Granice miasta
W okolicach Temeszgada zaczęły pojawiać się majątki lenne. Z jednej strony cieszyć powinien nas rozwój regionu, a z drugiej rosnące fortuny rekinów podziemia gospodarczego rodzą konieczność zabezpieczenia interesów naszej wspólnoty. W związku z tym na wszelki wypadek proponuję podjąć starania o wyznaczenie granic wolnego miasta. W załączniku pozwoliłem sobie zaproponować wstępny projekt.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to jakiś ogromny obszar jak na miasto, nawet tak wielkie. Lokując się właśnie nie chciałem być za blisko, żeby nie ograniczać rozwoju Temeszgradu, który coraz bardziej staje się moim prawdziwym domem.
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Odpowiedz
To wstępny projekt, aczkolwiek moja koncepcja Temeszgadu jest taka, że w jego skład wchodzą także osady i osiedla oddalone od siebie, stąd tak duży obszar wolnego miasta jako metropolii.
Odpowiedz
Mojemu majątkowi położenie dosłownie na przedmieściach Bengazi nie przeszkadza we względnym izolowaniu się. Kwestia narracji.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Ja to bym właśnie wykorzystywał i uwzględniał przy kreowaniu narracji.
Odpowiedz
(23.02.2018, 19:53:00)Maciej Kamiński napisał(a): Mojemu majątkowi położenie dosłownie na przedmieściach Bengazi nie przeszkadza we względnym izolowaniu się. Kwestia narracji.

Ależ ani przez chwilę nie stwierdziłem, że mi to przeszkadza. Bardziej chciałem się wytłumaczyć @"Ametyst Faradobus" ze swojego postępowania.
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości