Straż Kościelna
#61
Cytat:A to jak będzie omawiana ta kwestia w parlamencie to proszę dać mi znać Smile SmileSmile przybędę wtedy do parlamentu Smile SmileSmile
To musi wyjść od was, to nie parlamentu interes. Wink

Napisz ustawę jak ją widzisz i podeślij mi na pw to bardzo chętnie jej pomogę przejśc przez parlament.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#62
Rozumiem, dziękuję.
Jak napiszę wyślę posłańca z projektem. Smile SmileSmile
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
#63
Policja niech lepiej zmieni nazwę na Gestapo Ortograficzne. :wink: :wink::wink:
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#64
Cytat:Policja niech lepiej zmieni nazwę na Gestapo Ortograficzne. :wink: :wink::wink:
Raczej "Gestapo Interpunkcyjne". :wink: :wink::wink:
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#65
Zielony Kościół napisze projekt ustawy chcąc utworzyć straż kościelną.
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
#66
(21.09.2014, 14:12:40)Ali ibn Abi Talib link napisał(a): Zielony Kościół napisze projekt ustawy chcąc utworzyć straż kościelną.
Możesz spróbować... tylko czy nie lepiej tak jak zrobił Kubiłaj? Po prostu rejestracja w BIW jako służby ochrony?
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#67
Dokładnie. Można legalnie zarejestrować organizacje terrorystyczną. Wink Choć ustawa jest o tyle lepsza, że złodziejski system nie będzie na Ciebie nakładał podatków.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#68
(21.09.2014, 14:27:19)Kubiłaj Ugedej Jahołdaj link napisał(a): Choć ustawa jest o tyle lepsza, że złodziejski system nie będzie na Ciebie nakładał podatków.

Bez tych podatków to niewiele w RB by było... Przypomnę tylko, że do tej sytuacji doprowadził np. Kaniewski, który chciał mieć "pracujący środek wymiany' i "inwestowanie w gospodarce" (a potem i tak za niego trzeba było to zrobić), przed tym moje firmy działały na zasadzie opisowej i tez mi pasowało... Natomiast podatki, które wprowadziliśmy z Maciejem to przynajmniej są niewielkim procentem od przychodów, bo za czasów Kaniewskiego to podatki ściągano bez względu na to czy zarabiałeś czy nie, a nawet jak dobrze zarabiałeś to podatki były wyższe niż najwyższe pensje państwowe. To dopiero było złodziejstwo...

Obecny system miał to "złodziejstwo" ograniczyć i ograniczył do wysokości niezbędnej do funkcjonowania państwa. Te 10% podatku od obrotu firmy (nie masz dochodu to nie płacisz) czy symboliczne 10BLN miesięcznie od osoby (Kaniewski łupał po 100BLN czy jeszcze wtedy ŚW... od łba miesięcznie) to nie jest kwota wysoka. Nie nazywaj tego więc złodziejstwem... bo "bluźnisz".

(21.09.2014, 14:27:19)Kubiłaj Ugedej Jahołdaj link napisał(a): Można legalnie zarejestrować organizacje terrorystyczną. Wink
No i to jest sposób by zaczęła przestrzegać prawa... bo teraz jest legalna. Jak uspokoić niesfornego "partyzanta"? Dać mu coś co będzie miał legalnego... zawsze lepiej kogoś kupić niż z nim walczyć - taniej wychodzi. >Big Grin
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości