To koniec
#1
[center][Obrazek: Adeus%2BAgosto%2BKidults.jpg][/center]

Ulicami Apfelbaumstadtu maszeruje człowiek, wyglądający na bezdomnego, prowadzący raczej ascetyczny tryb życia. Ciągnie za sobą wózek z beczką z białym napisem "D O M". Dzwoni dzwonkiem i wykrzykuje, że koniec jest bliski... <<To koniec, to nasz koniec. To koniec wszystkiego>> ... I tak w kółko. Przez dźwięki ulicy jest niesłyszalny z dalszej odległości, tylko ludzie przechodzący obok go słyszą i próbują unikać.

Patrzą się na niego jak na wariata i niektórzy sądzą <<Bo jak to koniec? Przecież mamy się dobrze...>>
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#2
Niestety ale coś w tym jest. Wszystko ma swój początek i musi mieć swój koniec. Może poprostu nie da się uniknąć nieuniknionego. Może nie warto ratować czegoś na siłę?
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
#3
Trzeba wiedzieć, kiedy należy odejść.
Odpowiedz
#4
[Obrazek: simpsons-tom-waits.jpeg]

Do dziwaka podchodzi mężczyzna i łapie go za ramię. <<Dlaczego tak mówisz? Ile to już razy ludzie wieścili koniec świata? A jak na złość wszystko istnieje dalej.>> Obłąkany mężczyzna ze łzami w oczach odpowiada; <<To koniec. Nie ma już ratunku. Ludzie stracili wszelakie wartości, wszyscy czekają na koniec!>> Na co ten drugi mu odpowiada; <<Nie martw się przyjacielu. Powspominajmy sobie dawne czasy, kiedy to byliśmy dumni z tego co wszyscy wspólnymi siłami osiągnęliśmy. Pamiętasz kolego, jak kiedyś, to miejsce było ostoją wielu zacnych idei, które były wcielane w życie? Wiele rzeczy ten naród dzieliło, od poglądów, po charaktery, ale najważniejsze dla nas było dobro kraju. Koniec jest zawsze nieunikniony, taki już nas marny los, ale jak powiedział pewien mądry człowiek...koniec wieńczy dzieło! I z tego dzieła będziemy dumni po wsze czasy.>>
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#5
[Obrazek: screen-shot-2012-03-07-at-10-56-11-am.png]

Tym czasem na placu głównym odbywało się nabożeństwo. Prałat Zielonego Kościoła krzyczał "Niech żyje Rewolucja niech żyje Allah!" tłum wiernych zaczął śpiewać " Hevenu shalom alechem" zakładając mycki zaczął kręcić się w kółko wyczekując świeżej macy.
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
#6
[Obrazek: ir3m6r.jpg]

Po drugiej stronie ulicy przy słupie ogłoszeniowym zebrało się kilkudziesięciu przechodniów, którzy po krótkiej chwili zaczęli się wzajemnie przekrzykiwać; <<No chyba ktoś jest nienormalny! To teraz nas będą zmuszali do pisania postów? Dzienna norma? To jest jakaś totalitarna wizja Bialenii!>> Inny mężczyzna z krzykiem odpowiedział, <<I dobrze! Nic nie robicie! Jesteście bumelantami, którzy chcą wszystkiego, a nic nie chcecie robić! Jak Wam nie wstyd ludzie? Ta dzienna norma nie powinna wynosić 5 postów, a 10!>> Do zbiegowiska w dość szybkim tempie podbiegła Policja Krajowa, która sprawnie rozgoniła tłum, używając gazu pieprzowego oraz pałek policyjnych.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#7
Czy to przytyk, że mogę pałować nieaktywnych obywateli?
Odpowiedz
#8
W takim razie czas na nowelizacje kodeksu karnego. ;D
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#9
Pewnie będzie potrzeba taka.
Odpowiedz
#10
No to będzie ciekawie
Odpowiedz
#11
Czy to Simpson's PBF?
[Obrazek: 5S6T0oy.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości