Nota gratulacyjna
#1
Ambasada Księstwa Sarmacji
w Republice Bialeńskiej

Wolnograd, 21 listopada 2017 r. 
Od: hrabia Robert von Thorn, Ambasador
Do: Jego Ekscelencja dr net. Tadeusz Krasnodębski, Prezydent Republiki Bialeńskiej


Wasza Ekscelencjo, Panie Prezydencie. W imieniu Jego Książęcej i Królewskiej Mości Tomasza Ivo Hugona, Księcia Sarmacji, Króla Baridasu, etc., wszystkich mieszkańców Korony Księstwa Sarmacji, i swoim własnym, pragnę złożyć Panu najserdeczniejsze gratulacje z okazji odniesionego zwycięstwa w wyborach prezydenckich na XXV kadencję. Życzę Panu sukcesów i wysokiej aktywności, szczęścia i swobody działania, a nade wszystko satysfakcji z podejmowanych inicjatyw. 

Partnerstwo między Republiką Bialeńską a Księstwem Sarmacji jest od dłuższego już czasu partnerstwem silnym i trwałym. Ufam, iż objęcie przez Waszą Ekscelencję bezpośredniego nadzoru nad sprawami polityki zagranicznej tylko je dodatkowo wzmocni. Jestem do pańskiej dyspozycji, chętnie udzielę wszelkich informacji i wyjaśnień w sprawach związanych z Księstwem Sarmacji. 

Z wyrazami głębokiego szacunku,
Robert von Thorn
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Odpowiedz
#2
Cytat:
[Obrazek: ?url=i.imgur.com%2FvdUQ0qe.png]

Wasze Ekscelencjo, Panie Ambasadorze,

Serdecznie dziękuję za złożone gratulacje. Proszę przyjąć i przekazać Jego Królewskiej Mości Tomaszowi Ivo Hugonowi oraz Mieszkańcom Księstwa Sarmacji w imieniu Narodu Bialeńskiego, Gabinetu Prezydenta Republiki Bialeńskiej oraz moim własnym życzenia jak najlepszego rozwoju osobistego i zawodowego, które będzie przekładać się na wzrost sarmackiej prosperity.

Już podczas poprzedniej kadencji prezydenckiej bardzo ważne było dla mnie utrzymywanie pozytywnych stosunków z Księstwem i umacnianie współpracy. Bardzo cieszy mnie zatem fakt, że oba nasze Państwa zainteresowane są pogłębianiem relacji. Jestem pewien, że przyczyni się to do rozkwitu zarówno w Księstwie, jak i Republice.

Z wyrazami szacunku i szczerymi pozdrowieniami,
(-) Tadeusz Krasnodębski
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości