Autor Wątek: Moje rysunki  (Przeczytany 1006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamil Maciejewski

Moje rysunki
« dnia: Wt, 03 Maj 2016, 15:03:25 »

Co o nich sądzicie?

Offline Hewret Faradobus

Odp: Moje rysunki
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 15:14:45 »
Dlaczego akurat pierwiastki?
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 15:36:36 »
Czy to kreatywna forma notatki?
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 15:52:17 »
Dlaczego akurat pierwiastki?

Nie wiem.

Czy to kreatywna forma notatki?

Nie.

Offline Iwan Pietrow

« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 16:15:49 »
Słabe... 1/10
(-) Iwan Pietrow

Offline Fiodor Swirydiuk

• Ja
  • Obywatel
  • Bohater
  • Polubień: 105
  • Jestę Hardkorę
    • NPE: BI15031300128
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 16:47:54 »
Czy poprosisz panią od chemii, aby to wywiesiła w sali i będziesz miał ściągę? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu! :D
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;

« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 20:43:57 »
Słabe... 1/10

Nie podałeś argumentów, więc ta wypowiedź to niemerytoryczny spam.

Czy poprosisz panią od chemii, aby to wywiesiła w sali i będziesz miał ściągę? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu! :D

Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych, zatem nie widzę potrzeby, aby to wywieszać w sali chemicznej.

Offline Ronon Dex

« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 21:58:24 »
Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych...
O czasy, o obyczaje... ,;) Za "moich czasów" (PRL) to trzeba było to mieć "we łbie"...  >>D

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.

Offline Eddard Noqtern

• Książę
  • Lord Szambelan
  • Legenda
  • Polubień: 159
  • Książę w Hasselandzie, Lord w Bialenii
    • NPE: BI14112700073
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 21:59:24 »
Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych...
O czasy, o obyczaje... ,;) Za "moich czasów" (PRL) to trzeba było to mieć "we łbie"...  >>D

Kiedyś trzeba było bez sensu wkuwać. Teraz jest czas na naukę wyciągania wniosków i logicznego myślenia, bo znaleźć informacje każdy potrafi.
Eddard Noqtern - Lord Szabelan Królestwa Hasselandu, Wicekról Vienbien
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Offline Bajtuś

• Obywatel
  • Fanatyk
  • Polubień: 55
    • NPE: KH15082500082
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:07:03 »
I tu bym się nie zgodził ... na matematyce trzeba było myśleć, a teraz to rachunki a nie matematyka ;(
hrabia Bajtuś
Prezes Hasselandzkiego Banku Krajowego
Administrator system EGO
Lord Konstabl Królestwa Hasselandu

Offline Maciej Kamiński

« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:07:33 »

Kiedyś trzeba było bez sensu wkuwać. Teraz jest czas na naukę wyciągania wniosków i logicznego myślenia, bo znaleźć informacje każdy potrafi.
Do jakiej szkoły Ty uczęszczasz? :-[

Oslo, tęsknię za chemią. :,(
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Eddard Noqtern

• Książę
  • Lord Szambelan
  • Legenda
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:09:33 »
I tu bym się nie zgodził ... na matematyce trzeba było myśleć, a teraz to rachunki a nie matematyka ;(
Nie mogę sięzgodzić. Na matematyce widziałem bardzo stare zbiory do liceum (nawet takie sprzed wojny). I co? Zadania były takie same, na takim samym poziomie trudności.

Offline Bajtuś

• Obywatel
  • Fanatyk
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:12:03 »
To nie o zadania chodzi, ale o tzw rozkład materiału ... w porównaniu z moimi naukami to teraz w szkole średniej to poziom mojej podstawówki. Z dobrą młodzieżą robiło się w klasach lo to co robiło sie na pierwszym roku matematyki na uniwersytecie.
hrabia Bajtuś
Administrator system EGO

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:13:26 »
Jak są pochodne, to powinny być rachunki różniczkowe i całki.
Ale tego nie ma, ani tego, ani macierzy. :(
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Offline Bajtuś

• Obywatel
  • Fanatyk
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:15:37 »
o szeregach nie wspomnę, a geometria analityczna dwu i trójwymiarowa o Euklidesa nie wspomnę, a gdzie granice??
Łezka się w oku kręci ... dosyć, bo sie za bardzo rozmarzę ;)
hrabia Bajtuś
Administrator system EGO

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:17:45 »
Ja na rozszerzeniu miałem wspomniane pochodne oraz właśnie granice, ale jakoś dziwnie ucięty materiał.
A z geometrii analitycznej to miałem wyłącznie podstawy.

Offline Eddard Noqtern

• Książę
  • Lord Szambelan
  • Legenda
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:21:47 »
Ale jest więcej zadań na dowodzenie np. No i są kodowane.  :P Poza tym na starej maturze mieliście wybór 3 z 5, teraz takiego nie ma.  >>D

Offline Bajtuś

• Obywatel
  • Fanatyk
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 22:25:33 »
bez granic nie da się wprowadzić pochodnych.
W mojej maturze były tylko 3 zadania i czas 4 godziny,
Moja praca maturalna z matematyki miała pojemność 12 stron papieru podaniowego (z polskiego ledwo 4).
A teraz matura z matematyki to leberko (nawet ta rozszerzona) w porównaniu z moją.
A niestety mam porównanie ....

hrabia Bajtuś
Administrator system EGO

Offline Ronon Dex

« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 23:05:07 »
No fakt... "nasz" system edukacji był "bez sensu" - tylko czemu teraz mam w robocie problemy z magistrami-półanalfabetami, co to nie potrafią kilku zdań poprawnie (bez "ortów") i z sensem po polsku napisać, a liczyć to biedaki w ogóle nie potrafią - nawet arkusz kalkulacyjny ich przerasta. Ani biedaki "na kartce", ani "na komputerze"... jednym słowem poziom dna.

A teraz matura z matematyki to leberko (nawet ta rozszerzona) w porównaniu z moją.
A niestety mam porównanie ....
Nie mam wyjścia i muszę się zgodzić - na moje obecna "matura" to poziom gdzieś z końca mojej podstawówki (tej 8-klasowej), a obecny magister to często niżej maturzysty z lat 80-tych. No ale to wynik "masowości wykształcenia"... każda masówka przynosi spadek poziomu. Nie ma innego wyjścia, bo kiedyś to ze 30% robiło maturę, 20% szła na studia, a kończyło z 10-15%. Dziś proporcje się odwróciły, to i poziom "padł na pysk". Normalne... tak się dzieje w każdej dziedzinie, gdzie elitarność zamieniona jest na masowość. Poziom musi spaść.

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.

Offline Iwan Pietrow

« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 03 Maj 2016, 23:51:24 »

Filistrze marny, nie muszę się tłumaczyć z każdej swej wypowiedzi. Twoje rysunki są dla mnie zwykłymi bazgrołami dzieci z podstawówki. Wyglądają jak wymiociny.
(-) Iwan Pietrow

Offline Alberto de Medici

• Sędzia Ludowy
  • Fundament
  • Polubień: 173
  • Zapluty podmiot reakcji, mały naleśnik
    • NPE: LS14060400070
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 04 Maj 2016, 00:04:25 »
Eviva l'arte! Niechaj pasie brzuchy
nędzny filistrów naród! My, artyści,
my, którym często na chleb braknie suchy,
my, do jesiennych tak podobni liści,
i tak wykrzykniem; gdy wszystko nic warte,
evviva l'arte!
(-) Alberto Carlos de Médici y Zep

« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 04 Maj 2016, 06:49:36 »

Filistrze marny, nie muszę się tłumaczyć z każdej swej wypowiedzi. Twoje rysunki są dla mnie zwykłymi bazgrołami dzieci z podstawówki. Wyglądają jak wymiociny.

Nie musisz, ale teza bez argumentów wygląda słabo. Jestem ciekawy, co się stanie, jeśli pokażę Ci to: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kompozycja_suprematyczna:_białe_na_białym.

Offline Severino Castiglioni-Faradobus

« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 04 Maj 2016, 10:06:44 »
Matura to bzdura. Każda sesja na poważniejszych studiach jest od tego gorsza.
x. mjr dr hab. net. prof. UP Severino Castiglioni-Faradobus SJ

« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 04 Maj 2016, 13:53:49 »
Zgadzam się niestety z Bajtusiem - nasz podręcznik z chemii zabiera więcej zdjęć niż tekstu, w związku z czym zacząłem samodzielnie w domu uczyć się z repetytorium autorstwa Krzysztofa Pazdro. Problem sprawiają również sami uczniowie, którzy gadają na lekcjach, zamiast słuchać nauczyciela.

Offline Hewret Faradobus

« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 04 Maj 2016, 14:07:34 »
Repetytorium Pazdro, spoko.
Ale nie rozumiem po co komu podręcznik z chemii? Przecież to tylko pieniądze wyrzucone w błoto, bo w tym podręczniku nic nie ma (mam na myśli Nowej Ery, może inne wydania lepiej wyglądają).

Na maturze z chemii rozszerzonej umiejętność rozwiązywania zadań rachunkowych z chemii to podstawa. A to trzeba wyćwiczyć, a do tego potrzebne są zbiory zadań, np: Pazdro (bardzo polecam).
Również dobry materiał do nauki to Operon.

A co do lamusów z klasy, którzy przeszkadzają na lekcjach chemii - jebać ich.