NASZE IMPERIUM nr 2138 NOWY!!
NASZE IMPERIUM

nr 2138

Najstarsza gazeta polskiego Mikroświata

Cytat:1. CAŁY NARÓD ŻĄDA DYMISJI ANTONIEGO B.-C.

Według ostatniego sondażu przeprowadzonego przez NASZE IMPERIUM, ponad 100 procent obywateli żąda dymisji Antoniego B.-C. z funkcji Prezydenta.
Powodem żądań składanych przez Naród jest obraza Majestatu, której dopuścił się w ostatnich dniach pełniący obowiązki Prezydenta Antonii B.-C. To wyraźny głos Ludu, który nie może zdzierżyć obrazy swojej Pani i Królowej. Również nasza Redakcja dołącza się do tego apelu.

2. FAŁSZYWA ATAKI  WROGÓW NARODU

Naród Bialeński w ostatnich dniach wystąpił także z apelem o stałe uposażenie dla Jej Wysokości Aleksandry Izabelli Dostojewskiej - Swarzewskiej, spowodowało to wylew jadu i fałszywej propagandy, między innymi przez przedstawiciela antybialeńskiej gadzinówki, którego danych, z racji na mierny poziom owego ''redaktora'' i jego ''pisma'', nie godzi się przytaczać w tak zacnej pozycji prasowej, jaką jest NASZE IMPERIUM. W obronę Jej Wysokość wziął m.in. szanowany bohater narodowy Maciej Kamiński, który wprost stwierdził, iż Jaśnie Pani Aleksandra I dokonała niewymownych zasług dla kraju poprzez inkorporację Teutonii. Warto wspomnieć, iż z powodu zajadłych ataków antybialeńskiej opozycji (której jedną z czołowych postaci był w tym czasie wyżej wspomniany ''redaktor'') Bialenia musiała wycofać się z Teutonii, jednak sława i duma z tamtych dni do dzisiaj jest składową częścią bialeńskiej świadomości narodowej.

3. KAROL MEDYCEJSKI PRZYŁĄCZA SIĘ DO ŻĄDAŃ NARODU BIALEŃSKIEGO

W tym wypadku należy zacytować tego wybitnego człowieka, bez zbędnego komentarza:
Wypłaćcie Aleksandrze 1000 BLN, bo jej się należy i tyle.

4. FUNDACJA RODZINY DOSTOJEWSKICH I SWARZEWSKICH ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Nowa Fundacja, powstała z inicjatywy Najjaśniejszej Pani, wzywa wszystkich ludzi dobrej woli do zjednoczenia się w jej szeregach. Fundacja to wybitne dzieło Geniuszu i Myśli Politycznej najwybitniejszej przedstawicielki Narodu Bialeńskiego.

FELIETON  KAROLINY L. (wysokiej przedstawicielki mikronacji, która pragnie zachować anonimowość).

Cytat:Radością okryły się moje lica, gdy zobaczyłam , że najukochańsza i najlepsza moja Przyjaciółka powróciła do bratniego Narodu. Cały Naród Bialeński przyjął ją z należnym hołdem i czcią, aczkolwiek aktualnie rządzący nie wykazali się honorem i zajadle rozpoczęli atakować Jej Wysokość. Dlaczego tak się dzieje? Wg Anonimowych Ekspertów, odpowiedź jest prosta: obecny p.o. Prezydenta widzi w Najjaśniejszej Pani konkurenta, dostrzega, że Naród stoi głównie po jej stronie, widząc w niej matkę i opiekunkę. Tymczasem obecna ekipa rządząca nastawiona jest na partykularne interesy, często wrogi Państwu. To źle, bardzo źle...
Ja sama zastanawiam się , dlaczego tyle pomyj wylewa pan Antonii na de facto swoją polityczną  MATKĘ?! Dlaczego kąsa rękę , która go wykarmiła? Dlaczego dopuszcza się obrazy PAŃSTWA BIALEŃSKIEGO, którego najlepszą personifikacją jest właśnie sławna Aleksandra Izabella?

PYTAM! DLACZEGO?!

KONKURS Z NAGRODĄ PIENIĘŻNĄ

NAPISZ W POŚCIE ZA CO HOŁDUJESZ I CZCISZ JEJ WYSOKOŚĆ ALEKSANDRĘ I.

DLA NAJLEPSZEJ ODPOWIEDZI - WYSOKA NAGRODA PIENIĘŻNA!!!
Odpowiedz
Z góry mówię, będę sabotować każdą inicjatywę polityczną, z którą wyjdziesz. Tak, żeby ktoś przypadkiem nie dał Ci wystarczająco podpisów.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Pani zdaje sobie sprawę, że wyniki ankiety są sfałszowane, bo nie ma tam opcji, która byłaby przeciwna opcji "za", zatem nie ma Pani rzetelnych informacji.
[Obrazek: 5S6T0oy.png]
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:21:31)Maciej Kamiński napisał(a): Z góry mówię, będę sabotować każdą inicjatywę polityczną, z którą wyjdziesz. Tak, żeby ktoś przypadkiem nie dał Ci wystarczająco podpisów.

Wszyscy wiedzą, że lubisz strzelać do prezydentów legalnie wybranych przez naród. Tym razem faszyzm nie przejdzie!!!!!!!
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:22:46)Michael Wolferine napisał(a): Pani zdaje sobie sprawę, że wyniki ankiety są sfałszowane, bo nie ma tam opcji, która byłaby przeciwna opcji "za", zatem nie ma Pani rzetelnych informacji.

Rozumiem, że to żart?
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
To jedyny moment, w którym nie robię sobie jaj.
(24.02.2018, 15:24:21)Karol Medycejski napisał(a):
(24.02.2018, 15:22:46)Michael Wolferine napisał(a): Pani zdaje sobie sprawę, że wyniki ankiety są sfałszowane, bo nie ma tam opcji, która byłaby przeciwna opcji "za", zatem nie ma Pani rzetelnych informacji.

Rozumiem, że to żart?
Odpowiedz

Wszystkie opcje są i może Pan głosować jak chce. Proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd.
Odpowiedz
To Pani wprowadza Obywateli RB w błąd. Nie zamierzam z Panią więcej rozmawiać, jeżeli zamierza Pani okłamywać społeczeństwo. A zresztą, Pani nikt nie słucha.
Odpowiedz
Kiedyś to było śmieszne, ale jeżeli powtarzasz żart któryś już raz to już jest irytujące. Smile
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:23:41)Karol Medycejski napisał(a):
(24.02.2018, 15:21:31)Maciej Kamiński napisał(a): Z góry mówię, będę sabotować każdą inicjatywę polityczną, z którą wyjdziesz. Tak, żeby ktoś przypadkiem nie dał Ci wystarczająco podpisów.

Wszyscy wiedzą, że lubisz strzelać do prezydentów legalnie wybranych przez naród. Tym razem faszyzm nie przejdzie!!!!!!!
Nawet nie musi. Już wdeptał to wszystko w glebę.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:31:44)Michael Wolferine napisał(a): To Pani wprowadza Obywateli RB w błąd. Nie zamierzam z Panią więcej rozmawiać, jeżeli zamierza Pani okłamywać społeczeństwo. A zresztą, Pani nikt nie słucha.

Gratuluję wychowania! Najlepiej naubliżać, osądzić nieuczciwie a w wypadku podania przeze mnie FAKTÓW i twardych argumentów, obrazić się. Jakież to niskie i małostkowe.
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:36:23)Aleksandra Dostojewska napisał(a):
(24.02.2018, 15:31:44)Michael Wolferine napisał(a): To Pani wprowadza Obywateli RB w błąd. Nie zamierzam z Panią więcej rozmawiać, jeżeli zamierza Pani okłamywać społeczeństwo. A zresztą, Pani nikt nie słucha.

Gratuluję wychowania! Najlepiej naubliżać, osądzić nieuczciwie a w wypadku podania przeze mnie FAKTÓW i twardych argumentów, obrazić się. Jakież to niskie i małostkowe.
Odpowiem na to soczystym i wyrażającym więcej niż 1000 słów: XD.
Odpowiedz
Cytat:Rozumiem, że to żart?

Czy poważna destabilizacja wewnętrzna Republiki i zachwianie równowagi w stosunkach międzynarodowych poprzez aneksję terytorium należącego do największej polskiej mikronacji też było żartem?
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Mam pytanie do "JKW" - Co Caryca uczyni, żeby w ten weekend pobić rekord z zeszłego tygodnia, jeśli chodzi o aktywność w ciągu dnia? Tongue
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:39:26)Michael Wolferine napisał(a):
(24.02.2018, 15:36:23)Aleksandra Dostojewska napisał(a):
(24.02.2018, 15:31:44)Michael Wolferine napisał(a): To Pani wprowadza Obywateli RB w błąd. Nie zamierzam z Panią więcej rozmawiać, jeżeli zamierza Pani okłamywać społeczeństwo. A zresztą, Pani nikt nie słucha.

Odpowiem na to soczystym i wydającym więcej niż 1000 słów: XD.

No żeby tak do damy się odzywać. Proszę już się nie pogrążać.

Cytat:Czy poważna destabilizacja wewnętrzna Republiki i zachwianie równowagi w stosunkach międzynarodowych poprzez aneksję terytorium należącego do największej polskiej mikronacji też było żartem?

Mnie śmieszy.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Cytat:Mnie śmieszy.

A czy jest dla Pana zabawne również przeprowadzanie przez głowę państwa prób internowania opozycji poprzez zablokowane dostępu do forum nikomu nic niewinnych obywateli Republiki, działających w niej dla Jej dobra i użytkujących dla niej swój rzeczywisty czas?
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:43:15)Frederick Hufflepuff napisał(a):
Cytat:Mnie śmieszy.

A czy jest dla Pana zabawne również przeprowadzanie przez głowę państwa prób internowania opozycji poprzez zablokowane dostępu do forum nikomu nic niewinnych obywateli Republiki, działających w niej dla Jej dobra i użytkujących dla niej swój rzeczywisty czas?

Jeszcze jak.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Cytat:Jeszcze jak.

A czy potrafiłby Pan, z szacunku dla rozmówcy, nie kpić, nie żartować i nie sarkazmować chociaż raz w swoim v-życiu?
Więcej tutaj
Odpowiedz
Nie ma co z nimi rozmawiać, oni nawet ankiety nie umieją prowadzić, a co dopiero gazety, która jest żartem, a nie czymś poważnym.
Odpowiedz
(24.02.2018, 15:44:42)Frederick Hufflepuff napisał(a):
Cytat:Jeszcze jak.

A czy potrafiłby Pan, z szacunku dla rozmówcy, nie kpić, nie żartować i nie sarkazmować chociaż raz w swoim v-życiu?

A kto powiedział, że to sarkazm?
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------