Osiedlenie. Czas najwyższy
Szanowni rodacy.
Wielu z was mnie zna nie od dziś i każdy wie iż w jednej mikronacji ciężko mi było usiądzieć dlatego działaniem w kilkunastu równocześnie. 
Czas zakończyć ów skakanie z kwiatka nawet kwiatek. 
Dlatego też ograniczyłem się do dwóch mikronacji a mianowicie do Bialenii i Garapenii. 
Od dnia dzisiejszego będę działał tylko w tych dwóch mikronacjach. 

W Bialenii chciałbym poświęcić się temu czym lubię najbardziej,  sportem.  To będzie moje główne zajęcie tu. Nie wykluczając oczywiście polityki.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
A jednak.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Co masz na myśli Ametyscie?
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Szanowny Tomaszu, przecież chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że lada chwila zmienisz zdanie w kwestii zamieszkiwania wielu mikronacji naraz i będziesz kontynuował działalność w innych krajach.
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości