Dzień dobry!
Witam wszystkich bialeńczyków!

[align=justify:37o5oq5w]Przybyłem tutaj aby się osiedlić i znaleźć w końcu swoją ojczyznę. Byłem już w jednej mikronacji ,ale było to szmat czasu Big Grin Big GrinBig Grin Teraz chciałbym powrócić do swojego v-życia i chciałbym to zrobić w jakieś młodej mikronacji, jaką na pewno jest ta Republika. Napotkałem was przez Kuriera Dreamlandzkiego i wasze wysokie miejsce w rankingu demograficznym.

Chciałbym się zająć głównie polityką, przeglądałem tutejszy dziennik praw i niestety nie wygląda on najlepiej Big Grin Big GrinBig Grin Z chęcią pomogę z redagowaniu aktów prawnych. Chciałbym założyć partię polityczną , ale to zapewne dopiero za jakiś czas. Po trochu chciałbym się zająć również kulturą, tutaj jednak muszę się jeszcze głębiej zastanowić w jaki sposób miałoby to wyglądać.

Jestem typowym humanistą - historia, wos, języki. Tym się na co dzień zajmuję Big Grin Big GrinBig Grin Mam nadzieję ,że spędzę tutaj miłe chwilę i spotkam wielu ciekawych ludzi.

Chciałbym się tylko jeszcze dowiedzieć jak otrzymać bialeńskie obywatelstwo i mam ogromną nadzieję ,że ktoś opowie mi o obecnej scenie politycznej Republiki.[/align:37o5oq5w]

(-) Dan Mark
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Witaj Towarzyszu! Też jestem tu nowy to specjalnie nie wiem co powiedzieć Big Grin Big GrinBig Grin Baw się dobrze.
[Obrazek: RYOjyN.png]
Odpowiedz
Witaj, jestem premierem, tak więc mogę co nie co pomóc.

PS Zapraszam do masonerii! Big Grin Big GrinBig Grin
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Witam serdecznie. :wink: :wink::wink: Cieszę się, iż zdecydował się Pan zawitać do Bialenii, a jeszcze bardziej będę się cieszyć jak zawita Pan do Jahołdajewszczyzny. Smile SmileSmile Jeśli będzie Pan miał jakieś pytania, to proszę pisać na PW.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
W takim razie Witam Ekscelencje premiera Big Grin Big GrinBig Grin

Było by mi miło, gdyby opowiedział mi pan jak wygląda tutejsze prawo, scena polityczna, kontakty międzynarodowe itp.

Przeglądam różne fora mikronacji i muszę powiedzieć ,że Bialeńczyków wszędzie pełno Big Grin Big GrinBig Grin

Witam panie Feliksie!

Prócz bardzo trudnej nazwy czym Jahołdajewszczyna się wyróżnia? Czemu warto tam zamieszkać?
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Witam!
Bardzo cieszy mnie kazdy nowy obywatel! W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na pw. Z ciekawości, co to byla z mikronacja.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Zapomniałem!

Są dwie partię Endecja - Nasza Demokracja i Jedna Bialenia, ta pierwsza jest w rozsypce a ta druga rządzi. Aby dostać obywatelstwo trzeba złożyć wniosek w Pałacu Prezydenckim gdy ma się co najmniej 10 postów. To tak by the way.

Stosunki międzynarodowe układają się dosyć ciekawie. Teraz rozpoczęta została przez moją osobę ofensywa dyplomatyczna Trizondal-Hirsbergia i Weerland-Rotria-Niderlandy. Stosunki z wielką trójką nie są łatwe, bo powstaliśmy poprzez powstanie w Sarmacji dwa lata temu (nasz poprzednik - Dżamahirija Narodów). No i niedługo będziemy forsować poprzez masonów politykę pan-nordatyzmu.
Odpowiedz
Witam Cię serdecznie! Zapraszam do zapoznania się z naszym zróżnicowanym życiem kulturowym i politycznym!
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Dziękuję za informacje Big Grin Big GrinBig Grin

To naprawdę ciekawe ,że zamiast forsować pomysł osiedlenia się na którymś z "szanowanych" kontynentów próbujecie zmienić opinię i wygląd Nordaty. Jestem bardzo ciekawy co z tego wyniknie - mam nadzieję ,że coś dobrego dla mikroświata.

Rozumiem ,że ta ofensywa pańskiego autorstwa to starania o uznanie przez te państwa?

Witam panie Kristianie!

(-) Dan Mark
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Cytat:Prócz bardzo trudnej nazwy czym Jahołdajewszczyna się wyróżnia? Czemu warto tam zamieszkać?

Jahołdajewszczyna położona jest w Górach Orlich. Jej stolicą jest Bałdarasz, które jest jednym ze świętych miast v-islamu. Posiada osobne władze (kieruje nią ataman) i również planowane jest stworzenie Rady Samorządowej. Jahołda bazuje na klimacie mongolsko-komunistyczno-agrarystyczno-narodowo-islamskim. Autonomia jest miejscem gdzie każdy posiada AK-47 oraz RPG-7. Również polecam tamtejszy specjał, czyli bimber pędzony na prochu z kałacha. :wink: :wink::wink: Również mają tam swoje siedziby dwie nieuznawane partie czyli Narodowo-Agrarystyczna Partia Bialenii oraz Narodowo-Bolszewicka Partia Bialenii. No i znajduje się tam również słynny już Bar pod osłem.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Cytat:Dziękuję za informacje Big Grin Big GrinBig Grin

To naprawdę ciekawe ,że zamiast forsować pomysł osiedlenia się na którymś z "szanowanych" kontynentów próbujecie zmienić opinię i wygląd Nordaty. Jestem bardzo ciekawy co z tego wyniknie - mam nadzieję ,że coś dobrego dla mikroświata.

Rozumiem ,że ta ofensywa pańskiego autorstwa to starania o uznanie przez te państwa?

Witam panie Kristianie!

(-) Dan Mark

Tak i traktatów o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych, a w przypadku Rotrii - konkordatu i diecezji.
Odpowiedz
Cytat:[quote author="Dan Mark"]Dziękuję za informacje Big Grin Big GrinBig Grin

Witam panie Kristianie!

(-) Dan Mark

Tak i traktatów o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych, a w przypadku Rotrii - konkordatu i diecezji.[/quote]

Cóż zostaje mi tylko życzyć samych sukcesów w polityce międzynarodowej!
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Cytat:[quote author="OutiesPL"][quote author="Dan Mark"]Dziękuję za informacje Big Grin Big GrinBig Grin

Witam panie Kristianie!

(-) Dan Mark

Tak i traktatów o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych, a w przypadku Rotrii - konkordatu i diecezji.[/quote]

Cóż zostaje mi tylko życzyć samych sukcesów w polityce międzynarodowej![/quote]

Życzenia dosłownie dużo przyniosły, nagle, jakby z nieba, w Wandystanie mamy sojuszników.
Odpowiedz
Witam Pana serdecznie! Cieszę się, że młodzi mikronauci decydują się osiedlić w Republice. To naprawdę bardzo dobrze wróży na przyszłość. Smile SmileSmile
Liczę, że będzie Pan aktywnie działał w naszym kraju w dziedzinie, która Pana zainteresuje.
Pozdrawiam i w razie pytań proszę śmiało pytać. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Bardzo mi miło i dziękuję za dobre słowa, panie prezydencie!

(-) Dan Mark
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Witam serdecznie i życzę owocnego pobytu.

PS. Uwaga na kropki, ta zua Policja ciągle się ich czepia. Big Grin Big GrinBig Grin
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Witam bardzo serdecznie Big Grin Big GrinBig Grin .
"Cordis simplicis erat, sed magnifici"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości