Przybysz z północy
#1
Dobry wieczór! Nazywam się Kristian Iversen i przybywam, jak sam tytuł wskazuje, z północy. W zamierzchłych czasach byłem aktywnym obywatelem Królestwa Dreamlandu, lecz ów królestwo zaczęło pustoszeć, więc jak wielu moich pobratymców rozpocząłem pustelniczy i wędrowniczy tryb życia. Wędrowałem od Scholandii, do Baridasu. Od Austro-Węgier, do Królestwa Niderlandów. W końcu przybyłem tutaj, pod nowym, jak mi się wydaje, nazwiskiem, gdyż mojego pierwotnego zapomniałem po latach tułaczki. Za dawnego życia trudniłem się pisarstwem. Jeżeli tylko pozwolicie, chciałbym na stałe osiedlić się w waszej Republice. Mam też nadzieję, że wkrótce zaadaptuję się do panującego tutaj klimatu.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#2
Witam przybysza z otwartymi ramionami w bramach naszej skromnej republiki. Cieszy mnie że zdecydowałeś się przybyć do naszej małej aczkolwiek dumnej i prężnej społeczności. Smile SmileSmile W razie pytań pisz na facebooku, pw lub gg (36503462).
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#3
Witamy! Każda ręka do pracy jak najbardziej potrzebna. Jeśli trudnisz się pisarstwem, proponuje ci ze mną odnowienia inicjatywy gazety - Bialenian Geographic. Zapraszam do Bialenii na stałe!
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#4
Witam i jako Prezes Policji zapraszam do lektury naszego Biuletynu Ustaw: <!-- l viewforum.php?f=19<!-- l
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#5
Witam serdecznie w naszym pięknym kraju!
Zachęcam do aktywności. Jeśli na Pan jakieś pytania, zapraszam do pytania w tym wątku lub na PW. Wszyscy Bialeńczycy są gościnni, więc myślę, że proces przystosowawczy będzie krótki i owocny. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
#6
Witam serdecznie i zachęcam do odwiedzania Jahołdajewszczyzny. :wink: :wink::wink:
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości