Proponowany skład Gabinetu von Lisendorffa
Przedstawiam proponowany skład mojego Gabinetu.

I. Wiceprezydent  i Minister Spraw Zagranicznych

[Obrazek: avatar_79.jpg?dateline=1509823252]

Ametyst Faradobus

II. Minister Spraw Wewnętrznych

[Obrazek: avatar_334.jpg?dateline=1504383168]

Antoni Kacper Burbon-Conti

III. Minister Gospodarki i Rolnictwa

[Obrazek: avatar_162.gif?dateline=1479122278]

Bajtuś

IV. Minister Kultury 

[Obrazek: avatar_163.png?dateline=1479244385]

Frederick Martin Hufflepuff

V. Minister Infrastruktury i Budownictwa 

[Obrazek: avatar_86.png?dateline=1479244038]

Mikołaj Patryk Dostojewski

Rekomendacja Prezydencka na Prezesa Policji Krajowej 

[Obrazek: avatar_6.png?dateline=1479308260]

Maciej Kamiński

Rekomendacja Prezydencka na Naczelnego Dowódcę Bialeńskich Sił Zbrojnych

[Obrazek: avatar_97.jpg?dateline=1510578834]

Iwan Pietrov

/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Nie byłam pewiena na kogo oddam głos ale teraz już wiem na pewno. Tadziu, masz moje poparcie. Wybacz Tomasz ale nie jestem w stanie poprzeć takiego rządu.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Ehh....a gdzie solidarność partyjna ? Przecież obaj jesteśmy z Bialeńskiej Partii Demokratycznej .
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
System prezydencki niszczy role partii. Po za tym główna po tobie postać tego rządu jest z partii przeciwnej.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Której kandydat na urząd prezydenta zrezygnował.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(13.11.2017, 22:30:29)Akrypa Rabotowicz von Primisz napisał(a): Nie byłam pewiena na kogo oddam głos ale teraz już wiem na pewno. Tadziu, masz moje poparcie. Wybacz Tomasz ale nie jestem w stanie poprzeć takiego rządu.

Bardzo się cieszę, że proponowany przeze mnie skład Gabinetu jest społecznie dość pozytywnie odbierany. Ja sam liczę na to, że będę miał możliwość kierowania nim i współpracy ze wskazanymi osobami, bo zapowiada się naprawdę dobry rząd, który będzie mógł wiele zdziałać! Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Tak zasadniczo, te wszystkie momenty, kiedy oficjalnie zostało ogłoszone: "BPD poprze tego a tego kandydata" oznaczały tyle, że każdy indywidualnie to właśnie postanowił. Brak jednomyślności przekładał się zaś na brak publicznego poparcia.

Betonowa ścieżka życia odrzuca środowisko partyjne, i dzięki temu żyje non stop. W przeciwieństwie do... każdej innej linii ideologicznej kiedykolwiek reprezentowanej przez jakiekolwiek ugrupowanie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Trudno. Nie zrezygnuję , wierzę iż mam szansę na zwycięstwo w wyborach z BPD lub bez niej.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
No i nastąpiła oczekiwana przeze mnie zmiana Gabinetu.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Pan najpierw pytasz, potem ogłaszasz, a ja jeszcze nie zdążyłem dać odpowiedzi.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
(13.11.2017, 22:40:44)Taddeo Lorenzo de Medici y Zep napisał(a):
(13.11.2017, 22:30:29)Akrypa Rabotowicz von Primisz napisał(a): Nie byłam pewiena na kogo oddam głos ale teraz już wiem na pewno. Tadziu, masz moje poparcie. Wybacz Tomasz ale nie jestem w stanie poprzeć takiego rządu.

Bardzo się cieszę, że proponowany przeze mnie skład Gabinetu jest społecznie dość pozytywnie odbierany. Ja sam liczę na to, że będę miał możliwość kierowania nim i współpracy ze wskazanymi osobami, bo zapowiada się naprawdę dobry rząd, który będzie mógł wiele zdziałać! Smile

Akurat zdaję się, że Akrypa skrytykowała skład rządu Tomasza, a nie poparła Twojego, Tadeuszu. Trochę śmiesznie wygląda robienie kampanii wszędzie gdzie się da. Zalecam ochłonąć, przejść się po Placu Zielonym, ewentualnie rozdawać tam kawę obywatelom przed ósmą.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
(13.11.2017, 23:59:15)Eddard Noqtern napisał(a):
(13.11.2017, 22:40:44)Taddeo Lorenzo de Medici y Zep napisał(a):

Akurat zdaję się, że Akrypa skrytykowała skład rządu Tomasza, a nie poparła Twojego, Tadeuszu. Trochę śmiesznie wygląda robienie kampanii wszędzie gdzie się da. Zalecam ochłonąć, przejść się po Placu Zielonym, ewentualnie rozdawać tam kawę obywatelom przed ósmą.
Em... Ale... Grudzień... E, nieważne.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Obecnie to mamy listopad nie grudzień. Tongue
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Powinieneś dobrze pamiętać, o który grudzień mi chodzi. Wink
Odpowiedz
(13.11.2017, 23:59:15)Eddard Noqtern napisał(a): Akurat zdaję się, że Akrypa skrytykowała skład rządu Tomasza, a nie poparła Twojego, Tadeuszu. Trochę śmiesznie wygląda robienie kampanii wszędzie gdzie się da. Zalecam ochłonąć, przejść się po Placu Zielonym, ewentualnie rozdawać tam kawę obywatelom przed ósmą.

Nie robię kampanii gdzie się da. Po prostu uważam, że niegrzeczne byłoby nie odnieść się do posta, gdzie zostałem wymieniony.
Możliwe, że rzeczywiście nadinterpretowałem wypowiedź Akrypy. Tak czy siak nie zmienia to tego, że ja osobiście jestem zadowolony z proponowanego składu rządu i nie mogę się doczekać potencjalnej współpacy.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Do mojego gabinetu dołączył @"Mikołaj Patryk Dostojewski" . Będzie on pełnił rolę Ministra Infrastruktury i Budownictwa.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości