Powitanie
Dzień dobry. Miło mi poznać Republikę Bialeńską. Trafiłam tutaj z wątku na Vision Lighthouse, zainteresowana innym typem spędzania czasu niż klasyczne "PBF". 
W całej zabawie z mikronacjami jestem "zielona", w zeszłym roku coś próbowałam, ale trafiłam do martwego miejsca, więc szybko się zawinęłam. 
Z zainteresowań to ogólnie pojęta sztuka i wyraz artystyczny, a także polityka i podróże.
Odpowiedz
Witamy serdecznie.
Odpowiedz
Dzień dobry! Smile

Mam nadzieję, że przedstawicielce płci pięknej spodoba się w naszym specyficznym uniwersum. Zachęcam do szeroko pojętego rozwoju - w mikronacjach każdy może zostać każdym, zatem sztuka, podróże i polityka mogą być Twoimi głównymi działaniami w Bialenii. Smile

Poza tym zapraszam serdecznie na studia na naszym Uniwersytecie. W razie pytań - służę pomocą!
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Witam Panią serdecznie. Smile
W razie jakichkolwiek pytań, proszę je śmiało zadawać, każdy z nas kiedyś zaczynał.
Jeśli jest pani zainteresowana polityką, to zachęcam do zapoznania się z działalnością Bialeńskiej Partii Odrodzenia Dżamahiriji. Smile
N.N
Odpowiedz
(18.02.2018, 14:28:09)Elżbieta Kaczmarek napisał(a): Z zainteresowań to ogólnie pojęta sztuka i wyraz artystyczny, a także polityka i podróże.

Warto zatem otworzyć galerię swoich prac i zorganizować wernisaż Smile
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Odpowiedz
Dzień dobry!

Witam w Republice Bialeńskiej! Jeżeli chciałabyś z nami zostać na dłużej, zachęcam do złożenia wniosku o uzyskanie obywatelstwa. I standardowo - gdybyś miała jakieś pytania, możesz śmiało pytać. Naród bialeński oprócz chwalenia się zieloną trawą, potrafi również doskonale pomagać! Wink
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
Witam w krainie zielonej trawy!

[Obrazek: zielona-trawa,-park,-zachod-slonca-za-dr...154738.jpg]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(18.02.2018, 14:31:26)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): Poza tym zapraszam serdecznie na studia na naszym Uniwersytecie. W razie pytań - służę pomocą!
Studia na uniwersytecie w mikronacji? Jak to wygląda?

(18.02.2018, 14:31:33)AndrzejSwarzewski napisał(a): Jeśli jest pani zainteresowana polityką, to zachęcam do zapoznania się z działalnością Bialeńskiej Partii Odrodzenia Dżamahiriji. Smile
Wkrótce zapoznam się z Konwencją Założycielską, zatem być może wkrótce będę pisała z pytaniami do Pana.

(18.02.2018, 14:32:40)LesterNowowicki napisał(a):
(18.02.2018, 14:28:09)Elżbieta Kaczmarek napisał(a): Z zainteresowań to ogólnie pojęta sztuka i wyraz artystyczny, a także polityka i podróże.

Warto zatem otworzyć galerię swoich prac i zorganizować wernisaż Smile
Świetny pomysł, zastanowię się nad tym jak tylko zapoznam się z informacjami w Wolnogradzkim Domu Kultury.
Odpowiedz
Witam Panią w Bialenii.
[Obrazek: mDsY0MH.png]
Odpowiedz
Czołem.
[Obrazek: 5S6T0oy.png]
Odpowiedz
(18.02.2018, 15:15:22)Elżbieta Kaczmarek napisał(a): Studia na uniwersytecie w mikronacji? Jak to wygląda?

W dużej mierze zależy to od uczelni. U nas, na Uniwersytecie Bialeńskim, stawiamy na pracę odtwórczą. Żadnych egzaminów czy kolokwiów. Studenci sami wybierają sobie kierunek i przygotowują pracę magisterską - może to być wykład, projekt, prezentacja, badanie opinii publicznej czy po prostu rozprawa naukowa. Na tej podstawie nadawane są tytuły.
Odpowiedz
Witam serdecznie na ziemi dzieci powstania marcowego.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Szczęśćboże.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
@"Elżbieta Kaczmarek"
Zachęcam do ustawienia awatara, obowiązuje dowolność - może być całkiem abstrakcyjny albo przedstawiać cząstkę jakiegoś "Ja" prawdziwego. Tongue
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Ja proponuję podkreślić, że jesteś jedną z dwóch kobiet w Bialenii! Tongue
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
Jak na polibudzie.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
(18.02.2018, 20:07:21)Hewret von Thorn napisał(a): @"Elżbieta Kaczmarek"
Zachęcam do ustawienia awatara, obowiązuje dowolność - może być całkiem abstrakcyjny albo przedstawiać cząstkę jakiegoś "Ja" prawdziwego. Tongue
Już mam jakąś twarzyczkę, także no Big Grin

W sumie zjawisko małej ilości kobiet na części tekstówek jest dość naturalne i zwyczajne, można do tego przywyknąć.
Odpowiedz
Odpowiedz
(18.02.2018, 21:37:48)Elżbieta Kaczmarek napisał(a):
(18.02.2018, 20:07:21)Hewret von Thorn napisał(a): @"Elżbieta Kaczmarek"

W sumie zjawisko małej ilości kobiet na części tekstówek jest dość naturalne i zwyczajne, można do tego przywyknąć.

Niektórzy nie mogą się przyzwyczaić, więc w myśl zasady, że w mikronacji możesz być kim chcesz zostają kobietami Big Grin
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Odpowiedz
(18.02.2018, 21:38:34)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): Avatar to Twoje dzieło?
Nie, chociaż prywatnie lubię szaleć z kolorem włosów. Jeśli chodzi o twórczość to jestem miłośnikiem ołówka w różnych kombinacjach.

(18.02.2018, 21:39:55)LesterNowowicki napisał(a):
(18.02.2018, 21:37:48)Elżbieta Kaczmarek napisał(a):
(18.02.2018, 20:07:21)Hewret von Thorn napisał(a): @"Elżbieta Kaczmarek"

Niektórzy nie mogą się przyzwyczaić, więc w myśl zasady, że w mikronacji możesz być kim chcesz zostają kobietami Big Grin
Rozumiem Big Grin ale mi do klasycznego trapa zbyt daleko.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości