Szczęść Boże!
Szczęść Boże!

Nazywam się Aurelio Bentini, na co dzień rezyduję w Rotrii, gdzie jestem prezbiterem, proboszczem Bazyliki pw. św. Marka w Wenecji i baronem Pennabilli. W mikronacjach działam z przerwami od 2013 roku. Urządziłem sobie ostatnio podróż po v-świecie i postanowiłem zawitać również w pięknej Bialenii, którą pamiętam sprzed lat, jako małe państwo. Jestem zachwycony tym jak wielki poczyniliście Państwo postęp! 
Mam nadzieję, że czas pozwoli zatrzymać się na dłużej.

Wszystkim błogosławię i serdecznie pozdrawiam!

x. bkl. net. Aurelio de Medici y Zep
Kanclerz Carstwa Brodryjskiego

Odpowiedz
Serdecznie witamy w Republice! Zachęcam do wycieczki krajoznawczej po majątkach lennych i stolicy, Wolnogradzie. Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Dziękuję Panu Prezydentowi za ciepłe przyjęcie. Z pewnością zwiedzę te piękne okolice. Jeśli można, chciałbym zadać sentymentalne pytanie, jak dziś wygląda sytuacja Brodrii, czy Noklezji? Czy te terytoria jeszcze istnieją?

Odpowiedz
Ledwo. Sad Brodria opustoszała.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Właśnie to zauważyłem.. Przysługuje tym terenom jeszcze autonomia?

Odpowiedz
Witam już oficjalnie.

Brodria jest obecnie całkowicie niepodległym państwem, ale w zasadzie już tylko car tam coś robi.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Szczęść Boże Synu. Smile
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Szczęść Boże Wasza Eminencjo! No cóż.. Czyli w praktyce to państwo niemalże nie istnieje. Mają może jakieś forum?
Edit: Proszę wybaczyć, już to forum znalazłem Smile Uznajmy moje pytanie za niebyłe.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości