Zueee Plany
Tutaj będziemy opracowywać, poza jawnym Bastion Union i Konfederacją, plany władzy na światem.

Buahaha... (kaszel)

Jak powiedział Tobiasz, trzeba kogoś do Brodrii wysłać pod przybranym nazwiskiem aby popierał nasze tezy.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Ja już jestem zbyt rozpoznawalny, nawet po charakterze wypowiedzi da się mnie poznać.
[Obrazek: RYOjyN.png]
Odpowiedz
Ja z tow. Grutinem miałem już pewien incydent, a więc ja raczej odpadam. :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: Wpierw do skutku nie doszło wirtualne ZSRR, a potem wziął mnie za kogoś kim nie jestem...
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Są gdzieś w mikroświecie jakieś zamęty czy niepokoje? Można by to wykorzystać, np. Obalić Hansa w Trizondalu.
Odpowiedz
Nie jestem pewien czy jest sens jechać do takich mikronacji jak np. Trizondal.
Odpowiedz

Ja zacznę , czyli manifest "O przyjaźni dwóch narodów w formie bardzo skróconej" i sprawy biurokratyczne z uznaniem, potem można działać.
Odpowiedz
Trzeba się jakoś dostać do Wandystanu, przydadzą nam się w walce z Sarmacją.
Odpowiedz
Cytat:Trzeba się jakoś dostać do Wandystanu, przydadzą nam się w walce z Sarmacją.

Ja tam konto straciłem Sad SadSad Ale szczerze mówiąc, to Tobiasz, bardzo miło by było jak zaczniesz sprawy uznaniowe.
Odpowiedz
Już się za to zabieram.
Odpowiedz
Jeszcze wrócę do Trizondalu. Od dłuższego czasu tam nie ma nawet chętnego do objęcia fotelu prezydenta.
Odpowiedz
U Wandy dobrze by było jakbyś jeszcze tu podrzucał screeny.
Odpowiedz
Jestem w ich Panelu Dyskusyjnym. Mam jakieś kryteria co do mojej misji?
Odpowiedz
Cytat:Jestem w ich Panelu Dyskusyjnym. Mam jakieś kryteria co do mojej misji?

Przede wszystkim, zachowaj że naszym prezydentem jest wciąż Oleksander Swarzenko i jeszcze tradycyjne w Wandystaniepozdrowienie "Wypierdalać!"
Odpowiedz
Wandyjczycy są podzieleni co do Sarmacji.

Oto pierwsza Depesza zza granicy.
Odpowiedz
Druga depesza, z dalszym ciągiem rozmowy, nie ponoszę winy za słownictwo Big Grin Big GrinBig Grin

Cytat:W temacie: Kontakty z Sarmacją
Ким Ционг Сут - 2014-05-29 21:43:41

-Jeżeli którekolwiek państwo wprowadziłoby taki zakaz, to ja z tym państwem co ten zakaz wprowadzi kończę. Nikt mi kurwa nie będzie mówił co mam robić a czego nie.

W temacie: Kontakty z Sarmacją
Paulina Natalia Wileńska - 2014-05-29 22:05:02

-Skoro wolicie się bawić w szambie, zamiast w piaskownicy, to ja akurat wam opuszczania Wandystanu nie bronię.

Max Zwell - 2014-05-29 22:09:21

-Zakaz to za dużo i rozumiem Waszą odpowiedź.

-Ale jako państwo aktywniejsze (proporcjonalnie do ilości obywateli) powinniśmy to czekać aż podupadające mikronacje wykażą chęć kontaktów. To im powinno zależeć na czerpaniu wzorców z rewolucyjnych i demokratycznych z dalekosiężnych dokonań naszego Ludowego Państwa. Dlatego kontakt na poziomie ambasad - czemu nie. Pierwszy krok z naszej strony - chyba, kurwa, nie lałeś.

-Jeżeli już Wam zależy na dyplomacji wyciągnijcie pomocną dłoń do małych mikronacji którym będziemy mogli rzeczywiście pomóc, a oni bawić się z nami np. w SKOK. Albo udajcie się do naszego tradycyjnego kiedyś partnera - Królestwa Dreamlandu - tam macie ludzi na poziomie.

A Sarmacja - na chuj Wam, Towarzyszu KCS, Sarmacja?

Ким Ционг Сут - 2014-05-29 22:34:01

-Jednak jakiś sentyment pozostał. Są "normalni" Sarmaci (Anglov, Kwazi), a również tych "mniej normalnych" (MAP, HR) po części zrozmiałem. Nie potrafiłem odejść. Poprostu nie potrafiłem. Jako więc, że i tak już jestem w Sarmacji, to myślę, że nadałbym się idealnie na ambasadora w tym kraju.

Paulina Natalia Wileńska - 2014-05-29 22:34:03

-S****cja to nawet na chuj nie jest potrzebna, my swoich chłopaków mamy!

-(może na cipkę byłaby potrzebna, bo dziewczyn u nas prócz mnie nie ma, ale to też jest wątpliwe – wśród kobiecej populacji niestety się w S****cji szerzy wirus heteryzmu)

Michał Michaelus - 2014-05-29 22:43:41
-Tyle lat byłem związany z Sarmacją, a oni mi na do widzenia powiedzieli, że jestem zdrajcą, zabrali obywatelstwo etc. Dopóki nie naprawią tego błędu nie zamierzam tam robić niczego więcej oprócz kupowania znaczków.

-Moje osobiste warunki do nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z Sarmacją:
1) Przeproszą za to, że nazwali mnie zdrajcą
2) Przywrócą obywatelstwo z własnej woli

-Jeśli Towarzysz chce to może je przedstawić w Grodzisku, bo bez ich spełnienia nie zamierzam się tam udzielać (chyba że niemy udział w zawodach sportowych).
ODPOWIEDZ | Pokaż post

Paulina Natalia Wileńska - 2014-05-29 22:47:08

-„Kapitaliści sprzedadzą nam znaczki, którymi ich obkleimy.” [1MPyth 5:12]

Alojzy Pupka - 2014-05-30 08:15:42

-Hahahah, dokładnie do tego samego sprowadza się moje zaglądanie raz na 2 tygodnie na strony KS Big Grin Big GrinBig Grin jestem też na bieżąco z dziennikiem praw, bo nie chce mi się go wywalać z RSS-ów Big Grin Big GrinBig Grin Big GrinBig Grin

-Spojrzenie towarzysza inżyniera jest moim zdaniem słuszne. Będzie chęć nawiązania stosunków ze strony KS, to nie widzę żadnych przeciwwskazań, ale nam to do szczęścia potrzebne nie jest. Winktown jak się rozkręci na nowo, to jest dla nas naturalnym sojusznikiem. Małe państwa, Dreamland − to sensowny adres. Nie lubią nas w Al Rajnie, więc tam bym się nie pchał. Nie znam obecnej sytuacji na kont. wschodnim, kiedyś jednocześnie prężne i życzliwe nam były A-W czy Surmenia, ale to już chyba historia. Generalnie czasy kiedy państwa zabiegały o wzajemne uznanie, wypisywały na stronie głównej z kim mają traktaty i utrzymywały po dziesięć aktywnych ambasad się skończyły ładnych parę lat temu. Teraz dyplomacja ma chyba sens głównie zadaniowy.

Prezerwatyw Tradycja Radziecki - 2014-06-01 06:25:11
-Z naszej strony miał miejsce krok kiedy zaproponowaliśmy cywilizowany rozwód przez porozumienie stron. Władze Sarmacji jednomyślnie tą opcję odrzuciły. Nie widzę powodu aby propozycję normalizacji pojawiać - oczekuję że jeżeli władze w Grodzisku dorosną do tego dosc

Prezerwatyw Tradycja Radziecki - 2014-06-01 06:28:58
-... naturalnego kroku, wówczas będziemy oczekiwać na ich delegację.

Talerz de Tocqueville - 2014-06-01 11:14:36
Jebać Sarmację!
Z Republiką Bieleńską trzeba nawiązać stosunki dyplomatyczne. Czarny koń v-świata! W dodatku działają tam Iluminaci i jeszcze mają plan stworzenia wielkiego organizmu państwowego!
<!-- l viewtopic.php?f=131&t=1011<!-- l
Odpowiedz
Cytat:Talerz de Tocqueville - 2014-06-01 11:14:36
Jebać Sarmację!
Z Republiką Bieleńską trzeba nawiązać stosunki dyplomatyczne. Czarny koń v-świata! W dodatku działają tam Iluminaci i jeszcze mają plan stworzenia wielkiego organizmu państwowego!
viewtopic.php?f=131&t=1011

Ładnie, ładnie Smile SmileSmile Dobrze jest mieć sojuszników z poza Nordaty.
A Wandystan to ma w końcu forum czy nie? Bo już zgłupiałem. Big Grin Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Przedstawiłeś się? No i opowiedz że jesteś MSZ naszym.
Odpowiedz
Wolę być tajniakiem i się nie przedstawiać.

Cytat:A Wandystan to ma w końcu forum czy nie? Bo już zgłupiałem.

Nie wiem czy możecie wejść, ale ma coś takiego http://skok.wandystan.eu/index.php?s=gierek
Odpowiedz
No ma SKOK, ale nie możemy na niego wejść.
Odpowiedz
Rozumiem, wpierw trzeba założyć konto chyba. :wink: :wink::wink: Zawitam tam z czystej ciekawości, jako jakiś anonim. Smile SmileSmile Wracając do tematu, to może warto nawiązać stosunki z masonami z ZSKHiW?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości