kaczmarek - 6 folw.
  69. Robert von Thorn - 6 folw.

    XII. Szlachcice i Szlachcianki,  Stachanowcy i Stachanowki, Sotnicy i Sotnice (3 folwarki/państwowe gospodarstwa/kosze):
  70. Iwan Normalverbraucher - 5 folw.
  71. Vladimir von Hochenhaüser - 5 folw.
  72. Marietta della Veronese - 5 folw.
  73. Hugo Miramontes - 5 folw.
  74. Aroksus Soborowiec - 5 folw.
  75. Wergiliusz Postawny - 5 folw.
  76. Ludwik Tomović - 5 folw.
  77. Phillip Kurt von Schmidt - 4 folw.
  78. śp. Arkadiusz Filip - 4 folw.
  79. Pel Nander - 4 folw.
  80. Morgan van Bone - 4 folw.
  81. Marcin Mikołaj - 4 folw.
  82. Oliver de Funès - 4 folw.
  83. Konstanty von Jungingen - 4 folw.
  84. Michael Amadeusz Rutzeldorf - 4 folw.
  85. Aaron Ramsey - 4 folw.
  86. Daniel January von Tauer-Krak - 4 folw.
  87. Juliette de Firenza - 4 folw.
  88. Kaspian Morsis - 4 folw.
  89. Wilhelm Orański - 4 folw.
  90. Octavia Mills - 4 folw.
  91. Raisa Komorowska - 3 folw.
  92. śp. Laszk Młynariew - 3 folw.
  93. Ciecierad Ciecieląg - 3 folw.
  94. Kazimierz Sabatowski - 3 folw.
  95. Meisande Gvandoya - 3 folw.
  96. Andy Sky - 3 folw.
  97. Leoncjusz - 3 folw.
  98. Ola Hughson - 3 folw.
  99. Alexander Wnuczkowski - 3 folw.
  100. Paulina Natalia Wileńska - 3 folw.
  101. śp. Juan Pablo Morales - 3 folw.
  102. Karolina von Lichtenstein - 3 folw.
  103. Krzysztof Hans - 3 folw.
  104. Yennefer von Witcher - 3 folw.
  105. Erick Monde-Kovacs - 3 folw.
  106. Kamil Mikołaj Stachowiecki - 3 folw.

    XIII. Nienobilitowani posiadacze i posiadaczki ziemscy/kie (1 folwark/państwowe gospodarstwo/kosz i zrzeczenia):
  107. Akrypa Rabotowicz von Primisz - 86 folw. (zrzeczenie się tytułu i 86 folwarków)
  108. Iwan Pietrow - 50 folw. (zrzeczenie się tytułu i 42 folwarków)
  109. Torkan Ingawaar - 25 folw. (zrzeczenie się tytułu)
  110. Leonard - 2 folw.
  111. Elmuk Wikarde - 2 folw.
  112. PilotPL - 2 folw.
  113. Rhaegar Deithven - 2 folw.
  114. Łukasz Edward Wielki - 2 folw.
  115. Dźandragłupta - 2 folw.
  116. Rattus Norvegicus-Chojnacki - 2 folw.
  117. Petros Ioanosigos Avrampoulos - 2 folw.
  118. Czechu1992 - 2 folw.
  119. Osama bin Ramzani - 2 folw.
  120. Thorgaurt Gvandoya - 2 folw.
  121. Mario Rina Nati - 2 folw.
  122. Fernando Alvarez de Cordoba - 2 folw.
  123. Piotr Laging - 2 folw.
  124. Thorsten Eisenhauer - 2 folw.
  125. Micor Matoch - 2 folw.
  126. Martin - 2 folw.
  127. Markus Arped - 2 folw.
  128. Jan Niezbędny - 2 folw.
  129. Krzysztof Domański - 2 folw.
  130. Stanisław von Tauer - 2 folw.
  131. Jihymed Niezyd - 2 folw.
  132. Filip Lotnik - 2 folw.
  133. Xawery Franciszek Kłopocki - 2 folw. 
  134. Adam Peterelli - 2 folw.
  135. Mieszko Herdel - 2 folw.
  136. Arcadio N. Delart von Witcher - 2 folw.
  137. Amal Chigu - 2 folw.
  138. Norbert Byfyj - 2 folw.
  139. Ioannis Avrampoulos - 1 folw.
  140. Sven Haugland - 1 folw.
  141. Apache Uga-Naki - 1 folw.
  142. Ozjasz Goldberg - 1 folw.
  143. Paulus Buddus - 1 folw.
  144. Caspar Waxman - 1 folw.
  145. Defloriusz Dyman Wander - 1 folw.
  146. Juan Wilhelm Grenaldi - 1 folw.
[/official]
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości