Akcja - aktywizacja
Komitet obywatelski w składzie:

@"Tadeusz Krasnodębski"
@"Elżbieta Kaczmarek"
@"Antoni Kacper Burbon-Conti"
@"Hewret von Thorn"

Postanowił wspólnie zadziałać na rzecz wspólnego dobra, jaką jest Republika. Dlatego wszelkimi możliwymi drogami będziemy dążyć do aktywizacji Bialenii.
Zachęcamy do wspólnej działalności pozostałe osoby.

Również chcielibyśmy uniknąć dalszej "symulacji" Parlamentu.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Na wyznaczone miejsce przychodzi osoba ubrana w długi, czarny płaszcz godny zatwardziałego metalowca. Oczy skrywają spore, ciemne okulary, a resztę twarzy chusta w kratę. Cichym, lekko ochrypłym głosem powiedziała.
- Zabawy w parlamento-gadatto się skończyły, moi panowie. -
Odpowiedz
Postanowiłem powrócić i trochę pomóc w odbudowie państwa bialeńskiego.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
O, świetnie! Każda osoby będzie potrzebna.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Ja też postaram się więcej pisać, a nie tylko czytać.
Odpowiedz
Jestem i pomagam! Przyjaciele z Sarmacji zawsze na posterunku. Kontyngent pomocy humanitarnej w drodze Smile
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Odpowiedz
Powstaje Bialeński odpowiednik KOD ?
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
Patrząc na to, co KOD wyprawia, wolałabym nie używać takiej nazwy...
Ale należy bronić Republiki z całym jej dorobkiem i jej naturą rządów.
Odpowiedz
Ja też, nawet w najmniejszym zakresie, postaram się pomóc.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Tak swoją drogą to usunięcie "symulacji" parlamentu jest świetnym pomysłem !
Sympatyk masonerii.
Odpowiedz
Też tak sądzę. Nie każdy czerpie przyjemność (lub w ogóle się zna!) z zabawy w Parlament.
Odpowiedz
Ogólnie to w ogóle trzeba pomyśleć nad aktywnością, która nie tylko Nas ożywi, ale przyciągnie nowych.

Odpowiedz
Na pierwszym miejscu jest ożywienie bo co nam da fakt, że będą nowi przychodzić jak zobaczą pustki ?
Sympatyk masonerii.
Odpowiedz
Skupcie się na zebraniu rodowitych Bialeńczykow. Co Wam dali multiobywatele? Doprowadzili niemal do zagłady Waszego kraju. Władza w państwie powinna należeć do osób które nie sprawują żadnych wysokich funkcji w innych krajach, bo zawsze takie osoby będą rozbite i nigdy nie dadzą z siebie 100% na rzecz kraju. A dodatkowo prędzej czy później mogą się okazać agentami obcego wywiadu.

Rozwińcie kulturę kraju jeżeli nie chcecie mieć symulacji Parlamentu. Dzięki stworzeniu tożsamości narodowej, przywiążecie ludzi do Waszego miejsca. I nie ograniczajcie się tylko do forum, stwórzcie sieć stron miejscowości, prasę i strony instytucji różnego typu.

I się nie poddawajcie jak nagle zamiast 2000 postów będzie się pojawiać 200. Taka jest naturalna kolej rzeczy. Dreamland też kiedyś był wielki, potem stoczył się na samo dno aby znowu się odbudować. A że aktualnie znowu pikuje? Prędzej czy później znowu będzie na górze. I tak samo będzie z Bialenią.

A jeżeli na serio uważacie, że nie dacie sobie rady to proponuję Wam zgłosić się do Roberta Fryderyka z propozycją, że staniecie się szóstą prowincją Księstwa Sarmacji. On na pewno nie pogardzi taką siłą jaką nawet bez formy prezentuje Republika.

Pozdrawiam!
(-) Otto von Teller
Wielka Szycha z Pustkowi Winków
Odpowiedz
Ja zamierzam się przesiedlić do Bialenii, raczej na stałe.
[Obrazek: 5S6T0oy.png]
Odpowiedz
Michael... Wybacz mi, ale Ty jesteś jedną z osób, które same nie wiedzą czego chcą. Byłeś już w Bialenii Prezydentem. Teraz jesteś w UTN, planujesz już wsie dostać w Sarmacji... I tak dalej, i tak dalej. Musisz się chłopie na coś zdecydować. Tak dłużej nie można.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Odpowiedz
W Sarmacji działalność rekreacyjna, w Bialenii działalność polityczno-wojskowa. A w UTN to co najwyżej w Ardemii mogę sobie pobyć Konsulem.
Odpowiedz
(16.08.2018, 16:30:27)Michael Wolferine napisał(a): Ja zamierzam się przesiedlić do Bialenii, raczej na stałe.

No ja bardzo przepraszam, ale jako obywatel kraju, w którym Pan jest prezydentem, ja się na to nie zgadzam. Albo działasz Pan na rzecz UTN, albo na rzecz Sarmacji, albo na rzecz Bialenii. Rzygać mi się chcę, jak widzę taką osobą na najwyższym stanowisku w moim kraju. To jest szczyt.
Kaspar Waksman
były I Prezydent Unii Trzech Narodów
Redaktor naczelny gazety "Tygodnik Unijny"
Prezes Partii „Odrodzona Prawica”
[Obrazek: podpis1.png]
Odpowiedz
A powiedziałem kiedy zamierzam się przesiedlić? NIE.
Odpowiedz
Ale sam fakt. Bo z tego co wiem, to aktualnie działa Pan w Sarmacji, Bialenii i UTN. Złóż Pan dymisję ze stanowiska prezydenta w Unii czy coś, bo przez takich jak ty potem kraj upada.
Kaspar Waksman
były I Prezydent Unii Trzech Narodów
Redaktor naczelny gazety "Tygodnik Unijny"
Prezes Partii „Odrodzona Prawica”
[Obrazek: podpis1.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości