Wybór Wysokiego Komisarza Nadzoru Finansowego
Wysoka Komisjo, 

jesteśmy w końcu w pełnym, trzyosobowym składzie, więc bez zbędnych opisów - proponuję przejść do wyboru Wysokiego Komisarza Nadzoru Finansowego, czego zgodnie z artykułem 5. ust. 2. Ustawy o WKNF dokonuje się zwykłą większością głosów.

Cytat:2. Wysokiego Komisarza powołują ze swojego grona członkowie Komisji na kadencję wynoszącą 4 tygodnie zwykłą większością głosów. Komisarz może zostać odwołany przed upływem kadencji przez Komisję bezwzględną większością głosów.

Osobiście składam swoją kandydaturę na to stanowisko, czego w moim mniemaniu uzasadniać raczej nie muszę.

Czy Komisja ma jakieś obiekcje co do mojej osoby na tym stanowisku? Czy są inni kandydaci? Jeśli nie, proponuję przejść do głosowania.

@"Sheldon Anszlus Lovelace" @"Bajtuś"
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Jestem za i nie widzę żadnych przeciwwskazań ✌
(-) Sheldon Anszlus Lovelace
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odwołując się do mojej osoby:
a) nie używaj Nazwiska, jest ono zbyt cenne
b) zwracaj się poprzez oficjalne imię "Anszlus"
c) alternatywnie, aby uniknąć powtórzeń imienia, użyj *przed-imienia "Sheldon"
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
za
Ja oczywiście również jestem ZA.

Przyjęte jednogłośnie.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości