Autor Wątek: Instytut Wprowadzania Akryponyzmu  (Przeczytany 161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akrypa Rabotowicz von Primisz

Instytut Wprowadzania Akryponyzmu
« dnia: Śr, 10 Gru 2014, 13:18:16 »
Ciof!
W czasie wczorajszej audycji opowiadałem, że mam zamiar coś stworzyć i to właśnie stworzyłem.
Oto powstał Instytut Wprowadzania Akryponyzmu w skrócie IWA. Zadaniami Instytutu są:
1. Tworzenie wydarzeń o charakterze kulturalnym i sportowym na terytorium Republiki Bialeńskiej.
2. Promowanie kultury Bialeńskiej poza Republikę.
3. Pomoc w tworzeniu wydarzeń o charakterze kulturalnym i sportowym.
4. Wspieranie mieszkańców w przystosowaniu ich do oryginalności kultury Bialeńskiej.
5. Promowanie i gromadzenie dzieł sztuki Bialeńskiej.
6. Walka z elementami kultury innych krajów w Bialenii gdy szkodzą one kulturze Bialeńskiej.
7. Namawianie obywateli by tworzyli własną kulturę, styl bycia, która stanie się ważnym elementem kulturowym Republiki.
8. Pomoc reprezentantom Bialenii w zawodach krajowych i międzymikronaycjnych przesz min. zapewnienie ludzi do treningu.
9. Zaszczepienie w obywatelach myślenia związanego z ideologią Akryponyzmu.
Ogólnie rzecz ujmując stworzyłem IWA by odrodzić zaniedbaną kulturę. Nie chciałem tego robić przesz instytucje rządowe z kilku powodów. Po pierwsze, nie miał bym tam gwarancji utrzymania stołka. ;) Po drugie, jak widzieliśmy to rząd niezbyt dobrze pomaga w kulturze. Po trzecie, takie rzeczy trzeba robić oddolnie. Po za tym taki instytut myślę, że takie coś może być ciekawsze. Ważne jest by każdy z obywateli miał własną oryginalną kulturę. Ja mam lesbijkę kuca w avatarze oraz to jak piszę sprawia, że jestem nie do pomylenia z innymi obywatelami. ;)
Członkiem może zostać każdy kto chce wspomóc kulturę lub/i sport Bialenii. Więcej nie zdradzę bo musi być niespodzianka.  ;D
Prosił bym o zrobienie w tym dziale działu dla IWA.

ps. IWA nie będzie promowała bycia kucem co wolę podkreślić dla Krzystofa.

Była premierka Republiki Bialeńskiej, Kalifka Bialenii j ziem obok, Spahbod, Lordessa, Biskupka, Masonerka, Akryponystka, Padawanka Mocy, Policjantka, Posiadaczka 69 wsi.
"Kocham noc i niebo, o wiele bardziej niż ludzkich bogów." ~ Camus
"Używamy rozumu tylko po to, by wyartykułować nasze indywidualne interesy, by wmanipulować innych w służbę naszym przyjemnościom. To świat, któremu brak wszelkiej duchowej substancji, w którym ludzie zachowują się jak inteligentne zwierzęta. Stanowimy uduchowione społeczeństwo zwierząt." ~ Hegel

Offline Eddard Noqtern

• Książę
  • Lord Szambelan
  • Legenda
  • Polubień: 159
  • Książę w Hasselandzie, Lord w Bialenii
    • NPE: BI14112700073
    • Odznaczenia
Odp: Instytut Wprowadzania Akryponyzmu
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 11 Gru 2014, 22:01:51 »
Super. Właśnie takie wydarzenia kulturalne, sportowe zapewniają duży rozgłos na arenie międzynarodowej. Pozwalają też pokazać państwo z tej lepszej strony. Może kiedyś pokusilibyśmy się o jakiś wspólny Hasselandzko-Bialeński "event".
Eddard Noqtern - Lord Szabelan Królestwa Hasselandu, Wicekról Vienbien
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.