Autor Wątek: Propozycja turnieju CS:GO  (Przeczytany 778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aaron Ramsey

Propozycja turnieju CS:GO
« dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 18:37:44 »
Jak na razie chciałbym tylko zorientować się ilu mieszkańców ma w posiadaniu grę CS:GO. Proszę o zgłaszanie się w tym wątku. Gdy znajdzie się osiem osób, które mają tą grę jak i chęć do wzięcia udziału to powiem co dalej.
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

Odp: Propozycja turnieju CS:GO
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 18:42:53 »
Będzie ciężko. Chyba, że zbierzesz osoby z kilku mikronacji.
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:20:57 »
No cóż dobry pomysł. Ja jednak w tym świecie nie jestem dobrze obeznany. Czy ktoś miałby czas by zareklamować tą propozycję w innych państwach?
Aaron Ramsey

Offline Ronon Dex

« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:36:49 »
Jak na razie chciałbym tylko zorientować się ilu mieszkańców ma w posiadaniu grę CS:GO.
Kupić to w dzisiejszych czasach można wszystko... nawet do domu przyniosą - tylko proszę informację co to jest "CS:GO"? To zapewne ma jakąś pełną nazwę... Jak będzie trzeba i będzie perspektywa "bialeńskiej zabawy" to nabędę.

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:39:47 »
Counter Strike: Global Offensive.
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Ronon Dex

« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:40:58 »
Dzięki... codziennie przechodzę po robocie koło MPiKu to sobie obejrzę co to za gierka i może się skuszę...

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:44:54 »
Myślę o tym aby tworzyć krótkie mecze jeden na jeden (ilość rund i jakie mapy to wszystko do uzgodnienia i także uzbrojenie).
Można zrobić zarówno turniej jak i ligę bo na rozegranie meczu jeden na jeden nie zajmuje dużo czasu. Gdyby jednak z każdej mikronacji zebrało się po pięciu uczestników można by zrobić coś na styl V-Mundialu tylko w Counter Strike.

Ktoś kto nie wie co to za gra to zapraszam tu http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17175

Reszta informacji już gdybyśmy zebrali resztę jakiś chętnych.
Jednak gdyby ktoś potrzebował jakichś informacji to zapraszam do prywatnej rozmowy.
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:54:51 »
Dzięki... codziennie przechodzę po robocie koło MPiKu to sobie obejrzę co to za gierka i może się skuszę...

Trzeba zainstalować Steam na komputerze (http://store.steampowered.com).
Niestety tam obsługują PayPal (wirtualne konto internetowe do przelewów błyskawicznych) albo PaySafeCard (coś jak doładowanie do telefonu na kod).

Widzę, że ostatnio cena CS:GO wzrosła, bo jak ja kupowałem to było poniżej 50 zł.
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:56:01 »
Cena to 10 euro, także coś koło 50 złoty. Ta cena na tej stronce jest nie aktualna. Stronę podałem aby można było sobie coś poczytać o grze.
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:57:47 »
13,99 euro, akurat sprawdziłem w sklepie Steam.

Kurs ojro to 4,41, więc cena w złotówkach to 61,69 zł.

Pewnie gdzie indziej jest taniej.

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 19:59:14 »
Och.. No tak. Zwracam honor ma Pan rację.
A tak przy okazji ponowie pytanie o reklamę w innych mikronacjach. Co musiałbym uczynić by ktoś to zareklamował w innych państwach?
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:00:52 »
Tylko nie per "Pan", please.
Ekscelencjo, eminencjo, panie - takie zwroty to w kontaktach oficjalnych, ewentualnie w Parlamencie. :D

A co do reklamy - żeby zainteresować innych mikronautów potrzebna będzie oprawa graficzna, szablon (mam na myśli rzucający się w oko układ tekstowy), no i dobry sam tekst.

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:02:02 »
Jeśli chodzi o reklamę zagranicą - najprościej, jeśli nie chcesz samemu latać, jest przyszykować po prostu jej treść i znaleźć kogoś, kto obskoczy trochę państw, wklejając to wszędzie.
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:03:25 »
Kurde grafika... Pobawię się dzisiaj z tym bo coś tam stworzyć potrafię. Gdy skończę pochwalę się tym tutaj. Jednak nadal nie mam pomysłu jak to wydarzenie nazwać. Tak by było wiadomo, że to z Bialenii.
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:04:25 »
Micronation Global Offensive Tournament.

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:07:30 »
...Bądź polskie tłumaczenie powyżej wskazanego tytułu.

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:08:04 »
Mikronacyjny Turniej Globalnej Ofensywy? :D

To może w skrócie Mikroofensywa?

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:09:34 »
Chwytliwe. Pobawię się z tym jeszcze dziś.
Aaron Ramsey

Offline Ronon Dex

« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:34:10 »

Trzeba zainstalować Steam na komputerze (http://store.steampowered.com).
Niestety tam obsługują PayPal (wirtualne konto internetowe do przelewów błyskawicznych) albo PaySafeCard (coś jak doładowanie do telefonu na kod).

Steam to akurat mam zainstalowany: Train Simulator (no niby skąd wizualizacje bialeńskij kolei?) ponadto np. Total War: Empire i Napoleon oraz Rome II. Tyle, że nie kupuję przez Steam, a tylko "wersje pudełkowe" - konto Steam jest potrzebne do uruchomienia i tyle.

Widzę, że ostatnio cena CS:GO wzrosła, bo jak ja kupowałem to było poniżej 50 zł.
W sumie bez znaczenia 50, 100 czy 150zł. Widzę, że w Epiku jest aktualnie raptem po 75zł* (jak rozumiem chodzi o to?) - jak nie ma w "moim" to sprowadzą z innego. A zresztą w końcu pół roku temu otworzyli mi "największą w  województwie" (każda kolejna jest "największa")  galerię handlową jakieś 300m od chałupy to się kopnę i kupię jak trzeba (tj. jak się coś z tego tutaj urodzi), bo tak Empik jest wielki i ma prawie wszystko.

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 20:35:06 »
Jak kupisz CS:GO, to trzeba będzie nauczyć Cię grać. :D

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 21:02:01 »
Pierwowzór ulotki już mam. Jakieś pomysły co dodać a co ująć?
ulotka.jpg
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 21:03:31 »
Podczas pisania postu
Załączniki -> Wybierz plik -> Wstaw załącznik

Offline Aaron Ramsey

« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 21:06:41 »
Już sobie poradziłem jednak dziękuję za chęci.
Aaron Ramsey

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 21:07:45 »
Logo w prawym górnym rogu i będzie gites. :)

Offline Ronon Dex

« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 25 Kwi 2016, 21:11:02 »
Jak kupisz CS:GO, to trzeba będzie nauczyć Cię grać. :D
Ja wiem, że się możecie z "dziadka-weterana" nabijać... w końcu 1 maja to już 49 wiosenek będzie. Ale jakoś daje radę... w kilka "strzelanek" się bawiłem. A i tak obstawiam, że symulatorki lotnicze, którymi się od lat param (włącznie z modowaniem) są bardziej skomplikowane. Żebym czasem ja nie musiał dłużej uczyć naszych chętnych do zabawy w bialeńskie lotnictwo w takim FSX na ten przykład, niż wy mnie w tą "strzelankę".

Był czas, że kiedyś miałem "napad" na Raibow Six (w paru wersjach - wiem, że to stare, ale zasady do CS podobne) czy byłem maniakiem "Vietcongów" - nie wspominając o wielkich powietrznych bitwach w symulatorek "Sturmowik", będący 10 lat temu hitem w sieci i wśród "symulotników". Chyba dam radę... zresztą ArmaII (w której się tworzy nasze SZ to też  tym najprostszych nie jest... podobno). Tak więc tak szybko "dziadka-weterana" nie skreślaj bo możesz się zdziwić... przez przypadek.  >:D