Zawiadomienie o przestępstwie
Szanowny Panie Prezesie!

Chciałbym złożyć obywatelskie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Tomasza Cyryla Dostojewskiego na podstawie art. 50 KK, tj. znieważenie innej osoby.
Dowody oraz opis całego zajścia można znaleźć w pozwie:
https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thre...l#pid81005

Z poważaniem,
/-/ Hewret von Thorn
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Czy zawiadamiający jest świadomy, że zgodnie z art. 11 ust. 7 Ustawy o Sądownictwie może wnieść akt oskarżenia do Sądu Ludowego jako oskarżyciel prywatny?
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Zrezygnowałem z oskarżenia prywatnego, gdyż złożyłem pozew do Sądu Ludowego.
Jako iż na drodze mediacji osiągnąłem zamierzenia przedstawione w pozwie, postanowiłem zrezygnować z rewizji od błędnej decyzji sądu.

Zawiadomienia nie wycofuję, decyzja nad dalszymi czynnościami należy do organów Policji Krajowej.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Cytat:
[Obrazek: ?url=i.imgur.com%2FvdUQ0qe.png]

12 listopada 2017 r.
Prezes Policji Krajowej

Na podstawie art. 11 ust. 6 Ustawy o sądownictwie z dnia 27 maja 2016 r. oskarżyciel publiczny odmawia złożenia aktu oskarżenia w sprawie wyszczególnionej w zawiadomieniu. Zawiadamiający w pełni świadomie zrezygnował z prawa do złożenia aktu oskarżenia jako oskarżyciel prywatny, co uzasadnia w odpowiedzi do zapytania złożonego przez oskarżyciela publicznego. W związku z tym oskarżyciel publiczny uznał, że nie istnieją przesłanki do kontynuowania sprawy i zadecydował jak powyżej.

Podpisano:
(-) Iwan Pietrow
Prezes PPK
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości