Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Tytuł  (Przeczytany 704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline August von Medis

Tytuł
« dnia: So, 30 Sty 2016, 15:22:13 »
Witam, nazywam się Andrij Hristov i jestem jedynym prawowitym Arcyksięciem Uhrainy. Sprowadziła mnie tu wiadomość, że jakaś niezrównoważona psychicznie osoba używa tytułu Arcyksiężnej Uhrainy, później dowiedziałem się, że jest tą osobą Aleksandra Dostojewska.Tak więc tu do was przybyłem, by wyjaśnić tą dziwną sprawę. Chciałem to załatwić jedną, dyplomatyczną, spokojną prywatną rozmową, ale nie do końca o to mi chodziło. Postanowiłem przenieść sprawę na tło oficjalne. Aleksandra Dostojewska nie ma prawa, by nosić ten tytuł. Ja mam do tego prawo, jestem synem zmarłego Arcyksięcia (potem Emira) Uhrainy - Borisa Hristov. Proszę Aleksandrę Dostojewską o ustosunkowanie się do mej wiadomości.

Offline Aleksandra Dostojewska

• Narzeczona Alberta Medycejskiego y Zep
  • Stary wyga
  • Polubień: 75
  • Tytularna Królowa Bialenii
    • Odznaczenia
Odp: Tytuł
« Odpowiedź #1 dnia: So, 30 Sty 2016, 15:41:24 »
Witam, nazywam się Andrij Hristov i jestem jedynym prawowitym Arcyksięciem Uhrainy. Sprowadziła mnie tu wiadomość, że jakaś niezrównoważona psychicznie osoba używa tytułu Arcyksiężnej Uhrainy, później dowiedziałem się, że jest tą osobą Aleksandra Dostojewska.Tak więc tu do was przybyłem, by wyjaśnić tą dziwną sprawę. Chciałem to załatwić jedną, dyplomatyczną, spokojną prywatną rozmową, ale nie do końca o to mi chodziło. Postanowiłem przenieść sprawę na tło oficjalne. Aleksandra Dostojewska nie ma prawa, by nosić ten tytuł. Ja mam do tego prawo, jestem synem zmarłego Arcyksięcia (potem Emira) Uhrainy - Borisa Hristov. Proszę Aleksandrę Dostojewską o ustosunkowanie się do mej wiadomości.

Jeżeli za spokojną uważa pan rozmowę, w której mnie nazywa DZIWKĄ i używa określenia KU*WA, to życzę spokojnej pracy.
BYŁY PREZYDENT RB
Jej Carska Wysokość Aleksandra Izabella Dostojewska de domo Salazar Savinion, secondo voto Swarzewska, Imperatorowa, Caryca Brodrii, Caryca Rosyji, Arcyksiężna Uhrainy do 30.01.2016 r., Księżna Czuwacji
Dwukrotnie Prezydent Republiki Bialeńskiej

Offline August von Medis

« Odpowiedź #2 dnia: So, 30 Sty 2016, 15:43:48 »
Muszę przyznać, naprawdę bogata wypowiedź. Oczekuję, żebyś mi wytłumaczyła swoje roszczenia do tego tytułu.

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #3 dnia: So, 30 Sty 2016, 16:10:57 »
Po zastanowieniu doszłam do wniosku, że mogę zrezygnować z tego tytułu.

Robię to jedynie dla dobrego imienia Bialenii. Otóż, Uhraina ma dzisiaj za wielkie konotacje z Abchazją, kojarzy się na arenie międzynarodowej z tym quasi państwem. Zaś jako były Prezydent RB, a także tytularna królowa bialeńska i żona Andrzeja Swarzewskiego nie mogę pozwolić na zbytnie wiązanie swojej osoby i swojego państwa z tego typu ''mikronacjami''.
BYŁY PREZYDENT RB
Jej Carska Wysokość Aleksandra Izabella Dostojewska de domo Salazar Savinion, secondo voto Swarzewska, Imperatorowa, Caryca Brodrii, Caryca Rosyji, Arcyksiężna Uhrainy do 30.01.2016 r., Księżna Czuwacji

Offline August von Medis

« Odpowiedź #4 dnia: So, 30 Sty 2016, 16:14:53 »
Po prostu nie masz prawa, by nosić ten tytuł i tyle.

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #5 dnia: So, 30 Sty 2016, 16:34:22 »
Po prostu nie masz prawa, by nosić ten tytuł i tyle.

Na prawde za mało to ważne, by się bardziej angażować <3 .
BYŁY PREZYDENT RB

Offline August von Medis

« Odpowiedź #6 dnia: So, 30 Sty 2016, 16:35:50 »
Taka jest prawda, że nie masz prawa i tyle. Domagam się, abyś usunęła z podpisu wszelkie kwestie dotyczące Uhrainy.

Offline Tomasz Cyryl Dostojewski

« Odpowiedź #7 dnia: So, 30 Sty 2016, 21:07:46 »
Arcyksięstwo Uhrainy zostało utworzone bodajże się w maju 2015 roku przez Jana von Maikowskiego i to on został jej pierwszym Arcyksięciem.  On także złozył w sierpniu Mi hołd lenny i oddał Uhrainę pod panowanie Abachazji. We wrzesniu , Jan przekazał władzę Borisowi Hristovowi. Ten poslubił moją córkę Nataszę. Oboje adoptowali syna , Grzegorza Zagrobelnego vel Hansa von Heinstchela który przybrał imię Andrij Hristov. Boris przekazał całą władzę na Uhrainie swemu jedynemu synowi, właśnie Andrijemu który później adoptował Fiodora. To tak w skrócie. A co do wypowiedzi Aleksandry na temat Abachazji, ty jesteś pseudoimperatorką bez własnego państwa, JA jestem obecnie Jedynym IMPERATOREM na NORDACIE. Uzyskalem poparcie Bialenii dzięki Andrzejowi Swarzewskiemu, Brodrii dzięki memu ojcu Carowi Mikołajowi, Hasselandu dzięki Królowi Eddardowi,a także moich wiernych - Uhrainy, Batawii, Wenedii  oraz Kucelgradowi, mam także za sobą Ojca Świętego który niebawem przybędzie z pielgrzymką do Abachazji gdzie oficjalnie koronuje Mnie na Cesarza oraz Imperatora. Widzisz Aleksandro, możesz mnie nienawidzieć , obrażać mój kraj ale JA osiągnąłem to czego tobie sie nigdy nie udało, zostałem Imperatorem w Nordacie.
Dowódca Marynarki Wojennej BSZ , Minister Spraw Wewnętrznych,
Przewodniczący Rady Menedżerów BZS,Margrabia Lissendorf, właściciel 40 folwarków

Wielki Książę Bałmucji, Prezes partii "Jedna Brodria".
Głównodowodzący CSZ, Prezes BFS, Selekcjoner Reprezentacji Narodowej Brodrii

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #8 dnia: So, 30 Sty 2016, 21:48:58 »
Arcyksięstwo Uhrainy zostało utworzone bodajże się w maju 2015 roku przez Jana von Maikowskiego i to on został jej pierwszym Arcyksięciem.  On także złozył w sierpniu Mi hołd lenny i oddał Uhrainę pod panowanie Abachazji. We wrzesniu , Jan przekazał władzę Borisowi Hristovowi. Ten poslubił moją córkę Nataszę. Oboje adoptowali syna , Grzegorza Zagrobelnego vel Hansa von Heinstchela który przybrał imię Andrij Hristov. Boris przekazał całą władzę na Uhrainie swemu jedynemu synowi, właśnie Andrijemu który później adoptował Fiodora. To tak w skrócie. A co do wypowiedzi Aleksandry na temat Abachazji, ty jesteś pseudoimperatorką bez własnego państwa, JA jestem obecnie Jedynym IMPERATOREM na NORDACIE. Uzyskalem poparcie Bialenii dzięki Andrzejowi Swarzewskiemu, Brodrii dzięki memu ojcu Carowi Mikołajowi, Hasselandu dzięki Królowi Eddardowi,a także moich wiernych - Uhrainy, Batawii, Wenedii  oraz Kucelgradowi, mam także za sobą Ojca Świętego który niebawem przybędzie z pielgrzymką do Abachazji gdzie oficjalnie koronuje Mnie na Cesarza oraz Imperatora. Widzisz Aleksandro, możesz mnie nienawidzieć , obrażać mój kraj ale JA osiągnąłem to czego tobie sie nigdy nie udało, zostałem Imperatorem w Nordacie.

Dawnoż się takem nie ubawiła czytając wasz post JIMPERATORZE :DDDDD.

Hahahah dobrze wiedzieć, że kierowałeś się moim życiorysem i moim pomysłem na mikronacje :D.

Wielkość polega na tym, że nie sam siebie nazwiesz wielkim pisząc to z Caps Looka, ale na tym, że inni o tobie tak napiszą.

Pozdrawiam:
Aleksandra Izabella Dostojewska- Swarzewska, Caryca Brodrii, Tytularna Królowa Bialenii etc.. etc... nie z własnej aspiracji <3 .
BYŁY PREZYDENT RB

Offline Fiodor Swirydiuk

• Ja
  • Obywatel
  • Bohater
  • Polubień: 105
  • Jestę Hardkorę
    • NPE: BI15031300128
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #9 dnia: So, 30 Sty 2016, 22:01:39 »

Dawnoż się takem nie ubawiła czytając wasz post JIMPERATORZE :DDDDD.

Hahahah dobrze wiedzieć, że kierowałeś się moim życiorysem i moim pomysłem na mikronacje :D.

Wielkość polega na tym, że nie sam siebie nazwiesz wielkim pisząc to z Caps Looka, ale na tym, że inni o tobie tak napiszą.

Pozdrawiam:
Aleksandra Izabella Dostojewska- Swarzewska, Caryca Brodrii, Tytularna Królowa Bialenii etc.. etc... nie z własnej aspiracji <3 .
Wiele osób zwraca się do Tomasza "per Imperatorze", więc jest od ciebie lepszy.  >:P
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;

Offline Alberto de Medici

• Sędzia Ludowy
  • Fundament
  • Polubień: 173
  • Zapluty podmiot reakcji, mały naleśnik
    • NPE: LS14060400070
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #10 dnia: So, 30 Sty 2016, 22:59:44 »
Przede wszystkim to śmiechłem, nawet bardzo. Występuje jakiś spór o tytulaturę, zbierają się wielcy dygnitarze, śmietanka polityczna Nordaty, święcie oburzeni. Jakże to? Ktoś śmiał zabrać mój tytuł? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem są spokojne i wyważone dyplomatyczne rozmowy, jak przystało na wykwintnych arystokratów i notabli nordackich. Co prawda podczas rozmów, niby przypadkiem, wypsnęło się kilka k*rw czy innych prostytutek pod adresem Szaszy, ale cóż z tego. Nasza Uhraina - nasze prawo. Zastanawiam się po co było zaczynać w ogóle te rozmowy (nie prościej byłoby pozostać w swoim Hroniecku?), skoro chciało się bronić swego stanu posiadania, obrażając oponentów, niczym gawiedź z rynsztoku. No, ale dobrze, powiedzmy, że miało to jakiś sens... Oczywiście rozmowy się nie powodzą, ba! prowadzą tylko do większej antagonizacji pomiędzy stronami. Ale cóż z tego? Nasza Uhraina - nasze prawo. Jednakże po kilku minutach głos kompromisowy, rozjemczy, pochodzi od strony podłej uzurpatorki - Szaszy. Idzie na pewien kompromis - zrzeka się praw do tytułu arcyksiężnej Uhrainy. Z pewnością tak doświadczony i wyrobiony dyplomata, jakim jest imć Zagrobelny, ma świadomość, że może być to próba kontynuacji dialogu, ale widocznie postanawia zignorować ten gest (podobnie, jak region, o który tak zaciekle walczy, ograniczając się póki co tylko do wydawania obywatelstw petentom) i zaczyna swą tyradę. Nic tylko pogratulować umiejętności negocjacyjnych. Nic dziwnego, że został pan "namaszczony" na arcyksięcia Uhrainy.

Zaś śmiechem parsknąłem po przeczytaniu wypowiedzi Waszej Imperatorskiej Mości. Ach jaka z niej duma emanowała, jakie poczucie potęgi i wielkości własnego państwa. Z pewnością Wasza Imperatorska Mość musi się czuć niczym Karol Wielki w 800 roku albo może nawet, jak Napoleon, który tysiąc lat później włożył na swoją skroń koronę cesarską . Jestem ciekaw tylko, który sposób koronacji Wasza Imperatorska Mość wybierze - założy sobie koronę na głowę czy pozwoli na to Ojcu Świętemu? Proszę uważać, bo ten symboliczny gest może wiele znaczyć. Niektórzy to byliby gotowi toczyć o niego wojny. Wspaniale mieć Nordatę u swoich stóp, czyż nie? Wszystkie malutkie państewka, wszystkie twory postgrutinowskie i postłatkowskie, wreszcie zjednoczone. Myślę, że jeszcze kilka tygodni/miesięcy, a będzie Wasza Imperatorska Mość władał tyloma ziemiami, że każdy obywatel Abachazji będzie mógł rządzić w swoim własnym państewku lennym. Anoryka, Harnasiowo Łatki... Być może cieszy się Wasza Imperatorska Mość obecnie zaufaniem swoich poddanych (przecież nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg), ale proszę przypomnieć sobie, co się działo jeszcze kilka tygodni temu. Gdzie była Batawia? Gdzie Wenedia? Hagal? Kucelgrad? Ba! Gdzie był wówczas obecny arcyksiążę Uhrainy, który swoją drogą już kilka razy zapowiedział, że na zawsze odchodzi z mikronacji, bo real. Co jeszcze kilka tygodni temu robił Kucel (wielokrotnie skazywany wyrokiem sądu, zarówno w Abachazji, jaki i Bialenii). Co robił podczas wizyty monarchy polsko-litewskiego? W Warszawie wszystko pamiętają... Ba! Nawet sam Fiodor Hristov był jeszcze wczoraj gotów iść przeciwko obecnemu Carowi Brodryjskiemu. Jeśli zaszłaby taka konieczność, to pewnie i w Abachazji znalazłaby się grupa (powiedzmy, że znudzonych albo pokłóconych o tytulaturę) obywateli, którzy dokonaliby secesji czy kolejnej rewolucji. Mówi Wasza Imperatorska Mość o imperium? O poparciu innych państw Nordaty? No nie wiem, czy patrzą one tak przychylnym okiem na działania władz abachazyjskich. Ot! choćby Bialenia. Nie wiem, jak Kaguria, ale podejrzewam, że was nawet nie uznają. Podobnie Federacja Al-Rajnu. A co z resztą Nordaty? Anoryka? Harnasiowo? Szanujmy się... Owszem, Abachazja posiada poparcie Kościoła Awiniońskiego, ale nie ma co się łudzić, nie duchowni awiniońscy nie interesują się zbytnio sprawami Nordaty, skupiając się raczej na kwestiach wewnętrznych. Dla mnie, to ta cała podniosła tytulatura, ankiety, rozmowy na krzykopudełku są wyjątkowo groteskowe. Proszę wybaczyć, ale podobnie zabawne jest to całe obnoszenie się ze swoją imperatowskością i uniwersalnym (pannordackim?) pochodzeniem swej władzy. Imperator Nordaty z Abachazji? Na prawdę? Obejmujący swą kuratelą cały poteżny kontynent północy. Pan i władca wszystkich yoyonacji mikroświata (oczywiście poza Bialenią). Jakoś nie mogę o tym myśleć bez uczucia groteskowości. Karol Wielkie pewnie w grobie się przewraca, razem z Ottonem z Reichu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 31 Sty 2016, 00:36:47 wysłana przez Adam von Haller »
(-) Alberto Carlos de Médici y Zep

Offline Jan Lubomirski-Dostojewski

• Obywatel
  • Sąsiad
  • **
  • Polubień: 10
  • "W polityce głupota nie stanowi przeszkody"
    • NPE: BI15090100084
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #11 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:20:23 »
Ufff ... Dobrze , że mówiłem tylko , o ignorancji  >:P
Jan Lubomirski, pan na Korsuniu, naczelny wódz sił zbrojnych Abachazji, rotmistrz w szeregach Rzeczplitej, członek pocztu hetmańskiego.
Komtur Wielki Zakonu Krzyżackiego.

« Odpowiedź #12 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:31:56 »
Gdybym się słuchał takich osób jak wy , mój kraj upadłby tak jak wy to mówiliście po max 3 miesiącach, a tak nie jest.
Imperatorem nie nazwałem się sam, zostałem nim ogłoszony przez poddanych w odróżnieniu od ciebie Aleksandro.
Adamie , oczywiście że koronę włoży mi Ojciec Święty.  Czy zależy mi na poparciu, bądź uznaniu Al Rajnu czy Kugarii ? Nie, na co nam one. Tak jak i wasze wypowiedzi jak i oceny , nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia. Bełkotajcie sobie do bólu , że Abachazja to yoyonacja itd itd , tylko że właśnie ta yoyonacja jak ją nazywacie, z dnia nadzień rozwija się coraz bardziej i bardziej. Może i nie mamy wyrachowanego stylu jak Sarmacja, czy Dreamland ale skupiamy wokół siebie ludzi którzy chcą coś robić, działąć ze względu na opinię takich zadumanych w sobie osób jak Wy.
Przewodniczący Rady Menedżerów BZS,Margrabia Lissendorf, właściciel 40 folwarków

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #13 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:34:37 »
Gdybym się słuchał takich osób jak wy , mój kraj upadłby tak jak wy to mówiliście po max 3 miesiącach, a tak nie jest.
Imperatorem nie nazwałem się sam, zostałem nim ogłoszony przez poddanych w odróżnieniu od ciebie Aleksandro.
Adamie , oczywiście że koronę włoży mi Ojciec Święty.  Czy zależy mi na poparciu, bądź uznaniu Al Rajnu czy Kugarii ? Nie, na co nam one. Tak jak i wasze wypowiedzi jak i oceny , nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia. Bełkotajcie sobie do bólu , że Abachazja to yoyonacja itd itd , tylko że właśnie ta yoyonacja jak ją nazywacie, z dnia nadzień rozwija się coraz bardziej i bardziej. Może i nie mamy wyrachowanego stylu jak Sarmacja, czy Dreamland ale skupiamy wokół siebie ludzi którzy chcą coś robić, działąć ze względu na opinię takich zadumanych w sobie osób jak Wy.

Gdyby twój pseudo kraik był taką potęgą, to nie musiałbyś zadawalać się posadą zwykłego posła w Bialenii...
Mi jako Imperatorowej uwłaczało bycie nawet premierem w innym kraju.
BYŁY PREZYDENT RB

« Odpowiedź #14 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:37:04 »
Staram się pomagać w rozwoju Bialenii i Brodrii gdzie obejmuje wiele stanowisk, nie tylko posła w Parlamencie. A skoro juz jestem posłem, to ktoś musiał mnie tam wybrać prawda ?

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #15 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:38:23 »
Staram się pomagać w rozwoju Bialenii i Brodrii gdzie obejmuje wiele stanowisk, nie tylko posła w Parlamencie. A skoro juz jestem posłem, to ktoś musiał mnie tam wybrać prawda ?

No cóż, panie pośle można i tak to tłumaczyć.
BYŁY PREZYDENT RB

« Odpowiedź #16 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:42:53 »
Zrobiłem wiele dobrego dla Brodrii, m.in. : jako Kanclerz Rządu Brodrii wprowadziłem Odznaczenia oraz wprowadziłem Brodrię do Mikroświatoej Unii Piłkarskiej. Ponad to dobiegają końca także rozmowy ws utworzenia fabryk zbrojeniowych w Bałmucji, gdzie będziemy produkować sprzęt wojskowy na potrzeby Armii Brodryjskiej , licencji Bialeńskiej.

• Sędzia Ludowy
  • Fundament
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #17 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:55:10 »

A co ja takiego powiedziałem? Żeby liwkidować państwo, czy co?

W sensie, że tu? Ja już chyba nie ogarniam tej tytulatury. Imperator, Cesarz czy Car? Choć w sumie, to Imperator = Cesarza.  :D

Adamie , oczywiście że koronę włoży mi Ojciec Święty.

Żeby jakiś z tego spór potem o inwestyturę niue wyniknął.

Czy zależy mi na poparciu, bądź uznaniu Al Rajnu czy Kugarii ? Nie, na co nam one.

To dlaczego Wasza Imperatorsko-Cesarska Mość pisała o Bialenii i Brodrii?

Tak jak i wasze wypowiedzi jak i oceny , nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia. Bełkotajcie sobie do bólu , że Abachazja to yoyonacja itd itd , tylko że właśnie ta yoyonacja jak ją nazywacie, z dnia nadzień rozwija się coraz bardziej i bardziej.

Wiemy to. A rozwijajcie się, ile chcecie, powodzenia. Ale prawa do oceny rzeczywistości mi nie zabierzecie.  ;D

« Odpowiedź #18 dnia: So, 30 Sty 2016, 23:58:50 »
Bo i Bialenię i Brodrię bardzo sobie cenie i szanuję.

• Stary wyga
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 31 Sty 2016, 11:58:05 »
Proponuję w krótkim czasie zwołanie Soboru Ziemskiego.
BYŁY PREZYDENT RB

« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 31 Sty 2016, 12:07:29 »
Na jakich zasadach i co ma wynieść ów Sobór ?

Offline August von Medis

« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 31 Sty 2016, 17:57:48 »
Dobra, weszło tutaj zbyt wiele niejasności i niepotrzebnych spraw. Chciałem, aby Pani Aleksandra wytłumaczyła mi dlaczego używa tytułu Arcyksiężnej Uhrainy. Trochę uraził mnie fakt, że to właśnie ona posługuje się tym tytułem, który należy tylko do mnie. Rozmawiałem z Panią Aleksandrą na IRC, doszło do kilku nieprzyjemnych słów dlatego, że Pani Aleksandra zaczęła opowiadać jakieś niestworzone rzeczy, więc teraz przepraszam za tamto. Wracając do rozmowy na IRC to postanowiłem ją przenieść na tło oficjalne, właśnie żeby uniknąć kwestii niezgodnych z prawdą. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie jakim prawem Pani Aleksandra posługiwała tytułem Arcyksiężnej. Padło też ostatnio kilka nieprzyjemnych słów kierowanych w dobre imię Imperatora Tomasza, czyli w dobre imię Abachazji. Adam von Haller, Aleksandro, możecie Abachazji nie uznawać, ale istniejemy już ponad pół roku, i o ile dobrze pamiętam nikt od nas Bialenii nie obraził, a w nas kierowanych jest tyle obelg. Tak chyba nie zachowują się normalni mikronauci.

Offline Józef Konstanty Bagrat

« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 31 Sty 2016, 18:48:38 »
To może i ja się wypowiem. Ta cała kłótnia o tytuł jest bez sensowna według mnie. Dlaczego? Podam taki smieszny przykład, pewnie większosć z obecnych tu kojarzy gre "Supremacy 1914" podczas jednej z takich gier rozgrywanej na mapie z klimatami złotego wieku władca Niemiec posiadał w tytule "Król Polski". Nic sobie z tego nie robiłem, bo jesli wie sie, że ma sie pełne prawo do używania tego tytułu to nic sobie nie robi z samozwańców.

/-/ Wicehrabia Józef Konstanty Bagrat

Posiadacz 14 folwarków, Poseł Parlamentu Republiki Bialeńskiej XIX Kadencji.

• Sędzia Ludowy
  • Fundament
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 31 Sty 2016, 19:05:19 »
Lel, kto powiedział, że Abachazji nie uznajemy? Oczywiście jakieś śmieszkowanie na krzykopudełku się nie liczy, ale tego chyba tłumaczyć nie muszę. Dlaczego nie podoba Ci się, że wyrażam swoje zdanie. :-(  Nie można przecież pisać o czymś w samych superlatywach, a ja tylko chciałem ostudzić dumny zapał Imperatora w Nordacie.
Co do tej gierki, to nie znam, ale chyba w 1914 Królem Polski był władca rosyjski. Chyba że chodzi o coś innego.

Offline August von Medis

« Odpowiedź #24 dnia: Nd, 31 Sty 2016, 19:10:12 »
Józef masz rację, ja tylko chciałem się dowiedzieć jakim prawem Aleksandra uzywała mojego tytułu. Może miała do tego jakieś prawa? Oczywiście odpowiedzi nie uzyskałem.

Adamie, takie to twoje zdanie, że nie doszło do podpisania traktatu z RON.