Pamiątkowe portrety byłych Rektorów
#1
PAMIĄTKOWE PORTRETY BYŁYCH REKTORÓW

I Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
Andrzej Swarzewski

10.01.2014 – 22.06.2014

[Obrazek: default_avatar.png]

II Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
Guliano Montini

22.06.2014 – 03.01.2015

[Obrazek: avatar_49.png?dateline=1479244845]

III Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
Andrzej Swarzewski

03.01.2015 – 04.11.2015

[Obrazek: default_avatar.png]

IV Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
Guliano Montini

04.11.2015 – 20.08.2016
Stanowisko stało się urzędem dn. 17 sierpnia 2016 roku

[Obrazek: avatar_49.png?dateline=1479244845]

V Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
Andrzej Swarzewski

20.08.2016 – 15.06.2017

[Obrazek: default_avatar.png]

VI Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
Tadeusz Krasnodębski

15.06.2017 – 14.07.2018
Dnia 1 maja 2018 roku wybrany na kolejną kadencję.
Urząd stał się kadencyjny dn. 16 grudnia 2017 roku.
Ustąpił z urzędu.

[Obrazek: avatar_225.jpg?dateline=1518185588]

p.o. Rektora Uniwersytetu Bialeńskiego
Hewret von Thorn

14.07.2018 – obecnie

[Obrazek: avatar_24.jpg?dateline=1531333584]
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości