Miejsce składania list pracowników wraz z ich zarobkami
Szanowni Przedstawiciele instytucji 
korzystających z bialeńskiego systemu finansowego oraz przedsiębiorcy!

Wyznaczam ten wątek, jako miejsce składania listy zatrudnionych przez Was osób wraz z ich wynagrodzeniami po denominacji. Przypominam, że jest to obowiązkowa czynność, która podlega karze grzywny. Proszę o przedstawienie list niezwłocznie. W najbliższy piątek (17 listopada) zamknę tę listę i osoby, które nie dotrzymają wyznaczonego terminu będą podlegać karze grzywny.
Uwaga! Właściciele przedsiębiorstw, którzy pobierają pensję (a przynajmniej powinni) również powinni opublikować dane swojego przedsiębiorstwa.
Uwaga! Mówiąc przedstawiciele instytucji korzystających z bialeńskiego systemu finansowego mam na myśli wszelkie instytucje, te państwowe również, które mają pracowników i powinni wypłacać im pensje, np. Parlament, Gabinet Prezydenta, Policja, Uniwersytet itp., zaś mówiąc o przedsiębiorcach mam na myśli przedsiębiorstwa prywatne oraz państwowe, w których ktoś pracuje lub ktoś jest właścicielem. Jeżeli zarobki nie są aktualnie ustalone, proszę tu uczynić lub zostawić lukę w tym miejscu.
Uwaga! Zwracam uwagę, że dane będą autoryzowane przez Komisję.

Sposób przedstawienia informacji:

Nazwa przedsiębiorstwa - przedstawiciel:
  1. Imię i nazwisko pracownika - kwota/okres pracy
  2. Kolejne dane pracownika itd.

Proszę o wypowiadanie się osób jedynie w sprawie publikacji list. Wszelkie pytania kierować proszę tutaj.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

A co z przedsiębiorstwami prywatnymi jak Royal Corp?

Eddard Noqtern - Prezes: 100% udziałów
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Nazwa przedsiębiorstwa - przedstawiciel: Linie Lotniczo-Autokarowe "Nordlines" - Mikołaj Patryk Dostojewski
1. Mikołaj Patryk Dostojewski - brak regularnej pensji, dochód uzależniony jest od ilości chętnych na bilety Nordlines

Nazwa przedsiębiorstwa - przedstawiciel: Bialeński Zarząd Dróg Krajowych i Autostrad - Mikołaj Patryk Dostojewski
1. Mikołaj Patryk Dostojewski - brak regularnej pensji
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis

Bial-food:
1. Kamil Maciejewski - pensja zostanie wyznaczona, gdy powstanie system v-utrzymania podstawowego.

Bialbud:
1. Kamil Maciejewski - brak stałej pensji.
No to lista płac za ostatnią, trzydziestą pierwszą kadencję przedstawia się następująco (resztę zrobię w innym terminie):
Aleksandra Dostojewska - 8 starych bialenów (ale z racji utraty obywatelstwa w życiu ich nie zobaczy),
Paolo Carlo de Medici y Zep - 19 starych bialenów (ale z racji zrzeczenia się obywatelstwa zobaczy te środki tylko w razie reformy do czasu, aż któryś konduktor uzna mu ów akt),
Gaudius van der Cathair - 48 starych bialenów,
Akrypa Rabotowicz von Primisz - 70 starych bialenów,
Frederick Hufflepuff - 70 starych bialenów,
Taddeo Lorenzo de Medici y Zep - 78 starych bialenów,
Maciej Kamiński - 80 starych bialenów.

A, i jeszcze moje przedsiębiorstwa:

Prywatna TSSŻ - zatrudniony jedynie prezes, czyli ja, i złamanego grosza stałych zarobków nie ma.
Państwowe BBK - zatrudnieni dyrektor, czyli ja, i wicedyrektor, Ronon Dex. Złamanego grosza stałych zarobków nie ma.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Przypominam wszystkim, że jutro mija termin publikowania list.
  • Policja Krajowa @"Iwan Pietrow" 
  • Siły Zbrojne (nie jestem w stanie stwierdzić, kto teraz tam dowodzi, ponieważ @"Thomas von Lisendorff" jest liderem grupy, to proponuję Tobie to zrobić)
  • Uniwersytet Bialeński @"Taddeo Lorenzo de Medici y Zep" 
  • Sąd Ludowy @"Maciej Kamiński" (chyba Ty teraz nim się zajmujesz?)
  • MSZ - Ambasadorzy @"Eddard Noqtern" 
  • Ministrowie oraz Prezydent i Wiceprezydent - sam to zrobię jako MSW 
  • OUPK Faradobusów - Bialenia @"Ametyst Faradobus" 
  • oraz pozostali.
Ponadto mam pytania/prośby:
  • Proszę o określenie czy dane przedsiębiorstwo jest prywatne/państwowe: @"Eddard Noqtern" @"Mikołaj Patryk Dostojewski" @"Kamil Maciejewski" 
  • @"Maciej Kamiński" Czy mógłbyś podać podstawę, w której jest powiedziane, że osobom bez obywatelstw nie wypłacamy należności? Będę wdzięczny.

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Cytat:Proszę o określenie czy dane przedsiębiorstwo jest prywatne/państwowe: @Mikołaj Patryk Dostojewski
Zarówno Nordlines, jak i BZDKiA, to przedsiębiorstwa prywatne.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Oględnie to do Sądu nie należy się na ten moment nic - wypłaty idą tylko od rozpraw (nie interpretacji), a jedyna takowa, jaką mieliśmy od ostatniej serii przelewów, ciągle trwa.
[spoiler]Zadanie dla nowego konduktora - odwołać formalnie sędziego...[/spoiler]

Podstawą do okradania ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy po utracie obywatelstwa jest ten fragment ustawy o finansach (acz, odrobinę źle się wcześniej wyraziłem co do szczegółów niewypłacania):
Cytat:c/ Konto indywidualne zostaje zamknięte w przypadku śmierci jego właściciela, rezygnacji lub utraty obywatelstwa RB.

d/ Jeżeli osoba zmarła lub trwale opuszczająca RB nie zadysponowała swoimi środkami finansowymi, w chwili opuszczenia kraju zostają one przejęte przez BIW, który przelewa je na konto państwowe RB.

[...]

f/ W przypadku odzyskania obywatelstwa dana osoba ma prawo ubiegać się o ponowne otwarcie konta, ale środki finansowe, które przejęło państwo w związku z utrata obywatelstwa bądź rezygnacja czy v-śmiercią nie podlegają zwrotowi – poza kwotami, które były należne, a nie zostały wpłacone na konto przed jego zamknięciem.

Armią nikt się na ten moment nie zajmuje, więc obowiązki, zgodnie z Konstą, idą w górę, do Pałacu Prezydenckiego.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
(16.11.2017, 19:19:29)Maciej Kamiński napisał(a): Oględnie to do Sądu nie należy się na ten moment nic - wypłaty idą tylko od rozpraw (nie interpretacji), a jedyna takowa, jaką mieliśmy od ostatniej serii przelewów, ciągle trwa.
[spoiler]Zadanie dla nowego konduktora - odwołać formalnie sędziego...[/spoiler]
Podstawą do okradania ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy po utracie obywatelstwa jest ten fragment ustawy o finansach (acz, odrobinę źle się wcześniej wyraziłem co do szczegółów niewypłacania):
Cytat:c/ Konto indywidualne zostaje zamknięte w przypadku śmierci jego właściciela, rezygnacji lub utraty obywatelstwa RB.
d/ Jeżeli osoba zmarła lub trwale opuszczająca RB nie zadysponowała swoimi środkami finansowymi, w chwili opuszczenia kraju zostają one przejęte przez BIW, który przelewa je na konto państwowe RB.
[...]
f/ W przypadku odzyskania obywatelstwa dana osoba ma prawo ubiegać się o ponowne otwarcie konta, ale środki finansowe, które przejęło państwo w związku z utrata obywatelstwa bądź rezygnacja czy v-śmiercią nie podlegają zwrotowi – poza kwotami, które były należne, a nie zostały wpłacone na konto przed jego zamknięciem.
Armią nikt się na ten moment nie zajmuje, więc obowiązki, zgodnie z Konstą, idą w górę, do Pałacu Prezydenckiego.
Dziękuję. Już się zacząłem martwić, że coś przeoczyłem. Tylko Pałac Prezydencki akurat jest w trakcie zmiany swojego głównego mieszkańca. Wink

Cóż, no to wydłużcie termin.
U mnie prywatne.
Co do ambasadorów - niech zrobi to już nowy MZS.
Chciałem jeszcze spytać jak wygląda sytuacja z Rzeszą Bialeńską i wynagrodzeniem dla Lwa Wolnogradu i Rady Miasta.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Zarobki Prezydenta wraz z jego Gabinetem (upływająca niebawem kadencja):
  1. Prezydent - Ametyst Faradobus - 3000 BLN/kadencja;
  2. Wiceprezydent - Bajtuś - 2400/kadencja;
  3. Minister Spraw Zagranicznych (1) - Hewret von Thorn - 1105/niepełna kadencja;
  4. Minister Spraw Zagranicznych (2) - Eddard Noqtern - 495/niepełna kadencja;
  5. Minister Spraw Wewnętrznych - Antoni Kacper Burbon-Conti - 1429/niepełna kadencja.
Szanowny @"Ametyst Faradobus", jeśli się mylę, proszę mnie poprawić. 

Zarobki WKNF (trwająca kadencja):
  1. Wysoki Komisarz - Antoni Kacper Burbon-Conti - 1600/kadencja;
  2. Członek Komisji - Sheldon Anszlus Lovelace - 800/kadencja;
  3. Członek Komisji - Bajtuś - 800/kadencja.

(16.11.2017, 19:32:11)Eddard Noqtern napisał(a): U mnie prywatne.
Co do ambasadorów - niech zrobi to już nowy MZS.
Chciałem jeszcze spytać jak wygląda sytuacja z Rzeszą Bialeńską i wynagrodzeniem dla Lwa Wolnogradu i Rady Miasta.
Nalegam jednak byś Ty podał listę ambasadorów, nowy MSZ będzie się o to martwił później.
Z tego co pamiętam, nie jest nigdzie określone, jak wyglądają zarobki Lwa czy Rady Miasta, ale mogę się mylić.

Zarówno Bial-food jak i Bialbud są prywatne.
(16.11.2017, 19:06:37)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Przypominam wszystkim, że jutro mija termin publikowania list.
  • Siły Zbrojne (nie jestem w stanie stwierdzić, kto teraz tam dowodzi, ponieważ @"Thomas von Lisendorff" jest liderem grupy, to proponuję Tobie to zrobić)

Jutro postara się to ogarnąć .  Tylko nie wiem czy będzie to zgodne z prawem skoro nie jestem Naczelnym Dowódcą SZ RB.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
(16.11.2017, 19:36:57)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Z tego co pamiętam, nie jest nigdzie określone, jak wyglądają zarobki Lwa czy Rady Miasta, ale mogę się mylić.

Jak więc to ustalić?
(16.11.2017, 20:05:52)Eddard Noqtern napisał(a):
(16.11.2017, 19:36:57)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Z tego co pamiętam, nie jest nigdzie określone, jak wyglądają zarobki Lwa czy Rady Miasta, ale mogę się mylić.

Jak więc to ustalić?

Proponuję aby zajął się tym Sejm Rzeszy, coś na podobe jak w realu funkcjonuje Rada Gminy .
To ona ustala wynagrodzenie wójta oraz dietę Radnych .
W naszym przypadku można zrobić podobnie. 

Niech Sejm Rzeszy Uchwali zarobki - wynagrodzenie Lwa , Radnych czy członków Sejmu Rzeszy.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Przedstawiłem w Sejmie Rzeszy Projekt ws wynagrodzeń, a także projekt Rozkazu Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych ws Żołdu.
Proponuję aby także Bialeński Związek Sportowy opracował projekt ws wynagrodzeń i składek członkowskich.

Mam pytanie @"Antoni Kacper Burbon-Conti" .
Czy przewidywany jest budżet dla dyspozycji rządu ? Tzn, na co jakie kwoty ma przeznaczać ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
(16.11.2017, 21:39:01)Thomas von Lisendorff napisał(a): Czy przewidywany jest budżet dla dyspozycji rządu ? Tzn, na co jakie kwoty ma przeznaczać ?
To pytanie raczej trzeba kierować do przyszłego rządu, ale myślę, że prędzej czy później będzie konieczność ustalania budżetu państwa.

Z racji pełnionego przez Ciebie Antoni urzędu (Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego) , liczę iż przystąpisz do rozmów ws tego budżetu i pomożesz w jego tworzeniu.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości