Debata prezydencka - listopad 2017

Moi mili!

Chciałbym zachęcić wszystkich, a zwłaszcza kandydatów do udziału w debacie prezydenckiej listopad 2017 r.
Wzorem poprzednich edycji i wyborów, przedsięwzięcie odbędzie się na forum.
Prowadzący, obywatele oraz kandydaci między sobą będą zadawać pytania, na które kandydaci/kontrkandydaci będą musieli odpowiedzieć.

Myślę, że powinnyśmy się spotkać w niedzielę, tj. 5 listopada 2017 r. o godzinie 19:00.
Obywateli zachęcam do składania propozycji pytań.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Oczywiście chętnie wezmę udział w debacie. Niestety dostępny będę od poniedziałku do piątku.
Po za tym , póki co jestem jedynym zgłoszonym kandydatem na urząd Prezydenta Republiki Bialeńskiej.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Ustandaryzowany Maćkowy Test Osobowości: jakie jest najlepsze nadzienie do naleśników?

Ponadto:
a) Czy planowane jest trzymanie się doktryny polityki zagranicznej [o ile ktoś jeszcze pamięta ten dokument - przyp. gestort.]?
b) Jaka jest planowana częstotliwość wynagradzania obywateli folwarkami?
c) Czy kandydat planuje prezydenturę na Kaniewskiego (stabilizacyjną) czy na wypadanie z szoferki (podgrzewanie atmosfery)?
d) Skoro to już zostało poruszone, jaki jest stosunek kandydata (w kilku zdaniach) do idei odrodzenia naszego małego imperium?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(02.11.2017, 20:30:07)Maciej Kamiński napisał(a): Ustandaryzowany Maćkowy Test Osobowości: jakie jest najlepsze nadzienie do naleśników?

Ponadto:
a) Czy planowane jest trzymanie się doktryny polityki zagranicznej [o ile ktoś jeszcze pamięta ten dokument - przyp. gestort.]?
b) Jaka jest planowana częstotliwość wynagradzania obywateli folwarkami?
c) Czy kandydat planuje prezydenturę na Kaniewskiego (stabilizacyjną) czy na wypadanie z szoferki (podgrzewanie atmosfery)?
d) Skoro to już zostało poruszone, jaki jest stosunek kandydata (w kilku zdaniach) do idei odrodzenia naszego małego imperium?

Tak, mam zamiar trzymać się Doktryny .
Folwarki zamierzam nadawać podczas Świąt oraz podczas zakończenia kadencji.
Moja prezydentura będzie stabilną prezydenturą bez żadnych podgrzewanych atmosfer.
Tak jak powiedziałem , planuję trzymanie się Doktryny Polityki Zagranicznej co oznacza iż jestem zwolennikiem powrotu Stowarzyszenia Bialenii , Hasselandu i Brodrii.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
To chyba było pytanie dopiero na debatę? Tongue
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Tylko w weekend nie będę miał czasu.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Nie odpowiedziałeś na UMTO. Sad
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
he he he he.....ja najbardziej lubię naleśniki z twarogiem  Big Grin .
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Jaki jest stosunek kandydata do gospodarki?
Co sądzi o projekcie obwodnicy wolnogradzkiej i tego, że aby ją zbudować należy przejąć część ziemi od nieaktywnego od roku połowy roku 2014 Jana Sapiehy?
Odpowiedz
Tak jak wspomniałem. Chciałbym zapoczątkować rolnictwo w Bialenii.
Co się tyczy Obwodnicy, to uważam to za dobry pomysł. Natomiast ws ziem Jana Sapiehy sugerowałbym zwrócić się do Sędziego Ludowego o wykładnię .
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Jaki jest jego stosunek do Anatolii?
Odpowiedz
A o co konkretnie pytasz?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Chętie odpowiem na wszystkie pytania ale zadane do mnie a nie do wszystkich bo jestem zazdrosna.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
(02.11.2017, 22:02:57)Tomasz Cyryl Dostojewski napisał(a): A o co konkretnie pytasz?

Obecnie o to, co kandydat myśli o tym projekcie: https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thread-8419.html
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to się nie skończy w niedzielę, bo będę cały dzień w podróży i nie zdążę wziąć udziału.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Również jestem pozytywnie nastawiony do pomysłu organizacji debaty. Do wyznaczonego terminu postaram się dostosować.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
(02.11.2017, 22:37:11)Kamil Maciejewski napisał(a):
(02.11.2017, 22:02:57)Tomasz Cyryl Dostojewski napisał(a): A o co konkretnie pytasz?

Obecnie o to, co kandydat myśli o tym projekcie: https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thread-8419.html

Prawdę mówiąc jest to praktycznie ruch kosmetyczny ws Anatolii. Jestem za.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(02.11.2017, 20:10:08)Hewret von Thorn napisał(a):

Moi mili!
Chciałbym zachęcić wszystkich, a zwłaszcza kandydatów do udziału w debacie prezydenckiej listopad 2017 r.
Wzorem poprzednich edycji i wyborów, przedsięwzięcie odbędzie się na forum.
Prowadzący, obywatele oraz kandydaci między sobą będą zadawać pytania, na które kandydaci/kontrkandydaci będą musieli odpowiedzieć.
Myślę, że powinnyśmy się spotkać w niedzielę, tj. 5 listopada 2017 r. o godzinie 19:00.
Obywateli zachęcam do składania propozycji pytań.
Debata jest dobrym pomysłem. Proponuję ustalić prowadzącego, harmonogram i uczestników debaty prezydenckiej.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
Organizujemy debatę? Ja mogę właściwie codziennie. Jeśli wieczorem, to bardziej w okolicach 21:00/22:00. W dzień jestem zazwyczaj dostępny do 17:00.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Zróbmy 2 formy, pisemną i głosową na Discordzie!
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości