Cześć wszystkim
Witam wszystkich po długiej przerwie,

Chociaż byłem aktywny w Bialenii to w stopniu niewielkim. Ostatnio cały mój czas mikronacyjny poświęcało szefowanie rządem Hasselandu. Teraz kiedy moja kadencja się skończyła mam trochę więcej czasu. Postanowiłem więc wrócić do Bialenii i trochę tu podziałać w różnych dziedzinach. Przypomnicie mi jak się odnawia obywatelstwo?
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Witam! 

Drobne informacje znajdziesz tutaj: https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thread-8371.html

Pozdrawiam,
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
Witaj, zapraszamy do wspólnej zabawy!
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Witaj Eddardzie!
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
(14.10.2017, 22:50:50)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Witam! 

Drobne informacje znajdziesz tutaj: https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thread-8371.html

Pozdrawiam,

Dzięki za informacje. Przydatny poradnik - oby takich więcej. Wink

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Odpowiedz
Witaj Ned. Miło że powrociłeś.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
(16.10.2017, 16:35:51)Tomasz Cyryl Dostojewski napisał(a): Witaj Ned. Miło że powrociłeś.

Witaj, Tomaszu. Cieszysz się, że teraz nie jesteś już jedynym "sportowcem" w kraju? Smile
Odpowiedz
Dzień dobry, szczęść Boże.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości