Podział administracyjny > Hrabstwo Germaenia

Mównica partyjna

(1/1)

Maciej Kamiński:

Bialeńczycy, Ludy Germaeńskie, Plemiona i inni. Słuchajcie słuchajcie bowiem ja obwieszczam wam że Partia Regionów Rewolucja dziś zyskała nowego członka! Jest nim Wielki Wódz Germaen Arne von Heintschel, ojciec kościoła Nordyckiego w Bialenii. Człowiek ten za swoje cele uznał stworzenie aktywnego regionu w którym będą działały autonomiczne jednostki i podmioty pod bacznym okiem Bialenii. Uważa on iż wybory pomiędzy Frederickiem Hufflepuffem a Ali ibn Abi Talibem są kpiną z narodu Bialeńskiego oraz wszyskich jego obywateli, od kiedy wyborcy mają być karmieni nadziejami zmiany? Wiadomo że nie wygra ani pan Frederick ani pan Ali albo doprowadzą do remisu albo zgniecie ich pan Adam von Haller. No tak Arne wymądrza się jaki to nie jest fajny, rozumiem jak wiele osób sobie tak pomyśli lecz moim zdaniem Prezydentem powinna zostać osoba która jest w stanie ogarnąć ten pierdolnik np. Car Mikołaj, Król Piotr I Paweł, ponieważ są to osoby które mają doświadczenie. Co prawda równie dobrze mogę pokazać że nie zostanę prezydentem i napiszę wielki plan dzięki któremu będę chciał przejąć władzę... Cóż co mogę obiecać do spełnienia? Poprawić w dużym stopniu administrację i podnieść poziom ministrów którzy są na różnych stanowiskach, a osobiście mogę wydać kilka dekretów które wspomogą pracę całego kraju. Może trochę Nacjonalizmu? Pewnie dajcie ludziom żyć własnym życiem i pozwólcie im na rozbudowę BIALEŃSKICH spółek i innych BIALEŃSKICH organizacji, a tak w skrócie nie dajmy zagranicznym inwestorom zniszczyć Bialenii. Sprawa Batawska? Proste wciągnać Batawię w granice Carstwa Brodryjskiego i oddać ją Carowi Mikołajowi, a on już zadba o tą ziemię i nada ją któremuś z obywateli Brodrii.
Tyle z mojej strony. Czołem Wielkiej Bialenii.

Drodzy obywatele Bialenii, państw stowarzyszonych, ludy germaeńskie oraz inni. Chciałbym wam życzyć szczęśliwego nowego roku 2016 w którym to Bialenia będzie dalej rosła w siłę i pokazywała kto rządzi w microświecie. Dziękuję wam za wspaniały rok 2015 w którym z wami współpracowałem oraz przepraszam za wszelkie kłótnie oraz konflikty. Mam nadzieję że ten rok będzie bardziej pokojowy Bialenia nadal silna i demokratyczna, a gospodarka ruszy pełną parą i zyska zainteresowanie wszystkich obywateli naszego pięknego państwa. Obietnicą noworoczną z mej strony jest to że w tym roku będę aktywny i postaram się przyciągnąć moich znajomych do mikroświata, a mam nadzieję że uda się przyciągnąć co najmniej 5. W razie braku mej aktywności będę to zgłaszał do pana Gestapo lub Prezydenta. Jeszcze raz szczęśliwego nowego roku oraz pomyślnych wyborów nowego prezydenta oraz posłów. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej