Powitanie
#21
(18.02.2018, 21:42:58)Elżbieta Kaczmarek napisał(a): Nie, chociaż prywatnie lubię szaleć z kolorem włosów. Jeśli chodzi o twórczość to jestem miłośnikiem ołówka w różnych kombinacjach.

Mój fryzjer ostatnio pofarbował się farbą, która pod wpływem ciepła zmienia kolory. Polecam. Big Grin

I czekam na jakieś dzieło z niecierpliwością. Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#22
Cytat:Rozumiem Szeroki uśmiech ale mi do klasycznego trapa zbyt daleko.
Hideyoshi to miał(a/o) osobną łazienkę.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#23
(18.02.2018, 21:44:43)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): Mój fryzjer ostatnio pofarbował się farbą, która pod wpływem ciepła zmienia kolory. Polecam. Big Grin

I czekam na jakieś dzieło z niecierpliwością. Smile
Jeśli chodzi o farby zmieniające kolory - zdecydowanie bardziej wolę w formie lakieru do paznokci.
A co do "dzieła", to nawet jakieś udało mi się na szybko narysować, więc jak tylko wrzucę na hosta to się pojawi.
Odpowiedz
#24
A w sumie, co mi tam!
Szkicownik z win 10
Odpowiedz
#25
Bardzo ładne! Opowiesz coś? Co przedstawia? Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#26
[Opis procesu twórczego]
W sumie to nie wiem - chciałam narysować wróżkę, ale jak zwykle w połowie uznałam, że to będzie słaby pomysł i o ile "futerkowe" skrzydełka zostały, o tyle przy rysowaniu nóg bardziej widziało mi się coś okrągłego, niż smukłego i później wyszedł łuk. Nie wiem czemu w pewnym momencie uznałam, że fajnie jakby na końcu zamiast głowy węża, pojawi się kaptur (do samego końca myślałam, że jednak ten wąż mi wyjdzie), ale no. Później już zostało przerobić pozostałe elementy, żeby chociaż względnie się łączyły ze sobą.
Ano, czy wspominałam, że technicznie to nigdy nie wiem co narysuje? Jakiś taki "urok", że to co wychodzi spod mojej ręki jest nieprzewidywalne i często pozbawione logiki.
[Co autor miał na myśli?]
Eeeee, zjadłabym tosta!
Odpowiedz
#27
Szczęść Boże,

witam serdecznie Szanowną Panią i rączki całuję.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Mość,
Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep 
Prymas Bialeński, Cysorz Kościelny,
Pan na włościach rotryjskich w Bialenii
[Obrazek: 2w3GR.png]

Odpowiedz
#28
To už druhá divka na forum vidím. Big Grin
Ahoj!
[Obrazek: tsBJAtm.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości