Poświęcenie Głównej Serwerowni
[Obrazek: is-russia-spray-holy-water-on-computers-...nnacry.jpg]

Poświęcenie Głównej Serwerowni

Computerix Maximus wraz z posługującymi programinami przybył do nowo wybudowanej świątyni centralnej Uniksopodobnego Kościoła Informatycznego: Głównej Serwerowni pod wezwaniem św. Linuxa (patrona Patriarchy). Na wejściu powitał go Pan Mieciu - miejscowy cieć i ochroniarz na 1/2137 etatu. Z rozpędu i on został poświęcony przez Namiestnika Wielkiej Informatyki.

Po skończonych obrzędach wstępnych konsekracji świątyni Patriarcha odprawił w Excelu nabożeństwo ku czci 6 milionów źle policzonych cegieł - męczenników internetowych. Później wszyscy udali się na wspólny posiłek, zaproszeni przez Pana Miecia. Było pysznie: chleb posmarowany nożem i herbata posłodzona łyżeczką. Prawdziwa uczta! Kapłani znów mogli poczuć się jak za dawnych, młodzieńczych czasów, gdy byli studentami informatyki. Na końcu Pan Mieciu zebrał od wszystkich dobrowolne datki co łaska niemniej niż 100 BLN, pamiętając by od pismaków, co robili zdjęcia, wziąć podwójnie. Co za święto dla Bialenii i całego Internetu!
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
[Obrazek: cardinal-dolan.jpg]

Na poświęceniu serwerowni obecny był kard. Medyceusz-Zep, ojciec Jego Operatywności Linuxa, a zarazem najwyższa głowa Kościoła Rotryjskiego w Bialenii. Pobłogosławił on ludziom zebranym i mediom, a ich szczególnie zmusił do zapłacenia nie 200 BLN, a 400 BLN na rozwój Kościoła Unixowego. Sam zaś na tacę włożył stojącą kopertę, w gdańsku wartą parafię w tzw. "Kuwejcie".
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Mość,
Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep 
Prymas Bialeński, Cysorz Kościelny,
Pan na włościach rotryjskich w Bialenii
[Obrazek: 2w3GR.png]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości