Autor Wątek: Ask, twitter i facebook (wątek Andrzeja)  (Przeczytany 52 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej Kamiński

Ask, twitter i facebook (wątek Andrzeja)
« dnia: So, 30 Sty 2016, 19:56:54 »
Na początku chciałem stworzyć ten wątek na Sali Tajnej Rady Państwa, ale stwierdziłem, że wszyscy obywatele powinni mieć możliwość wypowiadania się na ten temat.

Korzystając z zapału do pracy i wolnego czasu postanowiłem rozpromować trochę Bialenię w Internetach. Już na początku kadencji stworzyłem aska, w którym regularnie odpowiadam na pytania (łącznie ponad 50 odpowiedzi). W odpowiedzi na pomysły obywateli, dzisiaj stworzyłem Twittera. Postanowiłem też zaktywizować nasze konto na facebooku.

Może i nie przyniesie nam to ogromu nowych obywateli, aczkolwiek jak przed chwilą opublikowałem link do II Raportu na Twitterze i fejsie, to na naszym forum pojawiło się 16 gości, którzy go przeglądali. Więc jest to jakiś potencjał i sposób na promocję RB.
W naszym kraju dość dużo się dzieje, więc z pewnością będzie co publikować. Choćby cotygodniowy raport Rady Państwa (który mam zamiar publikować cotygodniowo do końca kadencji, jeśli jakiś kataklizm nam w tym nie przeszkodzi). A nuż akurat jakieś działanie kogoś zaciekawi i zdecyduje się zarejestrować w Bialenii lub chociaż zacząć obserwować fanpage lub konto na Twitterze. ;)

Co sądzicie o takim sposobie promocji? Czy ktoś ma w związku z tym jakieś pomysły?

Ask: http://ask.fm/ASwarzewski
Twitter: https://twitter.com/ASwarzewski
Facebook: https://www.facebook.com/republikabialenska?fref=ts
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.