Przewodnictwo Bialenii
#21
Cytat:[quote author="MvP"]Ja jestem zwolennikiem utworzenia nwoego forum na kształt tego z BU, choć szczerze mówiac ja tą federację najbardziej widzę jako działającą na podobnych zasadach (tylko bardziej liberalną dla tych co sie nei chca integrować) Sarmację. Tylko zamiast Galeonii była by Bialenia, zamiast Teutonii Brodia etc.
Ja tak samo.
Dziwi mnie tutejsza pozycja Feliksa, gdyż jeszcze wczoraj rozmawialiśmy, że Związek Radziecki musiał mieć Rosję, a Wielka Brytania musi mieć Anglię, bo główna siła przynajmniej przez początkowy okres federacji musi być.
Nie bez powodu panslawizm chciano realizować wokół Rosji.
Ja jestem za pełnymi prawami dla wszystkich części składowych federacji. Ale jednak ciągłość systemu prawnego, armii i systemów informatycznych powinna pozostać, dla porządku.[/quote]

To może ja dla jasności powiem że zgadzam się że potrzebne do tego porjektu jest nowe forum nazwa itp. biaelnia była by na identycznych prawach w nowotworze jak inne regiony a co najwyzej mogła by część prawodawstwa i instytucji udzielić. Bialenia nie mogła by być jak Rsoja w zsrr bo nikt sie nei przłaczy tylko jak Galleonia w KS.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#22
Andrzeju, nie można mieć wszystkiego.
[Obrazek: RYOjyN.png]
Odpowiedz
#23
Cytat:Bialenia nie mogła by być jak Rsoja w zsrr bo nikt sie nei przłaczy tylko jak Galleonia w KS.
No tak, zgadzam się. Z tym, że do tej tzw. Protosarmacji wszyscy się dopiero włączali. Nikt nie powiedział tam, że od teraz jest to inny kraj.
I ja jestem przede wszystkim prezydentem Bialenii i praw tego kraju muszę bronić. Jestem internacjonalistą i pan-nordatystą, owszem. Ale to są moje prywatne poglądy. A moją powinnością jest obrona interesów ludzi, którzy mnie wybrali, czyli Bialeńczyków. Nie wybrała mnie na prezydenta loża masońska. Loża z resztą miałaby swoich kandydatów, co już zostało mi zakomunikowane przed chwilą.
N.N
Odpowiedz
#24
Mi odpowiada dotychczasowa struktura forum. Po zapoznaniu się z główną ideą Loży, wiem jednak że zmiany są nieuniknione. Osobiście wolałbym aby zachować stary porządek, przynajmniej przeczekać okras wakacyjny. Chcę aktywnie uczestniczyć przy proponowanych zmianach, niestety w okresie letnim zaplanowałem kilka dłuższych wyjazdów, które odbiją się na aktywności. Proponuję odłożyć w czasie zmiany nazwy forum oraz inne propozycje.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości