Kultura i społeczeństwo > Opiniotwórczość

"Opinia publiczna" o pracach w Parlamencie.

(1/94) > >>

Ronon Dex:
Tworzę ten temat by zakończyć problemy z naruszeniami regulaminu Parlamentu. Tutaj niech obywatele wyrażają swoje zdania na temat parlamentarnych dyskusji. Temat przyklejam...

Akrypa Rabotowicz von Primisz:
Hańba! Zdrada! Nie o taką Bialenię walczyłem!
ps. A o jaką dyskusje chodzi?

Ronon Dex:

--- Cytat: Tomasz Rabotowicz w Nd, 21 Wrz 2014, 09:47:03 ---A o jaką dyskusje chodzi?
--- Koniec cytatu ---
O jakąkowiek... aktualnie odbywaną. Regulamin parlamentu daje możliwość wypowiadania się w nim określonym osobom, jednak obywatel (zresztą nie tylko obywatel - każdy mieszkaniec lub przebywający w RB) nie będący posłem czy ministrem ma prawo do wyrażania swojego zdania o dyskusjach toczonych przecież publicznie w Parlamencie. Temat ma do tego zachęcić - jednocześnie unikając naruszenia prawa czyli wchodzenia bez uprawnień na salę obrad.

--- Cytat: Tomasz Rabotowicz w Nd, 21 Wrz 2014, 09:47:03 ---Hańba! Zdrada! Nie o taką Bialenię walczyłem!
--- Koniec cytatu ---
To teraz ja zapytam - do czego się to odnosi?

Akrypa Rabotowicz von Primisz:

--- Cytat: Krzysztof Razorblade w Nd, 21 Wrz 2014, 10:06:31 ---
--- Cytat: Tomasz Rabotowicz w Nd, 21 Wrz 2014, 09:47:03 ---A o jaką dyskusje chodzi?
--- Koniec cytatu ---
O jakąkowiek... aktualnie odbywaną. Regulamin parlamentu daje możliwość wypowiadania się w nim określonym osobom, jednak obywatel (zresztą nie tylko obywatel - każdy mieszkaniec lub przebywający w RB) nie będący posłem czy ministrem ma prawo do wyrażania swojego zdania o dyskusjach toczonych przecież publicznie w Parlamencie. Temat ma do tego zachęcić - jednocześnie unikając naruszenia prawa czyli wchodzenia bez uprawnień na salę obrad.

--- Cytat: Tomasz Rabotowicz w Nd, 21 Wrz 2014, 09:47:03 ---Hańba! Zdrada! Nie o taką Bialenię walczyłem!
--- Koniec cytatu ---
To teraz ja zapytam - do czego się to odnosi?

--- Koniec cytatu ---
Nie odnosiło się to do niczego, myślałem, że jest jakaś dyskusja i trzeba wyrazić własną opinię.  ^^

Maciej Kamiński:
Całą poprzednią kadencję można było znieść ten zakaz, póki FOR miał przewagę. Osoby to postulujące jednak tego nie zrobiły, no to... wciąż obowiązuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej