Autor Wątek: Otwarcie  (Przeczytany 443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AndrzejSwarzewski

Otwarcie
« dnia: Śr, 04 Gru 2013, 21:52:03 »
Bracia i Siostry!
Po blisko 70 latach od rozstrzelania Kapłanów Zboru Wiedzy Tajemnej i Duchowej, dzisiaj u końca 2013 Roku Naszego Pana, odradzamy się. Ponownie jako organizacja tajemna, elitarna i głęboko uduchowiona. Ponownie jako siła przed którą drżeć będą marni ludzie, którzy zbezcześcili dużą część naszego dziedzictwa i zamordowali Kapłanów, z Wielkim Mistrzem Ulrykiem Fon Geszlechtem na czele.
Będziemy walczyć, tak jak przed laty, z wszystkim co brudne i wszystkim co złe. Od 1846, czyli roku założenia przez Andersa Liebenfelsa, Zbór Wiedzy Tajemnej i Duchowej wciąż rósł w siłę. Wiemy, że znaleziono wejście do Agarthy, jednakże z całego tajemnego opisu, po spaleniu Gmachu, zachowała się jedynie informacja o tym, że wejście, jak i cała Agartha, znajdują się pod Al Rajnem. Mamy informacje o historycznych i bardziej współczesnych hybrydach. Dawniej Zbór znał prawdziwą historią Vatlantydy, a nawet dalsze dzieje Vatlantów, obecnie znamy jednakże szczątki dzieł na ten temat. Niemniej, będziemy szukać, może ponownie odkryjemy te i inne tajemnice?

Niebawem ogłoszenie Ścieżek Rozwoju oraz innych informacji.

JUŻ TERAZ DOŁĄCZ DO ZBORU WIEDZY TAJEMNEJ I DUCHOWEJ, POZNAWAJ TAJEMNICE I MAGIĘ!
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sty 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Boris Hristow

Re: Otwarcie
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 04 Gru 2013, 21:55:26 »
uhu nareszcie bratnie dusze  chętnie sie zapisze  do was  
(w nupia tez mamy taki tajemny zakon ja jestem  Najwyższym Kaplanem Zakonu Wiedzy Tajemnej)
Boris Hristow

« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 05 Gru 2013, 17:00:31 »
Cytat: "Abdullah Aykm"
uhu nareszcie bratnie dusze  chętnie sie zapisze  do was  
(w nupia tez mamy taki tajemny zakon ja jestem  Najwyższym Kaplanem Zakonu Wiedzy Tajemnej)
Bardzo mnie to cieszy, może w przyszłości nawiążemy współpracę i będziemy dzielić się Wiedzą. ;)
Tymczasem zapraszam dziś wieczorem na GG, celem utworzenia Ścieżek Rozwoju i ich opisów. :)

Offline Boris Hristow

« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 05 Gru 2013, 18:48:28 »
OK jak uda mi sie  wł cala serwerownie  sieci  to wejdę  jak coś  napisz  na tvasps11@telia.com
Boris Hristow

Offline Konstanty Jerzy Michalski

Odp: Otwarcie
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 21 Lip 2014, 15:27:50 »
Połączenie z masonerią może? Te organizacje pasują do siebie. ;)
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej

« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 21 Lip 2014, 15:37:55 »
No niezbyt pasują. ;)
Zbór to typowy okultyzm, a masoneria jest jednak czymś zgoła innym. ;)

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 21 Lip 2014, 15:43:19 »
No niezbyt pasują.
Ale jak to nie? Przecież i tu i tu nic się nie dzieje.
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 21 Lip 2014, 15:48:23 »
Byłoby jakieś zainteresowanie, to w Zborze bym działał. W masonerii z resztą też bym mógł, wprawdzie nie jako członek Loży, ale jako sympatyk jak najbardziej. ;)

Offline Feliks Spirkin

• MSZ
  • Obywatel
  • Murarz
  • Polubień: 62
    • NPE: BI14020800101
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 21 Lip 2014, 15:50:31 »
Ja mogę w jakiś sposób tutaj działać, lubię te klimaty. :)

/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
- Minister Spraw Zagranicznych Republiki Bialeńskiej

« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 21 Lip 2014, 15:56:58 »
Ja mogę w jakiś sposób tutaj działać, lubię te klimaty. :)
No to pod wieczór pogadamy na GG, coś ustalimy. :) Teraz jest za gorąco, nie jestem w stanie myśleć.  ;D