Kultura i społeczeństwo > Plac Zielony

Usprawiedliwienie

(1/60) > >>

Maciej Kamiński:
Witam!

Chciałbym przeprosić za wczorajszą nieobecność. Wynikło to z problemów sprzętowych - moja przeglądarka uparcie odmawiała ładowania strony forum (choć inne normalnie wchodziły) od rana aż do wpół do dziesiątej - ale 10 minut później mój Internet siadł i tyle było z pisania. To nie będzie się raczej za często powtarzało - aktualnie przymierzam się do zakupu nowego sprzętu. Liczę, że mi to podarujecie. :)

AndrzejSwarzewski:
Podarujemy w uznaniu innych licznik zasług. ;) Życzę szczęśliwego sprzętu. :D

Boris Hristow:
Nie Podarujemy ci tego zostaniesz oskarżony o brak zainteresowania RB  :).
(Tego postu nie brać na serio tylko dla uśmiechu takich zimowych dni. )

Maciej Kamiński:
W ten czwartek mogę być nieobecny na forum - tego dnia mam wizytę u okulisty (co wiąże się z zakraplaniem oczu), więc jeśli przed 18.00 nie uda mi się wejść (a godziny nie mogę obiecać - zwyczajnie, nie wiem ile będę miał wtedy do załatwienia przed włączeniem komputera), to znaczy, że pojawię się dopiero w piątek.

AndrzejSwarzewski:

--- Cytat: "Lehrabia" ---W ten czwartek mogę być nieobecny na forum - tego dnia mam wizytę u okulisty (co wiąże się z zakraplaniem oczu), więc jeśli przed 18.00 nie uda mi się wejść (a godziny nie mogę obiecać - zwyczajnie, nie wiem ile będę miał wtedy do załatwienia przed włączeniem komputera), to znaczy, że pojawię się dopiero w piątek.
--- Koniec cytatu ---
Ok, rozumiemy. W czwartek nie będziesz konieczny, za to w piątek jak najbardziej przy zamykaniu list wyborczych itd. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej