List od byłego Prezydenta
Jako były Prezydent Republiki Bialeńskiej, odznaczony Orderem Bohatera Bialenii chciałbym powiedzieć parę słów na temat "Przewrotu Lipcowego".

Przede wszystkim muszę z całą stanowczością potępić działalność Rządu Tymczasowego. W moim przekonaniu przewrót został przeprowadzony całkowicie bezprawnie, łamiąc wszelkie najważniejsze, pryncypalne zasady będące fundamentami Republki. Nie trzeba wspominać o tym, że upadła praworządność. Wraz z nią upadły również prawa człowieka, wolności obywatelskie, słowa, zgromadzeń i stowarzyszania się.

Zamach został przeprowadzony poprzez wykorzystanie pozycji administracyjnej co nie powinno mieć w mikronacjach nigdy miejsca. Wyobraźmy sobie bowiem, że administratorzy Sarmacji, albo Dreamlandu stwierdzą, że obecna władza im się nie podoba i zdecydują się z miejsca ją odwołać. Budzi to wielkie zagrożenie dla mikronacji i dlatego powinno zostać przez wszystkich stanowczo potępione.

Na koniec chciałbym zapewnić, iż wszyscy uchodźcy zostaną chętnie powitani w Królestwie Hasselandu. Zapraszam do nas osoby poszukujące bezpieczeństwa. Udzielimy Wam wszelkiej potrzebnej pomocy. Ja natomiast chętnie wesprę Was osobiście we wszelkich działaniach mających na celu odbudowę wolności w kraju.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Ja nie wiem co robią służby porządkowe w tym kraju, ale chyba nie to, co powinny @"Iwan Pietrow".
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
(14.07.2018, 23:59:31)Eddard Noqtern napisał(a): W moim przekonaniu przewrót został przeprowadzony całkowicie bezprawnie, łamiąc wszelkie najważniejsze, pryncypalne zasady będące fundamentami Republki. Nie trzeba wspominać o tym, że upadła praworządność. Wraz z nią upadły również prawa człowieka, wolności obywatelskie, słowa, zgromadzeń i stowarzyszania się.

A można zrobić przewrót bez łamania prawa?

(14.07.2018, 23:59:31)Eddard Noqtern napisał(a): Zamach został przeprowadzony poprzez wykorzystanie pozycji administracyjnej co nie powinno mieć w mikronacjach nigdy miejsca.

Tak samo w świecie realnym puczu można dokonać mając władzę nad wojskiem, wystarczy duże niezadowolenie wśród społeczności.
Co do samego przewrotu tutaj - mogło go dokonać 9 osób bo tyle posiadało tutaj uprawnienia administratorskie, w tym sam prezydent. Jakoś nikomu nie chciało się wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć próbę aktywacji kraju, żeby cokolwiek się tutaj wydarzyło.
Najlepiej to krakać na innych, a samemu stać w miejscu z rękoma w kieszeniach.

(14.07.2018, 23:59:31)Eddard Noqtern napisał(a): Na koniec chciałbym zapewnić, iż wszyscy uchodźcy zostaną chętnie powitani w Królestwie Hasselandu. Zapraszam do nas osoby poszukujące bezpieczeństwa. Udzielimy Wam wszelkiej potrzebnej pomocy. Ja natomiast chętnie wesprę Was osobiście we wszelkich działaniach mających na celu odbudowę wolności w kraju.

Serdecznie dziękuję za wsparcie Obywateli. Każdy ma wolny wybór i może działać gdzie chce, może się zgadzać z Rządem Tymczasowym albo i nie.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości