NASZE IMPERIUM nr 2123
Cytat:NASZE IMPERIUM

NEWS

NR 2123

Najstarsza  gazeta polskiego mikroświata, powraca do Bialenii!

Cytat:
Tytułem wstępu....

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością oddaję w państwa ręce kolejny już numer naszego magazynu. ''Nasze Imperium'' powraca na rynek bialeński, by ponownie zagościć w państwa domach i sercach. Wielki był bowiem głód wśród społeczeństwa bialeńskiego na prawdziwą, obiektywną i rzetelną prasę. Różnymi drogami obywatele Republiki dobijali się do Redakcji, ażeby reaktywować w Bialenii ''Nasze Imperium'' - najstarszy i najrzetelniejszy magazyn informacyjno-kulturalny na Pollinie. Czyniąc zadość tym prośbom - oto jest! Jedyne rzetelne źródło informacji i rozrywki - ''Nasze Impreium''.

1. POWRÓT JEJ WYSOKOŚCI KRÓLOWEJ BIALENII I CARYCY BRODRYJSKIEJ

Głosy z padołu zostały wysłuchane! Najjaśniejsza Pani Aleksandra Izabella Dostojewska - Swarzewska, znana w Bialenii jako Królowa Aleksandra I, powróciła na łono, chwilowo republikańskiej, Ojczyzny. Jak podkreśla Anonimowy Ekspert: powrót ów jest wydarzeniem na które oczekiwała większość Bialeńczyków. Królowa Aleksandra Izabella jest silnie wpisana w obraz Bialenii i symbolizuje jej państwowość, majestat i prestiż.
Sama Królowa, jak zwykle skromna, zapatrzona w dobro poddanych nie chce komentować swojego powrotu i planów na przyszłość. Pewnym wydaje się, że zajmie się ponownie działalnością charytatywną i wspieraniem ubogich, chorych (jak Maciej Kamiński) i potrzebujących.

2. SKANDALICZNE WIEŚCI Z KULUARÓW - TYMCZASOWY PREZYDENT RB OBRAZIŁ NAJJAŚNIEJSZY MAJESTAT

Docierają do nas skandaliczne wieści. Pan Antonii Kacper Burbon - Conti (nazwisko w ogóle nie koreluje w tym wypadku z osobowością i charakterem) dopuścił się obrazy Majestatu Jej Wysokości Aleksandry Izabelli. Do skandalicznego pokazu buty i chamstwa miało dojść w trakcie prywatnej rozmowy, gdy Jej Wysokość wyciągnęła swe matczyne dłonie, by pomóc i pobłogosławić prezydenturze (nota bene niedoświadczonego) Antoniego B.-C. Szczegóły nie są ujawnione, jednakże jak donosi anonimowy informator: to było perfidne i odrażające.

3.
POWSTANIE FUNDACJA RODZINY DOSTOJEWSKICH - SWARZEWSKICH

Najjaśniejsza Pani Aleksandra Izabella wraz z Małżonkiem podjęła decyzję o otwarciu nowej ogólnomikroświatowej organizacji o nazwie Dostoievsky & Swarzevsky Family Foundation  (w wariancie polskim: Fundacja Rodziny Dostojewskich - Swarzewskich). Organizacja będzie zajmować się dbaniem o dobre imię Bialeńskiego Domu Panującego, jak i Bialenii na arenie międzynarodowej, a także zajmować się działalnością filantropijną i kulturalną.

UWAGA!!!

Już w najnowszym numerze:

1. Jeszcze więcej rzetelnych  wiadomości
2. Felietony i opinie Anonimowych Ekspertów
3. Konkurs z nagrodami

Odpowiedz
To jest skandal! Nie ma opcji "w ogóle" ani "Profesor Niczego - przeciw"!
[Obrazek: 5S6T0oy.png]
Odpowiedz
Ale wiesz @"Aleksandra Dostojewska", że możesz teraz zarabiać na artykułach umieszczające je w
Kod:
[hide cost="0.1" title="Nasze Imperium Nr 2123"] nic tu nie ma, skłamałem[/hide]
?

[hide cost="0.1" title="Nasze Imperium Nr 2123"] nic tu nie ma, skłamałem[/hide]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Dobrze Oleńko, że wróciłaś, bo ostatnio nie było co czytać. A zachowanie prezydenta oczywiście skandaliczne, za coś takiego nie dymisja, a egzekucja.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Królowa nasza! <3

Takie artykuły powinny być częściej :3
(-) Sheldon Anszlus Lovelace
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odwołując się do mojej osoby:
a) nie używaj Nazwiska, jest ono zbyt cenne
b) zwracaj się poprzez oficjalne imię "Anszlus"
c) alternatywnie, aby uniknąć powtórzeń imienia, użyj *przed-imienia "Sheldon"
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
Odpowiedz
Wszystkim dziękuję w imieniu Redakcji i swoim za przychylne opinie .
Odpowiedz
Żarty żartami i zmartwychwstanie zmartwychwstaniem, ale nie popełniajmy po raz enty tego samego, poważnego błędu i wyłączmy śp. Panią Prezydent z życia publicznego! Panie Prezydencie @"Antoni Kacper Burbon-Conti" , czekam na reakcję.
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
(22.02.2018, 17:49:21)Frederick Hufflepuff napisał(a): Żarty żartami i zmartwychwstanie zmartwychwstaniem, ale nie popełniajmy po raz enty tego samego, poważnego błędu i wyłączmy śp. Panią Prezydent z życia publicznego! Panie Prezydencie @"Antoni Kacper Burbon-Conti" , czekam na reakcję.
Dokładnie, czy nie było gdzieś postanowienia o śmierci? Chyba sam osobiście banowałem to konto?
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
Odpowiedz
(22.02.2018, 18:45:01)Sheldon Anszlus Lovelace napisał(a): Chyba sam osobiście banowałem to konto?

Jeśli główna grupa pozostała "zarejestrowani", to nie zbanowałeś.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(22.02.2018, 18:46:07)Hewret von Thorn napisał(a):
(22.02.2018, 18:45:01)Sheldon Anszlus Lovelace napisał(a): Chyba sam osobiście banowałem to konto?

Jeśli główna grupa pozostała "zarejestrowani", to nie zbanowałeś.

To bez sensu jest opcja zbanuj w ACP.
Jednak to Bank banowałem.
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odpowiedz
Nie, po prostu nie poprawiłem, żeby przy banowaniu dawało usergroup="7".

Odpowiedz
Trolle wpływają dodatnio na aktywność państwa.
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Odpowiedz
Bialenia żyje flejmem.

Odpowiedz
(22.02.2018, 18:57:51)LesterNowowicki napisał(a): Trolle wpływają dodatnio na aktywność państwa.

Niekoniecznie, może wygenerują kilka postów, jednak w większości obywateli rodzą zniechęcenie przez co Ci piszą mniej postów.
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odpowiedz
Trzeba zmienić ustawę o niepożądanych.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
(22.02.2018, 19:58:20)Paweł Karol Medyceusz Zep napisał(a): Trzeba zmienić ustawę o niepożądanych.
O ankietach wprowadzić.
Odpowiedz
A gdyby tak zorganizować spalenie czarownicy na stosie?
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Odpowiedz
To nie Novigrad.
(22.02.2018, 20:23:07)LesterNowowicki napisał(a): A gdyby tak zorganizować spalenie czarownicy na stosie?
Odpowiedz
Wyniki ankiety są jednoznaczne .
Odpowiedz
No ba, sama ankieta jest jednoznaczna.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości