Podział administracyjny > Lordostwo Patrykpolis

O Patrykpolisie słów kilka...

(1/2) > >>

Mikołaj Patryk Dostojewski:
Patrykpolis jest majątkiem lennym utworzonym 16 listopada 2014 roku. Są to posiadłości Patryka Hyjka. Patrykpolis leży na zachodnim wybrzeżu Bialenii, w południowo zachodniej części Dżamahiriji Bengazkiej. Na terenie lenna znajduje się kilka miejscowości:

- Patrykpolis (najważniejsza i największa miejscowość posiadłości)
- Dziwnówek (niewielka, leśno - nadmorska wioska leżąca tuż przy granicy z Pomorzem)
- Yellowbeach (druga co do wielkości miejscowość w posiadłości, typowo turystyczne nadmorskie miasteczko)
- Chojnolasy (jedyna miejscowość bez dostępu do morza, słynie z pięknego lasu, dobre miejsce do polowań)

Oto mapka Patrykpolisu:

Dom Patryka Hyjka znajduje się w Patrykpolisie. Jest położony bezpośrednio nad morzem.

Maciej Kamiński:
Skoro już odwołujesz się do wiadomego miejsca, to się tak średnio poważnie spytam... gdzie miejscowość z nazwą zapożyczoną od zakonu kartuzów? ::)

Mikołaj Patryk Dostojewski:
Dziwnówek dałem bo tam byłem w realu a nie miałem już pomysłu na nazwę. W Kartuzach nie byłem nigdy...

Maciej Kamiński:

--- Cytat: Patryk Hyjek w Wt, 18 Lis 2014, 19:08:40 ---Dziwnówek dałem bo tam byłem w realu a nie miałem już pomysłu na nazwę. W Kartuzach nie byłem nigdy...

--- Koniec cytatu ---
Szczerze... nie żałuj jakoś szczególnie. ;)

Hewret Faradobus:
Na skrzyżowaniu z drogą krajową chciałbym założyć knajpę, czy to jest możliwe? :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej