Autor Wątek: Oficjalne przeprosiny  (Przeczytany 216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline A. Bryennios

Oficjalne przeprosiny
« dnia: Śr, 01 Kwi 2015, 16:29:35 »
W imieniu własnym i Konsulatu Sclavinii - ja, Michał Andronik von Vincis (daw. Bryennios), pragnę szczerze i oficjalnie przeprosić każdego z obywateli Bialeńskich, włącznie z dzielnymi przedstawicielami rodu von Vincis, za zniesławienia, jakich dopuściłem się wobec nich i Republiki Bialeńskiej w czasie ostatniego roku. W grono osób, które chcę szczerze przeprosić, wchodzą między innymi: Michel von Vincis-d'Agnou, Andrzej Swarzewski, Konstanty Jerzy Michalski i inni.
Jednocześnie z dumą oświadczam, że zostałem zaadaptowany przez jednego z krewnych Ivana Dymitra von Vincis-Kazakov i od dnia dzisiejszego jestem członkiem rodu von Vincis.

Niechaj żyje Republika Bialeńska, niechaj żyje Anatolia, niechaj żyje przyjaźń bialeńsko-sarmacko-sclavińska! Jednocześnie obwieszczam, że zamierzam rozpocząć czynną aktywność w Bialenii i starać się o obywatelstwo.

Ukłony uznania i pokory,
/-/ Michał Andronik von Vincis
(—) Michał Andronik von Vincis

Offline Ivan von Lichtenstein

• Obywatel
  • Mieszkaniec
  • **
  • Polubień: 5
    • NPE: BI14111500131
    • Odznaczenia
Odp: Oficjalne przeprosiny
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 01 Kwi 2015, 16:39:47 »
Nikt Cię nie adoptował z mojego rodu.

Offline A. Bryennios

« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 01 Kwi 2015, 16:42:27 »
Nikt Cię nie adoptował z mojego rodu.

Najwidoczniej szwankuje komunikacja rodowa. Prapradziadku kochany!
(—) Michał Andronik von Vincis

Offline Ivan von Lichtenstein

• Obywatel
  • Mieszkaniec
  • **
  • Polubień: 5
    • NPE: BI14111500131
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 01 Kwi 2015, 16:44:30 »
Macieju, czyń swoją powinność. Przepraszam za to że się odezwałem jako zmarły ;)

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 01 Kwi 2015, 16:49:33 »
Jesteś cholernie zabawny, Brykietos. A teraz proszę przestać trollować, a zwłaszcza dalej szydzić sobie z Konstantego, i opuścić to miejsce. Zamykamy temat czym prędzej, powisi do jutra, a potem pójdzie na śmietnik.
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.