Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: ROCZNICA  (Przeczytany 627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aleksandra Dostojewska

• Narzeczona Alberta Medycejskiego y Zep
  • Stary wyga
  • Polubień: 75
  • Tytularna Królowa Bialenii
    • Odznaczenia
Odp: ROCZNICA
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:07:33 »
Nazwisko ma przecież od Adasia, który w momencie wejścia Mikołaja do rodu był jego głową. Następcą tronu też był od początku.

Nie był. To ja namówiłam Adama na Patryka, poza tym jestem najstarszą stażem osoba używającą tego nazwiska.
BYŁY PREZYDENT RB
Jej Carska Wysokość Aleksandra Izabella Dostojewska de domo Salazar Savinion, secondo voto Swarzewska, Imperatorowa, Caryca Brodrii, Caryca Rosyji, Arcyksiężna Uhrainy do 30.01.2016 r., Księżna Czuwacji
Dwukrotnie Prezydent Republiki Bialeńskiej

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:23:38 »
Nazwisko ma przecież od Adasia, który w momencie wejścia Mikołaja do rodu był jego głową. Następcą tronu też był od początku.

Nie był. To ja namówiłam Adama na Patryka, poza tym jestem najstarszą stażem osoba używającą tego nazwiska.
Pogrubionemu nie zaprzeczam, bo albo wiem, że tak było (używanie nazwiska), albo nie wiem, jak było naprawdę (adopcja). Niepogrubionemu już nie, bo to pamiętam inaczej z własnych doświadczeń.
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Fiodor Swirydiuk

• Ja
  • Obywatel
  • Bohater
  • Polubień: 105
  • Jestę Hardkorę
    • NPE: BI15031300128
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:25:12 »
Uspokoić się, bo zaraz Hristovie przejmą Brodrię i zostanę Carem!  >>D #JaZły
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:27:53 »
Tron powróci w prawowite ręce.
BYŁY PREZYDENT RB
Jej Carska Wysokość Aleksandra Izabella Dostojewska de domo Salazar Savinion, secondo voto Swarzewska, Imperatorowa, Caryca Brodrii, Caryca Rosyji, Arcyksiężna Uhrainy do 30.01.2016 r., Księżna Czuwacji

Offline Mikołaj Patryk Dostojewski

• Moderator
  • Stary wyga
  • Polubień: 58
    • NPE: BR14081100041
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:32:08 »
Nie grozić mi tu rewolucją proszę.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, syn byłego Cara Brodrii Alberto de Medici i Carycy Aleksandry Izabeli, ojciec Tomasza I Bagrata i Jana Lubomirskiego - Dostojewskiego
- lord bialeński,  pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
- członek Wspólnoty Rozwoju

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:38:00 »
To nie będzie rewolucja
BYŁY PREZYDENT RB

Offline Fiodor Swirydiuk

• Ja
  • Obywatel
  • Bohater
  • Jestę Hardkorę
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:42:58 »
Ja nie próżnuję! Zamach stanu!
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:51:32 »
Ja nie próżnuję! Zamach stanu!
Boring!
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Fiodor Swirydiuk

• Ja
  • Obywatel
  • Bohater
  • Jestę Hardkorę
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 29 Sty 2016, 22:58:54 »
Tak powie Mikołaj do mnie.

A ja tak odpowiem.