Operacja humanitrna - Wyspy vallhalijskie (KS)
#1
Cytat:[center][Obrazek: hetman.png][/center]

[justify]W dniu dzisiejszy z powodu pogarszając sie sytuacji w Republice Bialenii, a działając na podzastawie zapisów Paktu Gellońskiego. Oraz pełnej akceptacji i zgody Księcia Roberta Fryderyka, rozpoczynamy na terenie- wyspy vallhalijskie operację Humanitarną. Celem pomocy ludności cywilnej i zabezpieczeniu sprawnego funkcjonowania administracji. Do zabezpieczenia w tej nie pewnej sytuacji, naszych działań w tym rejonie operacyjny. Kierujmy do zabezpieczenia tej Operacji wydzielone siły z każdego rodzaju sił zbrojnych. W pierwszej kolejności w tamten rejon, przesuwamy siły morskie; działające w ramach Operacji MELLYN. Z portu z Fer już wyrusza grupa statków transportowych z pomocą humanitarną.[/justify]

[pozdro][Obrazek: 800Kr4n3.png][/pozdro]


Cytat:[center][Obrazek: ksz_zhw_dwb.png][/center]

[justify]Wasza Książęca Mość!
Panie Generale!

Melduję, że w dniu wczorajszym wysłałem tajny szyfrogram do Dowódcy Bazy Wojsk Specjalnych w Anheim, by na stacjonujące okręty desantowe załadował najbardziej potrzebne przedmioty użytku codziennego dla zabezpieczenia ludności cywilnej. Przede wszystkim nakazałem zabrać:

1. Kontenerowe szpitale polowe.
2. Kontenerowe stacje zasilania.
3. Wodę butelkowaną.
4. Zapasy żywności i leków.
5. Paliwo.

Za chwilę przemieszczane zostaną w rejon operacji humanitarnej zapasy, które gromadzone były do wczoraj w Bazie Sił Powietrznych w Puncie. Ponadto rozwinięte zostanie stanowisko dowodzenia, z którego osobiście będę kierował przebiegiem akcji. Z Cracoffi wypłynęły już też tankowce z paliwem.
[/justify]

[pozdro]Z poważaniem,

(-) płk Laurencjusz MaHi at Atera[/pozdro]

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=627&t=25684
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości