Pożegnanie
Drodzy Bialeńczycy,

Po długim na myślę i wewnętrznej walkę podjąłem decyzję o opuszczeniu Republiki Bialeńskiej. Tym samym chciałem zrzec się obywatelstwa oraz wszystkich pełnionych przez siebie funkcji. Pozostanę tutaj jedynie jako właściciel Royal-Corp oraz przyjaciel z zagranicy.

Nie jest to już ta Bialenia którą pamiętam z przed lat. Nie ma tu miejsca na ciekawe dyskusje czy debaty. Wszystko skupia się na dwóch rzeczach - nudnym dla mnie i odtwórczym śmieszkowaniu oraz kompletnie zbiurokratyzowanej, okropnie nużącej gospodarce i parlamencie. 

Widzę jednak, że wielu z Was mocno to pociąga, tak więc nie chce psuć Wam zabawy, ani jej krytykować, bo każdy w mikronacjach ma prawo robić to co lubi. Tak więc po prostu odsunę się w cień i odejdę, bo widzę że nie ma tu już dla mnie zajęcia.

Dzięki wszystkim za ostatnie miesiące,
/-/ Eddard Noqtern
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
(20.01.2018, 13:25:21)Eddard Noqtern napisał(a): Wszystko skupia się na dwóch rzeczach - [...] śmieszkowaniu oraz [...] kompletnie zbiurokratyzowanej [...] gospodarce i parlamencie.

Dlaczego by samemu nie zacząć coś tworzyć albo poruszać tematy, tudzież prowadzić debaty?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
*Sprzed.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(20.01.2018, 14:05:40)Hewret von Thorn napisał(a):
(20.01.2018, 13:25:21)Eddard Noqtern napisał(a): Wszystko skupia się na dwóch rzeczach - [...] śmieszkowaniu oraz [...] kompletnie zbiurokratyzowanej [...] gospodarce i parlamencie.

Dlaczego by samemu nie zacząć coś tworzyć albo poruszać tematy, tudzież prowadzić debaty?

Bardzo proste - nie mam już na to siły i chęci. Teraz nadszedł czas na kolejnych mikronautów. (A w zasadzie nie w 2 krajach)
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
To pokazuje, jak wiele korzyści przynieść może ponowne "zjednoczenie".
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Też jestem za zjednoczeniem. Wtedy każdy w swoim kraju konfederacji może tworzyć swój klimat. Kiedyś byłem przeciwnikiem, ale to był błąd.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
(20.01.2018, 17:10:06)Paweł Karol Medyceusz Zep napisał(a): Też jestem za zjednoczeniem.

Czy w Rotrii dalej jest koncepcja porzucenia ziemi i zakończenia państwowości w obecnej formie?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Nie, ten pomysł to już przeszłość.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości