Akrypa 2017 - Ku lepszej przeszłości!
Ciof towarzysze i towarzyszki!

W imieniu swoim prezentuje się nowy program mojej prezydentury. Program nadal opiera się na kilku filarach jakimi są:  Anime, Kucyki, System karny, Nacjonalizm oraz Rewolucjonizm&Egalitaryzm. Postulaty dzielą się na te które chcemy wprowadzić w najbliższym czasie i na te i na te za którymi walka będzie się toczyć w dalekiej przyszłości. Jak ktoś nie umie rozpoznać to proszę pytać. Pytanie nie szkodzi. :3

Anime

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Każdy obywatel z animo-pokojówką otrzyma miesięcznie 25 folwarków.

Kucyki

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Każdy obywatel z kucykiem otrzyma miesięcznie 30 folwarków.

System karny

Tutaj wiele nasze poglądy się nie zmieniły. Jestem zwolleniliem dualizmu karnego. Oznacza to, że powinny być tylko 2 możliwe kary dla obywatela. Naszym pomysłem jest kara pałowania i kara pałowania na śmierć. Albo kogoś nie chcemy albo dajemy mu ostrzeżenie. Za 5 pałowaniem jest już śmierć.

Nacjonalizm

Tutaj można powtórzyć to co pisałam kilka lat temu:
"BPR-R jako partia radykalna jest częściowo nacjonalistyczna. Jesteśmy silnie przeciwni wpływom jakie wywierają środowiska Brodrii i Hassenlandu na politykę centralną. Zwłaszcza opowiadamy się bardzo szeroko przeciw pomysłom zwiększania wpływu szlachty i prowadzeniu lub możliwości wprowadzenia monarchii."
Jesteśmy już za delegalizacją żadnych ruchów reakcyjnych. Uważamy też nadal, że Bialenia powinna naciskać na inne mikronacje na demokratyzacje i republikanizacje ich życia politycznego. Królestwo Hassenlandu powinno oddalić się natychmiast od Republiki Bialeńskiej gdyż działa ono skrajnie przeciwko obywatelom naszej mikronacji.  W przypadku Brodrii powinniśmy dążyć do przekonywania władz tej mikronacji do stopniowej bialenizacji a może w przyszłości będą mogli byś regionem RB. 

Rewolucjonizm i egalitaryzm

"Uważamy, że każda istotna zmiana w strukturze państwowej powinna być wywołana przesz silne dążenia społeczne a nie parlament. Lud powinien mieć możliwość zawetowania każdej decyzji organów władzy i przeprowadzenia w tej sprawie referendum jeśli zbierze odpowiednią liczbę podpisów." Do starego programu należy dodać, że będziemy dążyć w polityce zagranicznej do demokratyzacji wszystkich mikronacji. Należy jednak wzorując się na Rzymie wprowadzić, że by pełnić urząd wyższy należy pełnić wcześniej niższy.

Lesbijki wszystkich krajów łączcie się!

(-)  Akrypa Rabotowicz von Primisz ^^
Odpowiedz
Parodia mikronacji. Infantylizacja. Z takim podejściem to weź załóż swoje yoyo i baw się tam w otoczeniu podobnych wariatów. Nie chce mi się nawet tego komentować. Mam nadzieję, że nie uzbierasz nawet podpisów.

Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Zawieszam kampanie wyborczą.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Jaki jest powód ?
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Nie ma sensu marnować czasu, żeby tylko dostać 2-3 głosy. Wysiliłam się z kampanią by Bialenia nie wpadła w ręce monarchy ale jest teraz sensowny kandydat więc nie ma co forsować swojego programu. Startuje nadal i każdy wasz głos to uśmiech w moim serduszku ale nie jest to już walka o idee Bialeni. Jeśli wygra prezydent którego oczeniam ok albo taki który nie zły wystarczy mi to.
W każdym razie zamiast przemów prezentuje 3 kolejne priorytety:
1. Polityka Zagraniczna.
Zamierzam jako Prezydent być także MSZ oraz odwiedzić wszystkie chętne mikronacje w oficjalnym wizytach. Będę prowadziła aktywną polityke promowanie Republikanizmu w v-świecie i propagadne sukcesów RB.
2. Ludowładztwo.
Będę dążyć do stworzeni reprezentantów powagi ludu. Będzą to Trynuni Ludowowi z prawem Weta do każdej decyzji urzędnika.
Jest to jednoznaczne z odebraniem weta prezydentowi. Będą ono wybierani na 4 tygodniową kadencje przez wszystkich równych obywateli.
3. Prawo i porządek.
Zamierzam uporządkować rozbudowane prawo bialeńskie. Przeprowadze reforme policji by znów trzymała poziom. Przeprowadze by sądownictwo stało w ramach Zgromadzenia Obywatelskiego z którego będzie wybierany przewodniczący Zgromadzenia którego zadaniem będzie prowadzenie rozprawy. Najpierw głosowanie będzie czy oskarżony jest winny a jeśli tak to o wymiar kary.

Dziękuje, jak ktoś chce może pytać.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości