Autor Wątek: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016  (Przeczytany 371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcel Hans

Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« dnia: Cz, 26 Maj 2016, 00:28:59 »

Ogródek Informacyjny Our Sound  Trizondal 2016

Witajcie Fani Muzyki!
Chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej, już 9 edycji Our Sound, która w tym roku organizowana jest przez Trizondal (Nowy Jantar) oraz Austro-Węgry (Wiedeń).  Jednak to tylko miejsca ogłoszenia piosenek-kandydatów i wyników całego konkursu.  Our Sound jest tą szczególną imprezą międzynarodową, która toczy się wszędzie tam, gdzie zbierze się przynajmniej dwóch fanów muzyki. Mamy nadzieję, że także w Waszym kraju!

Ten temat będzie miejscem, gdzie zawsze będą aktualne informacje dotyczące 9 odsłony Our Sound. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało, nie zwlekaj!

Cytuj
Informacje podstawowe
+ Strona internetowa
+ E-mail kontaktowy: oursoundix@gmail.com
+ Forum Our Sound
+ Ogłoszenie piosenek finałowych we Wiedniu
+ Finał w Nowym Jantarze

Cytuj
Terminarz
+ Zgłaszanie uczestników i piosenek: 25.05 – 25.06
+ Ogłoszenie zgłoszonych piosenek: 26.06
+ Głosowania krajowe: 27.06 – 20.07
+ Finał: 25.07 lub 31.07

Zawsze aktualny terminarz znajdziesz klikając w ten tekst!

Cytuj
Our Portrait
W tej edycji przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalną możliwość zaprezentowania swojego państwa szerokiej publiczności ze wszystkich krajów biorących udział w Our Sound - mowa o Our Portrait!

Wystarczy opracować prezentację swojego państwa pod kątem jednego przez siebie określonego tematu przewodniego i zgłosić ją TUTAJ. Prezentacja taka trafi na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich ogródków informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziesz klikając w ten tekst!


Cytuj
Nowy Jantar

To właśnie w Nowym Jantarze odbędzie się finał tej edycji Our Sound! Przy tej okazji warto zawitać do tego najmłodszego trizondalskiego miasta, które łączy w sobie klimat nadmorskiego kurortu okrytego tajemnicą dawnej historii tego miejsca.  Największym skarbem Nowego Jantaru są jego mieszkańcy, zawsze pełni zapału i z uśmiechem na twarzach!

Odwiedź Nowy Jantar klikając w ten tekst!
Na miejscu czeka na Ciebie już luksosowy pokój w jednym z lokalnych hoteli.
Będąc w mieście nie możesz nie odwiedzić takich miejsc jak Piwne SPA czy Palmiarnia!
Dla ludzi lubiących nurkowanie proponujemy odwiedzenie Społecznego Klubu Miłośników Sportów Wodnych "Balena".

Jeśli zapragniesz zwiedzić inne zakątki Trizondalu oraz Austro-Węgier, skorzystaj z naszego portalu transportowego: V-Transport!P.S
Jeśli to zły dział, proszę o przesunięcie.

Offline Marcel Hans

Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 03 Cze 2016, 15:15:18 »

Nowości w Our Sound

Od otwarcia Ogródków Informacyjnych minęło kilka dni, pora zobaczyć, co nowego słychać w temacie Our Sound. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych informacji dotyczących naszego konkursu.

Cytuj
14 Ogródków już otwartych
Dzięki pracy naszych wolontariuszy udało się już otworzyć 14 Ogródków Informacyjnych, w których będziemy Was informować o nowościach związanych z tą edycją imprezy.  Zasadniczym założeniem Ogródków jest zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące konkursu, tak aby każdy mógł szybko sprawdzić terminarz, znaleźć adres e-mail do wysłania piosenek, poznać ofertę imprez towarzyszących bez opuszczania swojego krajowego forum. 
Jeśli w Waszym kraju nie powstał jeszcze odpowiedni Ogródek, wyślijcie nam wiadomość pod ten adres e-mail:oursoundix@gmail.comCytuj
Our Sound TV
W ramach inicjatywy prywatnej powstała Our Sound TV, w której znajdziemy zestawienie wszystkich poprzednich zwycięskich piosenek wyłonionych w konkursie Our Sound. Można więc zapoznać się z tym, co w ciągu ostatnich 6 lat przypadło do gustu mikronautom i spróbować  na podstawie tego wyciągnąć odpowiednie wnioski.  Jednak może to być także rodzaj czasoumilacza, dla osób, które robią coś przy komputerze, a równocześnie chciałyby posłuchać dobrej muzyki (w końcu nie trzeba na bieżąco śledzić teledysków, bo chodzi nam o brzmienie).
Cytuj
Reklamuj swój kraj!

W dobie, gdy aktywność w mikronacjach spada, a wiele z nich odchodzi "na drugi v-świat", warto zareklamować swoje państwo.  My dajemy Wam niepowtarzalną szansę, aby to zrobić. Wystarczy tylko, by Wasz kraj wziął udział w Our Portrati i przygotował materiały prezentujące Waszą Ojczyznę w dowolnie dobranym temacie. Jeszcze nigdy reklama własnego kraju nie była tak prosta i przyjemna, jak w tej edycji Our Sound!

Opublikujcie prezentację TUTAJ. Trafi ona na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich Ogródków Informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziecie klikając w ten tekst!

Cytuj
Arena muzyki
Czy widzieliście już, gdzie odbędzie się finał Our Sound? Specjalnie dla Was zebraliśmy kilka zdjęć prezentujących Micronator Staid II, bo właśnie tam spotkamy się już w lipcu!
Najpierw sprawdźmy, gdzie mieści się ten stadion, oto mapka Nowego Jantaru:

(większa wersja TUTAJ)

I zdjęcia stadionu:


Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 24 Cze 2016, 14:38:49 »

Pora na kolejną porcje doniesień dotyczących Our Sound. W tej notce dowiecie się między innymi jak przebiegać będzie głosowanie, kto poprowadzi konkurs oraz poznacie kilka innych informacji dotyczących narracji konkursu.

Cytuj
2 dni do końca zbierania zgłoszeń
Dokładnie z końcem obowiązywania daty 25 czerwca 2016 r. zakończy się zbieranie zgłoszeń państw do IX Our Sound w Trizondalu. Tych którzy jeszcze nie poinformowali organizatorów o utworze bardzo prosimy o uczynienie tego poprzez konkursowy adres e-mail: oursoundix@gmail.com. Na stan obecny możemy powiedzieć że do konkursu zgłosiło się 14 uczestników. W tym gronie jest także debiutant którego to pojawienie się może zaskoczyć wszystkie uczestniczące w konkursie państwa. Państwami które wyraziły chęć uczestnictwa w konkursie na dzień 24 czerwca 2016 r. są:
1. Monarchia Austro-Węgierska (współgospodarz) [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
2. Trizondal (gospodarz) [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
3. Wandystan [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
4. Królestwo Wurstlandii [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
5. Imperium Abachazji [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
6. Carstwo Brodrii [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
7. Federacja Slawonii [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
8. Bialenia [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
9. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu [reprezentacja wraz z utworem już wybrana - tutaj problem w tym że wykonawca jest nieznany]
10. Księstwo Sarmacji [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
11. Parlandia [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana]
12. Rzeczpospolita Obojga Narodów [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana] Debiut
13. Ałustria [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana] Debiut
14. Imperium Skarlandu [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana]
Podana rozpiska państw pełnić będzie też funkcje kolejności startowej w konkursie a o dalszych pozycjach decydować będzie kolejność zgłaszania się do konkursu przez państwa które jeszcze tego nie uczestniczyły. Zgłoszenia będą prowadzone do momentu pojawienia się na zegarze północy dnia 26 czerwca 2016 roku. Tego dnia ogłosimy bowiem pełną listę krajów wraz z konkursowymi propozycjami.
Głosowanie będzie zbierane podobnie jak zgłoszenia pod adresem: oursoundix@gmail.com a wyniki będą prawdopodobnie publikowane na bieżąco na forum gospodarza konkursu (Trizondalu) oraz prawdopodobnie także na Forum Mikronacji. Chcemy by wyniki konkursu były przejrzyste i łatwo dostępne dla wszystkich. Wyniki będą prowadzone przez organizatora IX edycji w Trizondalu i zarazem pomysłodawcę całego konkursu Krzysztofa Hansa van der Ice'a który to także odpowiada za konkursowy adres e-mail na który zresztą można wysłać prezentacje dotyczące projektu Our Portrait. 

Cytuj
Co nieco organizacji widowiska
Jak wiecie już IX edycja odbędzie się na stadionie Micronator Staid II w Nowym Jantarze. Teraz poznaliśmy kilka stricle-narracyjnych informacji na temat konkursu takich jak grafika, hymn, scena, motyw, slogan czy prowadzący. Zacznijmy może od sceny. Scena została wybrana w głosowaniu mieszkańców Trizondalu pokonując kilka innych projektów a wyglądać będzie następująco:

W rzeczywistości wygląd sceny jest taki sam jak ten który był używany podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2014 dlatego też poniżej znajdziecie kilka materiałów pokazujących scenę w akcji:
a) (występ reprezentantki Słowenii na Eurowizji 2014)
b) (występ reprezentantki Polski na Eurowizji 2014)
c) (występ reprezentantki Szwecji na Eurowizji 2014)
d) (występ reprezentantki Hiszpanii na Eurowizji 2014)
e) (opening Eurowizji 2014)
Scena która wykorzystywana będzie w IX edycji Our Sound jest bardzo przestrzenna a użycie w niej wody będzie nawiązywało do sloganu konkursu o którym wspomnimy za chwilę. Podłoga scena będzie kształcie diamentu który ma odnosić się do tego że każda mikronacja jest takim diamentem w mikroświecie. Rusztowanie obecne na scenie ma oznaczać pracę jaką wykłada na co dzień każdy kraj w budowaniu lepszego jutra. Greenroom czyli miejsce gdzie wykonawcy będą oczekiwać na wynik zlokalizowany będzie blisko sceny - na powyższym zdjęciu strefa greenroomu jest oznaczona zresztą kolorem niebieskim.
Teraz przejdźmy może do grafiki i sloganu konkursu. Sloganem konkursu będzie "Cool Vibes - Chłodne Wibracje" a podobnie też będzie nazywał się hymn konkursu wykonywany przez grupę Vanilla Ninja:

Zamieszczony poniżej motyw odnosi się właśnie do sloganu konkursu - chłód symbolizuje w nim kolor niebieski natomiast wibracjami w tym przypadku są nuty:


Motyw odwołuje się do chłodnych (w sensie orzeźwiających), pozytywnych wibracji które to dostarczają dźwięki muzyki. Nuty zawarte w logotypie są też odwołaniem do różnorodności uczestniczących w konkursie mikronacji. Ta różnorodność pozwoli z kolei stworzyć jedną melodię, jeden projekt którym to jest mikronacyjny Our Sound.
Uzupełnieniem powyższego motywy jest dobrze znane wam logo konkursu oraz projektu Our Portrait:Motyw podobnie jak i logo został opracowany w pracowni graficznej przy Sekretariacie ds. Rozwoju Kultury Trizondalu. Projekt logo był wybierany przez mieszkańców Trizondalu spośród kilku projektów. Uzupełniem projektu jest koncept graficzny belek który będzie wyglądał następująco:


Czcionki użyte w logo konkursu to:
- Saved By Zero (napis Our Sound)
- Gotham Bold (napis Song Contest)
- Gotham Book (nazwa miasta/kraju i roku)
- Gotham Medium (slogan)
I w tych czcionkach utrzymana też będzie belka występowa. Dodatkowo każde państwo uczestniczące w konkursie będzie posiadało swoje logo zawierające skróconą nazwę kraju, hashtag oraz numer startowy. Grafika ta będzie pojawiać się między innymi w pocztówkach oraz przed każdym występem.
Poniżej przedstawiamy projekty dla Księstwa Sarmacji oraz gospodarza czyli Trizondalu:
Księstwo Sarmacji:

Trizondal:

Wspomniane wcześniej pocztówki nawiązywać będą do motywu chłodnych aczkolwiek pozytywnych wibracji. Reprezentanci będą na terenie swoich państw pokazywać co jest dla nich źródłem takich wibracji czyli mówiąc inaczej radości. Podczas pocztówek odbędziemy też podróż po uczestniczących dla danego kraju miejscach w których to zobaczymy między innymi flagę danego państwa a podkoniec pocztówki także wspomniane powyżej napisy.
A teraz kolejny element organizacji widowiska czyli prowadzący - zostani oni wybrani w przeprowadzonym na terenie Trizondalu castingu. Będzie ich kilku ponieważ każdy z nich będzie miał przypisaną określoną pracę do wykonania. Poznajcie zatem team IX edycji Our Sound w Trizondalu:
Trzon zarządu konkursu z ramienia regionu i Trizondalu (obok mnie jako szefa konkursu) :
Komentator konkursu dla Trizondalskich widzów i szef artystyczny konkursu oraz preselekcji Trizondal Wybiera a także prowadząca eventy około konkursowe:  Katarzyna Kajkowska

Katarzyna Kajkowska jest 30 letnią byłą aktorką która skutecznie łączy swój fach z pomaganiem dzieciom i osobom niepełnosprawnym czym zajmuje się poza pracą w Parlamencie Ziemii Dalmenckiej. Dodatkowo od 9 lat poza aktorstwem specjalizowała się także w byciu konferansjerką więc doskonale odnajdzie się w swojej roli zna doskonale. Katarzyna obejmie wspomniane powyżej funkcje oraz poprowadzi jeden z ćwierćfinałów a także eventy towarzyszące konkursowi.
Prowadzenie:
- III ćwierćfinał preselekcji
- Superfinał preselekcji
- Eventy okołokonkursowe Our Sound
- Komentowanie konkursu
- Dział Artystyczny
Szefowa działu prasowego i komentatorka Komentator konkursu dla Trizondalskich widzów i szef prasowy konkursu oraz preselekcji Trizondal Wybiera a także prowadząca eventy około konkursowe:
 Aleksandra Szyszka

Aleksandra Szyszka to konferansjerka, prezenterka jak i blogerka modowa ze Sclavinianu dająca też poznać się podczas pracy w PZD. Aleksandra to lokalna patriotka otwarta na kontakty z zagranicą jak i mieszkańcami innych regionów Trizondalu.
Prowadzenie:
- I półfinał preselekcji
- Eventy okołokonkursowe Our Sound
- Komentowanie konkursu
- Dział Prasowy Our Sound
Szefowa trizondalskiej delegacji:
Joanna Szylkiewicz:

Joanna Szylkiewicz to młoda (26 lat) aczkolwiek utalentowana menadżerka i prezenterka pochodząca z okolic Marcelburga. Obecnie jest prezenterką stacji Violin TV oraz menadżerką piosenkarek które prowadzą preselekcje i konkurs Our Sound ale na samym wydarzeniu zajmie się obsługą trizondalskiego reprezentanta.
Prowadzenie:
- Superfinał Our Sound
- Trizondalska delegacja na konkurs Our Sound
Trizondal Wybiera - Preselekcje 2016:
1. Natalia Jakowska:

Podobnie jak wspomniana powyżej Katarzyna Kajkowska także i Natalia Jakowska pracowała w PZD gdzie zajmowała się sprawami rolniczymi. Natalia (lat 26) jest absolwentką wydziałów public realations oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Rotterze pochodzącą z Kępek niedaleko Ulsani. Prowadzenie międzynarodowej impezy jest zatem dla niej bardzo dobrym zadaniem do wykorzystania w praktyce tego co się nauczyła w szkole. Natalia ma doświadczenie w prowadzeniu imprez - prowadziła ona międzynarodowe koncerty odbywające się w Trizondalu. Natalia będzie główną prowadzącą etap publikacji wyników krajowych.
Prowadzenie:
- I ćwierćfinał preselekcji
- I półfinał preselekcji
- Finał konkursu Our Sound (dzień I)
- Impreza na rynku w Nowym Jantarze (dzień II)
2. Marta Czarnecka:

Marta jest najmłodszą z prowadzących trizondalskie preselekcje gdyż ma zaledwie 22 lata. Jest modelką i prezenterką w muzycznej telewizji trizondalskiej Violin TV.
W konkursie Our Sound podobnie jak w preselekcjac zostanie osobą zapowiadają utwory jak i prowadzącą etap głosowania.
Prowadzenie:
- II ćwierćfinał preselekcji
- I półfinał preselekcji
- Finał preselekcji
- Impreza na Rynku w Nowym Jantarze (dzień I)
- Finał konkursu Our Sound (dzień II)
3. Agnieszka Skubka

Najstarszą prezenterką trizondalskich preselekcji jest licząca 29 lat Agnieszka Skubka. Podobnie jak Marta Czarnecka jest to modelka prowadząca w jednej z trizondalskich telewizji program muzyczno-modowy "Dźwięki Mody" oraz udzielająca się jako konferansjerka na międzynarodowych koncertach muzycznych i pokazach modowych.
Prowadzenie:
- III ćwierćfinał preselekcji
- II półfinał preselekcji
- Specjalny koncert na Rynku w Rotterze (dzień I i II)
4. Paulina Rotterska:

Paulina Rotterska ma 23 lata i jest podobnie jak Marta Czarnecka prezenterką muzycznej telewizji Violin TV.
Prowadzenie:
- I ćwierćfinał preselekcji
- II półfinał preselekcji
- Specjalny koncert Our Sound na Rynku w Trizopolis (dzień I)
5. Nicola Stanec:

27 letnia Nicola Stanec jest dobrze zapowiadającą się trizondalską aktorką młodego pokolenia.
W konkursie Our Sound podobnie jak w preselekcjach będzie zapowiadać utwory
Prowadzenie:
- II ćwierćfinał preselekcji
- Finał preselekcji
- Finał konkursu Our Sound (dzień I),
- Specjalny koncert na Rynku w Nowym Jantarze (Dzień II)
6. Roksana Świętek:

Roksana Świętek ma 25 lat i jest konferansjerką oraz prezenterką ogólnotrizondalskiej telewizji DTV.
Prowadzenie:
- III ćwierćfinał preselekcji
- II półfinał preselekcji
- Finał preselekcji
- Specjalny koncert na rynku w Rotterze (Dzień I i II)
W przypadku preselekcji głównymi prowadzącymi będą dwie pierwsze prowadzące prowadzące natomiast trzecia prowadząca lub prowadząca gościnna będzie odpowiedzialna za rozmowy z uczestnikami w greenroomie. W przypadku czterech prowadzących reporterki greenroom'u będą dwie a jedną z nich będzie gościnny gospodarz danego koncertu oraz trzecia prowadząca.

IX Our Sound - Nowy Jantar 2016
1. Felicja Gratecka:

Najmłodszą prowadzącą jest 25 letnia piosenkarka Felicja Gratecka (znana w Trizondalu jako Felicia) która to ma na swoim koncie 2 albumy z muzyką pop "Start" oraz "Codename Felice" które sprzedają się świeże bułeczki. W październiku ukazać ma się jej trzecia płyta "TRI 3" której to inspiracją do powstania są podróże bo Trizondalu oraz po prostu życie. Zadaniem Felicji będzie rozmowa z gwiazdami w greenroomie a także przedstawianie wraz z Ann kulis widowiska. Felicja dowie się też czy całe głosowanie przebiegło sprawnie rozmawiając z komitetem wykonawczym.
Prowadzenie:
- II ćwierćfinał preselekcji
- Specjalny koncert na Rynku w Nowym Jantarze (Dzień I)
- Finał konkursu Our Sound (Dzień II)
2.  Anna Krytko:

Czwartą prowadzącą jest o rok starsza od Felicji aktorka i piosenkarka Anna Krytko tworząca pod swoim imieniem "Anna". Anna to aktualnie jedna z najlepszych piosenkarek młodego pokolenia w Trizondalu - w swoich piosenkach nie tylko opisuje życie ale i daje rady słuchaczom na to jak sobie w nim radzić. Podczas konkursu Our Sound Anna będzie odpowiedzialna za rozmowy z artystami w greenroomie oraz z publicznością w pierwszym dniu i za główne prowadzenie II dnia konkursowego.
Prowadzenie:
- Finał Preselekcji
- Specjalny koncert na Rynku w Nowym Jantarze (Dzień I)
- Finał Our Sound (dzień II)

Reporterkami Our Sound zostały:
1. Karolina Palicka:

Karolina Palicka jest 28-letnią reporterką ogólnokrajowej telewizji DTV. Pochodzi z Pięciogrodu. Jej zadaniem w konkursie będzie relacjonowanie wszystkiego tego co dzieje się na rynku w Trizopolis skąd również zostaną wysłane v-światowi trizondalskie głosy. W czasie preselekcji będzie zdawać relacje z "czerwonego dywanu" mającego miejsce na trzy przed finałem w Trizopolis oraz będzie relacjonować specjalny koncert towarzyszący jaki będzie miał miejsce na Rynku w stolicy Trizondalu
Prowadzenie:
- I półfinał preselekcji
- Reporterka finału i superfinału preselekcji
- Superfinał preselekcji
- Czerwony dywan
- Specjalny koncert Our Sound na Rynku w Trizopolis (i relacje z niego)
2. Aneta Zyżycka:

Podobnie jak Karolina Palicka ma 28 lat i jest prezenterką ogólnokrajowej telewizji DTV. Zadaniem Anety będzie współprowadzenie z Karoliną czerwonego dywanu oraz relacjonowanie kulis widowiska Our Sound jak i preselekcji Trizondal Wybiera. Aneta
Dodatkowo poprowadzi także II ćwierćfinał preselekcji. Aneta poprowadzi też drugi dzień konkursu Our Sound.
Prowadzenie:
- II ćwierćfinał preselekcji
- Reporterka finału i superfinału preselekcji
- Relacje z czerwonego dywanu
- Finał Our Sound (Dzień I)
- Kulisy Our Sound (Dzień II) [/b]
3. Dominika Natarkewicz:

Dominika to jedna z blogerek i modelek młodego pokolenia Trizondalu gdyż ma tylko 21 lat. W przypadku Our Sound reporterka Dominika będzie relacjonować konkurs pod kątem przygotowań - odwiedzi te miejsca gdzie coś ciekawego dzieje się w kwestii konkursu.
Prowadzenie:
- I półfinał preselekcji
- Finał Our Sound (Dzień I)
- Kulisy Our Sound (Dzień II)
4. Astana Stafecka:

Astana Stafecka ma 26 lat i jest piosenkarką wydającą albumy (ma ich do tej pory 2 pod swoim imieniem. Zadaniem Astany będzie mniej więcej to samo co w przypadku Dominiki z tym że dodatkowym jej zadaniem będzie przeprowadzanie wywiadów z uczestnikami po ceremonii w Ratuszu Nowego Jantaru. Będzie też relacjonowała kulisy preselekcji oraz poprowadzi drugi dzień preselekcji.
Prowadzenie:
- II półfinał preselekcji
- Wywiady w Ratuszu
- Finał Our Sound: (Dzień I)
- Kulisy Our Sound (Dzień II)

Podsumowując prowadzące zakończonych już preselekcji Trizondalu to:
Ćwierćfinał 1 w Sendai: Natalia Jakowska, Paulina Rotterska oraz Karolina Palicka
Ćwierćfinał 2 w Pięciogrodzie: Marta Czarnecka, Nicola Stanec oraz Felicja Gratecka
Ćwierćfinał 3 w Sclavinianie: Agnieszka Skubka, Roksana Świętek oraz Katarzyna Kajkowska
Półfinał 1 w Rotterze: Natalia Jakowska, Marta Czarnecka oraz Aleksandra Szyszka i Dominika Natarkiewicz
Półfinał 2 w Nowym Jantarze: Agnieszka Skubka, Paulina Rotterska i Roksana Świętek a także Astana Stafecka
Finał w Trizopolis: Marta Czarnecka, Nicola Stanec i Roksana Świętek oraz Anna Krytko
Superfinał w Nyron: Anna Krytko, Astana Stafecka, Dominika Natarkiewicz i Joanna Szylkiewicz
Natomiast gospodarzami samego Our Sound zostaną:
konkurs Our Sound poprowadzą 4 prowadzące w każdym dniu:
Dzień I: Natalia Jakowska, Aneta Zyżycka, Astana Stafecka oraz Dominika Natarkiewicz
Dzień II: Marta Czarnecka, Nicola Stanec, Felicja Gratecka i Anna Krytko
Tak jak wspomnieliśmy powyżej czas koncertowy konkursu Our Sound będzie podzielony na dwa dni - w pierwszym usłyszymy konkursowe propozycje natomiast w drugim poznamy wyniki. W trakcie obydwóch dni na scenie wystąpią także goście specjalni.
Szerzej o nich w poniższym planie odbydwóch dni widowisk - ma on charakter roboczy i może on się zmienić jeżeli liczba uczestniczących krajów przekroczy szesnastkę:
Cytuj
Dzień 1: Prezentacja utworów
17:55 Grafika identyfikacyjna widowiska i fragment hymnu Trizondalu
17:56 Zegar odliczający czas do konkursu
18:00 Czołówka widowiska
18:03:12 Sekwencja otwarcia: Taniec z flagami:
18:09:08 Delfilada z udziałem uczestniczących krajów i ich uczestników - podobna do tej:
:
18:14:50 Powitanie prowadzących przez lektora
18:15 Powitanie widzów przez prowadzących (wszystkich) i kilka słów o głosowaniu oraz zapowiedź występu Mansa Zelmerlöwa i Petry Mede
18:20 Występ specjalny I: Petra Mede & Mans Zelmerlöw & Petra Mede: Co to jest Our Sound? (coś takiego jak to: )
18:24:40 Prowadzący (Natalia i Aneta) na temat głosowania
18:29 Piosenka nr. 1
18:35 Piosenka nr. 2
18:41 Piosenka nr. 3
18:47 Piosenka nr. 4
18:54 Piosenka nr. 5
19:00 Przerwa I: Podziękowanie za występ piątemu krajowi oraz zapowiedzenie przez prowadzących (Astanę i Dominikę) kolejnej grupy krajów a wcześniej pierwsze łączenia się z miastami Trizopolis, Rottera i Nowy Jantar gdzie organizowane są specjalne koncerty
19:12 Piosenka nr. 6
19:18 Piosenka nr. 7
19:24 Piosenka nr. 8
19:30 Piosenka nr. 9
19:36 Piosenka nr. 10
19:42 Przerwa II: Zapowiedzenie materiału o kulisach konkursu "Our Sound w 180 sekund")
19:46 Materiał o kulisach konkursu
19:51 Kolejne łączenia się prowadzących (tym razem Natalii i Anety) z miastami gdzie odbywają się koncerty i zapowiedzenie kolejnych występów
20:10 Piosenka nr. 11
20:19 Piosenka nr. 12
20:25 Piosenka nr. 13
20:31 Piosenka nr. 14
20:37 Piosenka nr. 15
20:44 Piosenka nr. 16
20:44 Poinformowanie przez prowadzących (Dominikę i Astanę) o zakończeniu prezentacji utworów oraz zapowiedź skrótu piosenek
20:50 Skrót wszystkich piosenek
21:00 Łączenie się Natalii i Anety ze sceny z greenroomem
21:04 Relacje Astany Stafeckiej i Dominiki Natarkiewicz z greenroomu
21:10 Powrót do sceny (gdzie jest Natalia i Aneta) i kolejne sprawdzenie sytuacji w miastach gdzie organizowane są koncerty
21:28 Zapowiedzenie elementu Our Sonda przez prowadzące
21:33 Element: Our Sonda - sonda uliczna na temat konkursu przeprowadzana przez Felicję Gratecką, Annę Krytko i Karolinę Palicką
21:41 Zapowiedzenie kolejnego skrótu piosenek przez Natalię i Anetę
21:46 Skrót piosenek II
22:00 Prowadzący (Astana i Dominika) w greenroomie
22:15 Interval Act I: Zwycięzca poprzedniej edycji
22:21 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika)
22:26 Powrót na scenę (gdzie jest Natalia i Aneta) i kolejne łączenie się z miastami które organizują koncerty
22:37 Zapowiedzenie kolejnego elementu przez prowadzących ze sceny
22:40 Element: Trizondal vs. Austro-Węgry: Bitwa na muzykę
22:49 Prowadzący (Natalia i Aneta) na scenie: Przypomnienie o głosowaniu i zapowiedzenie kolejnego skrótu
22:53 Skrót piosenek III
23:05 Wywiad prowadzących (Astany i Dominiki) ze zwycięzcą poprzedniej edycji i zapowiedź występu reprezentanta Trizondalu z poprzedniej edycji
23:15 Interval Act II: Występ reprezentanta Trizondalu z poprzedniej edycji
23:21 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika) i zapowiedzenie kolejnego elementu
23:24 Element: Our Sound w liczbach
23:30 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika) i zapowiedź kolejnego Interval Actu
23:40 Interval Act III: Petra Mede & Mans Zelmerlöw: Jak wygrać Our Sound czyli Love Love Peace Peace:
23:47 Prowadzący wśród publiczności (Natalia i Aneta) i ostatnie połączenie się z miastami które organizują koncerty
23:55 Powrót na scenę (gdzie jest Astana i Dominika) i zapowiedzenie kolejnego elementu
00:03 Element: Historia Our Sound czyli od RSiT do Trizondalu
00:10 Prowadzący zapowiadają koniec głosowania (Natalia i Aneta) oraz hymn tegorocznej edycji
00:15 Interval Act IV: Hymn tegorocznej edycji Our Sound
00:20 Prowadzący (wszyscy) w greenroomie - pożegnanie z widzami
00:28 Ending Act: Muzyka z czołówki na żywo z udziałem tancerzy i napisy końcowe
00:36 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna graficzny i zakończenie transmisji II dnia

Dzień 2: Wyniki
17:55 Grafika identyfikacyjna widowiska i fragment hymnu Trizondalu
17:56 Zegar odliczający czas do konkursu
18:00 Czołówka widowiska
18:03:12 Opening Act: Występy z Trizondalu
18:13 Zapowiedź prowadzących przez lektora
18:15 Powitanie prowadzących (wszystkich) w drugim dniu konkursu i zapowiedź skrótu utworów z poprzedniego dnia
18:20 Skrót utworów z poprzedniego dnia
18:35 Prowadzący (Felicja Gratecka i Anna Krytko) w greenroomie
18:41 Powrót na scenę - pierwsze połączenie się prowadzących (Marty Czarneckiej i Nicoli Stanec) z miastami które to organizują koncerty i zapowiedzenie występu Maimuny
18:55 Interval Act I: Występ Maimuny - między innymi z tym utworem który był sygnałem trizondalskich preselekcji:
19:15 Prowadzący (Marta i Nicola) wśród publiczności zapowiadają przedostatni element
19:18 Element: Wycieczka po Nowym Jantarze prowadzącymi drugiego dnia widowiska
19:23 Prowadzący (Felicja i Anna) po raz kolejny w greenroomie
19:30 Rozmowa prowadzącej (Nicoli Stanec) z dziennikarzem jednej ze stacji w Centrum Prasowym i zapowiedź ostatniego elementu od Marty Czarneckiej
19:38 Element: Transformacja i Architektura - Trizondal i Austro-Węgry dawniej i dzisiaj
19:43 Poinformowanie przez prowadzących (Martę i Nicolę) wśród publiczności o zakończeniu liczenia głosów i kolejne połączenie z miastami organizującymi koncerty
19:56 Powrót na scenę - zapowiedź występu Lindsey Stirling przez Felicję i Annę
20:00 Interval Act II: Występ Lindsay Stirling
20:20 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
20:25 Ostatnie przed głosowaniem łączenie się z miastami które organizują koncerty - łączenia przeprowadza Marta
20:40 Rozmowa prowadzącej (Nicoli) na scenie z Execiutive Supervisiorem konkursu który jest w centrum dowodzenia
20:46 Głosowanie cz. 1 - prowadzi Marta
21:20 Skrót top 3 na chwile obecną
21:30 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
21:36 Powrót na scenę i połączenie się się po raz kolejny z miastami organizującymi koncerty - przy okazji do Marty dołącza Nicola
21:50 Głosowanie cz. 2 - prowadzi Marta i Nicola
22:30 Skrót top 3 na chwile obecną
22:33 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
22:38 Prowadzące Marta i Nicola łączy się z imprezami w Trizopolis, Rotterze i Nowym Jantarze by sprawdzić co się tam dzieje - reporterami są prowadzący danych koncertów
22:45 Głosowanie cz. 3 - prowadzi Marta i Nicola
23:30 Ogłoszenie zwycięzcy przez prowadzących ze sceny
23:36 Uroczyste przejście zwycięzcy z greenroomu do sceny na zmianę z euforią w miastach organizujących koncerty
00:00 Rozmowa ze zwycięzcą przeprowadzana przez Martę
00:10 Ostatnia relacja z miast organizujących koncerty - tym razem przeprowadzają ją wszyscy prowadzący
00:30 Pożegnanie wszystkich prowadzących
00:36 Zwycięska piosenka
00:45 Napisy końcowe i radość zwycięzcy
00:57 Fragment hymnu Trizondalu i zakończenie transmisji grafiką identyfikacyjną Trizondalu
Obecność Lindsey Stirling jako gościa specjalnego naszych preselekcji jest nie przypadkowa - to właśnie ona wraz z Kurtem Hugo Schneiderem jest autorem sygnału konkursu który to jest do wysłuchania pod tym linkiem: 
Sama "czołówka" konkursu będzie połączeniem przelotu nad Trizondalem i Austro-Węgrami (w kolejności Pięciopolska, Austro-Węgry, Dalmencja, Zongya z wjazdem na końcu czołówki do obiektu Micronator Staid II w Nowym Jantarze gdzie odbędzie się konkurs. Czołòwka zawierałaby też reakcje ludzi na nuty które to przelatywałyby nad obydwoma krajami a pod koniec czołówki wlatywały by do obiektu przybierając w trakcie swojej wędrówki barwy flag uczestniczących flag. Nuty rozpoczęłyby swoją wędrówkę w kraju organizatora VIII edycji Our Sound i od strony Pięciopolski leciałyby w kierunku Nowego Jantaru. Reakcje ludzkie w Trizondalu i Austro-Węgrzech na nuty byłyby z kolei połączone z nawiązaniem do flag i nazw krajów które to umiejscowione w tych państwach wypuszczałyby nuty które to dołączałyby do nut lecących do Nowego Jantaru a konkretniej do miejsca odbycia się widowiska tuż przed halą umiejscowione byłoby umiejscowione logo konkursu pomiędzy którym to ujęcie by przechodziło by następnie "wejść" do areny konkursowej. Tam ogrom nut spowoduje wybuch z którego to utworzy się slogan konkursowy.
Na koniec niniejszego artykułu polecamy się jeszcze zapoznać z następującym trailerem czy jak kto woli promocyjny IX edycji konkursu Our Sound w Nowym Jantarze, film ten stworzony przez jednego z mieszkańców Trizondalu:
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w IX edycji Our Sound - Nowy Jantar 2016. Niech ogarnie was fala chłodnych i orzeźwiających wibracji!

Cytuj
Reklamuj swój kraj!

Cały czas przypominamy o możliwości rozreklamowania państwa na łamach forum Trizondalu w ramach projektu Our Portrait.
Wystarczy tylko, by Wasz kraj wziął udział w Our Portrait  i przygotował materiały prezentujące Waszą Ojczyznę w dowolnie dobranym temacie. Jeszcze nigdy reklama własnego kraju nie była tak prosta i przyjemna, jak w tej edycji Our Sound!

Opublikujcie prezentację TUTAJ. Trafi ona na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich Ogródków Informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziecie klikając w ten tekst!
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Maciej Kamiński

Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 24 Cze 2016, 14:54:45 »
Wciąż żadnej kobiety z Zongyi.
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Hewret Faradobus

Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 24 Cze 2016, 15:28:14 »
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 24 Cze 2016, 16:17:07 »

Cytuj
Our Club podczas IX Our Sound

Jak się okazuje Our Portrait to nie jedyny projekt tworzony przez Trizondal z myślą o Our Sound - planowany jest także projekt pod nazwą Our Club. Będzie on polegał na możliwości stworzenia (poprzez opisywanie) imprez tworzonych przez wasz kraj dla delegacji z innych państw, dziennikarzy oraz fanów konkursu. Do dyspozycji dla was będzie duży Our Club i nieco mniejsza ale podległa mu lokalizacja Our Fan Cafe.
Sam Our Club umiejscowiony będzie w samym sercu Nowego Jantaru na terenie klubu "PartyShaker" będącego największym klubem muzycznym w Trizondalu no i rzecz jasna na terenie miasta.
Zdjęcie jednego z pomieszczeń klubu (w tym wypadku z 2009 roku) przedstawione jest poniżej

Our Club będzie miał trzy bary i ogromną scenę, na której występować będą różni reprezentanci. Natomiast położone dwie ulice dalej (przy klubie "Jump") Our Fan Cafe to trzy pomieszczenia, dwa parkiety i cztery bary.
Relacje z Our Club'u oraz Our Fan Cafe będzie można opisywać w tym samym dziale co Our Portrait na forum Trizondalu.
Chcielibyśmy jeszcze dodać na koniec że materiały dla Our Club i Our Portrait powinny być oznaczone inicjałami tych projektów w nazwie tematu by wiadomo było co jest do czego.
Wkrótce w Trizondalu, kolejne atrakcje jak na przykład możliwość obstawienia wyników konkursu ale o wszystkim będziemy was jeszcze informować.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Cze 2016, 10:46:01 wysłana przez Krzysztof Hans »
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 26 Cze 2016, 00:29:08 »
Cytuj
20 państw na Our Sound - pora konkursowe poznać utwory!


Szanowni Państwo!
Z końcem dnia 25 czerwca 2016 roku (a konkretniej mówiąc o 23:59:59) zakończył się okres preselekcyjny w którym to mogli państwo zgłaszać swojego reprezentanta. Teraz przyszła pora na głosowanie finałowe które będzie miało na celu wyłonienie tej jedynej piosenki i tego jednego kraju który zostanie gospodarzem jubileuszowej bo już dziesiątej edycji Our Sound.
Tym razem w stawce mamy aż 20 pięknych v-państw które to specjalnie dla was przygotowały swoje propozycje. Oto zatem wspomniana dwudziestka wspomnianych państw:
1. Monarchia Austro-Węgierska (współgospodarz) :  KISS - Was Made For Loving You:
2. Trizondal (gospodarz) : Margaret - Cool me Down:
3. Mandragorat Wandystanu: War - Met Him at the Wandaparade (feat. Wandoljubnn) :https://soundcloud.com/war-872677713/met-him-at-the-wandaparade-feat-wandoljubnn-11th-anniversary-edition
4. Królestwo Wurstlandii: Wilcza Zamieć - Pieśń Priscilli :
5. Imperium Abachazji: Colonia - Oduzimah mi Dah:  https://www.youtube.com/watch?v=QKu4tRWlkVE&feature=youtu.be
6. Carstwo Brodrii: Iwan Pietrow - Szeroka jest moja Ojczyzna : .
7. Federacja Slawonii: Milica Todorovic - Tri case:
8. Bialenia: Generał Wojciech Jaruzelski - Hołd młodych:
9. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: Artysta Nieznany - Inba trwa dalej:
10. Księstwo Sarmacji: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - Shadows:
11. Parlandia: Olya Polyakova - Piervoye leto bez nego:
12. Rzeczpospolita Obojga Narodów: Edyta Górniak & Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca: (debiut)
13. Ałustria: Gang Albanii - Ale tu jebie skunem: (debiut)
14. Imperium Skarlandu: Gente de Zona ft. Marc Anthony - La Gozadera:
15. Demokracja Surmeńska: Konstantinos Koufos - Metro Antistrofa:
16. Królestwo Dreamlandu: Muse - Mercy
17. Pustkowia Winków (Winktown) : Wílbert Eckart und seine Volksmusík Stars - House of the Rising Sun:
18. Państwo Kościelne Rotria:  Pentatonix - Mary, Did You Know?:
19. Królestwo Elderlandu: Alvaro Soler - Sofia: https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evUPozdrawiam,JdN
20. Królestwo Hasselandu: Lady Pank - Zostawcie Titanica:
A teraz pora na zasady głosowania. Głosować będziemy do maksymalnie 25 lipca choć w przypadku uzyskania wcześniej kompletów głosowań istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia głosowania.
Skala do głosowania jest następująca: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 i 12 punktów przy czym najlepsza piosenka dostaje tą ostatnią notę zaś utwór który w głosowaniu był na 10 pozycji dostaje 1 punkt.
Głosy przekazywać będziemy przede wszystkim poprzez konkursowy adres e-mail: oursoundix@gmail.com choć preferujący inną drogę będą mogli to zrobić poprzez przesłanie punktacji drogą prywatnej wiadomości do organizatora Krzysztofa Hansa o ile ten w danym kraju ma konto. Dla pewności jednak lepiej jest przesłać głosy e-mailem gdyż wtedy jest 100% pewność że punktacja zostanie zauważona. Oczywiście jak zawsze nie głosujemy na swoje państwo ale ta zasada jest państwu już chyba dobrze znana.
Punktacja będzie na bieżąco wrzucana na forum Trizondalu oraz forum Mikronacje. Pełne wyniki zostaną na życzenie danego v-kraju przesłane e-mailem ale dopiero po zakończeniu edycji.
Życzymy powodzenia wszystkim v-państwom! Niech wygra najlepszy.

Organizatorzy IX Our Sound Song Contest w Nowym Jantarze
Szef wykonawczy i pomysłodawca konkursu Our Sound
 • Krzysztof Hans van der Ice
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #7 dnia: So, 09 Lip 2016, 15:24:10 »
Cytuj

Ostateczny plan Our Sound już znany!
Oto ostateczny plan koncertów finałowych Our Sound które to odbędą się w dniach 30 i 31 lipca:
Cytuj
Dzień 1: Prezentacja utworów
Część 1:
15:55 Grafika identyfikacyjna widowiska i fragment hymnu Trizondalu
15:56 Zegar odliczający czas do konkursu
16:00 Czołówka widowiska
16:03:12 Sekwencja otwarcia: Taniec z flagami
16:09:08 Delfilada z udziałem uczestniczących krajów i ich uczestników
:
16:14:50 Powitanie prowadzących przez lektora
16:15 Powitanie widzów przez prowadzących (wszystkich) i kilka słów o głosowaniu oraz zapowiedź występu Mansa Zelmerlöwa i Petry Mede
16:20 Występ specjalny I: Petra Mede & Mans Zelmerlöw & Petra Mede: Co to jest Our Sound? (coś takiego jak to: )
16:24:40 Prowadzący (Natalia i Aneta) na temat głosowania
16:29 Piosenka nr. 1
16:35 Piosenka nr. 2
16:41 Piosenka nr. 3
16:47 Piosenka nr. 4
16:54 Piosenka nr. 5
17:00 Przerwa I: Podziękowanie za występ piątemu krajowi oraz zapowiedzenie przez prowadzących (Astanę i Dominikę) kolejnej grupy krajów a wcześniej pierwsze łączenia się z miastami Trizopolis, Rottera i Nowy Jantar gdzie organizowane są specjalne koncerty
17:12 Piosenka nr. 6
17:18 Piosenka nr. 7
17:24 Piosenka nr. 8
17:30 Piosenka nr. 9
17:36 Piosenka nr. 10
17:42 Przerwa II: Zapowiedzenie materiału o kulisach konkursu "Our Sound w 180 sekund")
17:46 Materiał o kulisach konkursu
17:51 Kolejne łączenia się prowadzących (tym razem Natalii i Anety) z miastami gdzie odbywają się koncerty i zapowiedzenie kolejnych występów
18:10 Piosenka nr. 11
18:16 Piosenka nr. 12
18:22 Piosenka nr. 13
18:28 Piosenka nr. 14
18:34 Piosenka nr. 15
18:40 Przerwa III: Kolejne łączenie z miastami w których to odbywają się koncerty - tym razem jest prowadzone przez Dominikę i Astanę. Zaraz po łączeniu zapowiedź kolejnych występów
19:00 Piosenka nr. 16
19:06 Piosenka nr. 17
19:12 Piosenka nr. 18
19:18 Piosenka nr. 19
19:24 Piosenka nr. 20
19:30 Poinformowanie przez prowadzących (Natalię i Anetę) o zakończeniu prezentacji utworów oraz zapowiedź skrótu piosenek
19:36 Skrót wszystkich piosenek
19:48 Zapowiedź z pośród publiczności wykonawców hymnu konkursu
19:51 Ending Act I części: Pożegnanie z delegacjami
19:56 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna grafika - zakończenie transmisji I części koncertu
Część 2:
21:00 Czołówka konkursu
21:03 Opening Act: Występ laureatów specjalnego konkursu dziecięcego: oraz
21:08 Podziękowananie za występ oraz łączenie się Natalii i Anety ze sceny z greenroomem
21:11 Relacje Astany Stafeckiej i Dominiki Natarkiewicz z greenroomu
21:18 Powrót do sceny (gdzie jest Natalia i Aneta) i kolejne sprawdzenie sytuacji w miastach gdzie organizowane są koncerty
21:30 Zapowiedzenie elementu Our Sonda przez prowadzące
21:35 Element: Our Sonda - sonda uliczna na temat konkursu przeprowadzana przez Felicję Gratecką, Annę Krytko i Karolinę Palicką
21:41 Zapowiedzenie kolejnego skrótu piosenek przez Natalię i Anetę
21:46 Skrót piosenek II
22:00 Prowadzący (Astana i Dominika) w greenroomie
22:15 Interval Act I: Zwycięzca poprzedniej edycji
22:21 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika)
22:26 Powrót na scenę (gdzie jest Natalia i Aneta) i kolejne łączenie się z miastami które organizują koncerty
22:37 Zapowiedzenie kolejnego elementu przez prowadzących ze sceny
22:40 Element: Trizondal vs. Austro-Węgry: Bitwa na muzykę
22:49 Prowadzący (Natalia i Aneta) na scenie: Przypomnienie o głosowaniu i zapowiedzenie kolejnego skrótu
22:53 Skrót piosenek III
23:05 Wywiad prowadzących (Astany i Dominiki) ze zwycięzcą poprzedniej edycji i zapowiedź występu reprezentanta Trizondalu z poprzedniej edycji
23:15 Interval Act II: Występ reprezentanta Trizondalu z poprzedniej edycji
23:21 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika) i zapowiedzenie kolejnego elementu
23:24 Element: Our Sound w liczbach
23:30 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika) i zapowiedź kolejnego Interval Actu
23:40 Interval Act III: Petra Mede & Mans Zelmerlöw: Jak wygrać Our Sound czyli Love Love Peace Peace:
23:47 Prowadzący wśród publiczności (Natalia i Aneta) i ostatnie połączenie się z miastami które organizują koncerty
23:55 Powrót na scenę (gdzie jest Astana i Dominika) i zapowiedzenie kolejnego elementu
00:03 Element: Historia Our Sound czyli od RSiT do Trizondalu
00:10 Prowadzący zapowiadają koniec głosowania (Natalia i Aneta) oraz hymn tegorocznej edycji
00:15 Interval Act IV: Hymn tegorocznej edycji
00:20 Prowadzący (wszyscy) w greenroomie - pożegnanie z widzami
00:28 Ending Act: Muzyka z czołówki na żywo z udziałem tancerzy i napisy końcowe
00:36 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna grafika - zakończenie transmisji II dnia

Dzień 2: Wyniki
Część 1:
15:55 Grafika identyfikacyjna widowiska i fragment hymnu Trizondalu
15:56 Zegar odliczający czas do konkursu
16:00 Czołówka widowiska
16:03:12 Opening Act I: Występ grupy Sarek: /
16:13 Zapowiedź prowadzących przez lektora
16:15 Powitanie prowadzących (wszystkich) w drugim dniu konkursu i zapowiedź skrótu utworów z poprzedniego dnia
16:20 Skrót utworów z poprzedniego dnia
16:35 Prowadzący (Felicja Gratecka i Anna Krytko) w greenroomie
16:41 Powrót na scenę - pierwsze połączenie się prowadzących (Marty Czarneckiej i Nicoli Stanec) z miastami które to organizują koncerty i zapowiedzenie występu Maimuny
16:55 Interval Act I: Występ Maimuny mïędzy innymi z tymi piosenkami: / (tutaj gościnnie wystąpi wokalista Uzari Nawrocki)
17:15 Prowadzący (Marta i Nicola) wśród publiczności zapowiadają przedostatni element
17:18 Element: Wycieczka po Nowym Jantarze prowadzącymi
17:23 Prowadzący (Felicja i Anna) po raz kolejny w greenroomie
17:30 Rozmowa prowadzącej (Nicoli Stanec) z dziennikarzem jednej ze stacji w Centrum Prasowym i zapowiedź ostatniego elementu od Marty Czarneckiej
17:38 Element: Transformacja i Architektura - Trizondal i Austro-Węgry dawniej i dzisiaj
17:43 Poinformowanie przez prowadzących (Martę i Nicolę) wśród publiczności o zakończeniu liczenia głosów i kolejne połączenie z miastami organizującymi koncerty
17:56 Powrót na scenę - zapowiedź występu Lindsey Stirling przez Felicję i Annę
18:00 Interval Act II: Występ Lindsay Stirling - w czasie występu między innymi utwór będący sygnałem preselekcji:
18:20 Podziękowanie za występ i ostatnie w tej części łączenie się z miastami które organizują koncerty - łączenia prowadzą Marta i Nicola. Zaraz potem zapowiedź endng actu
18:35 Ending Act: Specjalny miks piosenek w wykonaniu prowadzących - wokalistek. W planie między innymi "Codename Felice" od Felicii Dunaf czyli Felicji Grateckiej:
18:57 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna grafika
Część II:
20:00 Czołówka konkursu
20:04 Opening Act II: Występ laureatów kolejnych miejsc w trizondalskich preselekcjach:
II miejsce: Kamila Ismailova - Mirror:
Gabriela Guncikova - I stand:
III miejsce: Maria Elena Kiriakou - One last breath:
20:15 Zapowiedzenie prowadzących przez lektora
20:17 Powitanie w ostatniej części koncertu i połączenie się prowadzących (Marty i Nicoli) z miastami gdzie odbywają się koncerty
20:26 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
20:40 Ostatnie przed głosowaniem łączenie się z miastami które organizują koncerty - łączenia przeprowadza Marta
20:55 Rozmowa prowadzącej (Nicoli) na scenie z Execiutive Supervisiorem konkursu który jest w centrum dowodzenia
21:02 Głosowanie cz. 1 - prowadzi Marta
21:43 Skrót top 3 na chwile obecną
21:50 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
21:56 Powrót na scenę i połączenie się się po raz kolejny z miastami organizującymi koncerty - przy okazji do Marty dołącza Nicola
22:10 Głosowanie cz. 2 - prowadzi Marta i Nicola
22:39 Skrót top 3 na chwile obecną
22:43 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
22:58 Prowadzące Marta i Nicola łączy się z imprezami w Trizopolis, Rotterze i Nowym Jantarze by sprawdzić co się tam dzieje - reporterami są prowadzący danych koncertów
23:05 Głosowanie cz. 3 - prowadzi Marta i Nicola
23:50 Ogłoszenie zwycięzcy przez prowadzących ze sceny
23:55 Uroczyste przejście zwycięzcy z greenroomu do sceny na zmianę z euforią w miastach organizujących koncerty
00:10 Rozmowa ze zwycięzcą przeprowadzana przez Martę
00:20 Ostatnia relacja z miast organizujących koncerty - tym razem przeprowadzają ją wszyscy prowadzący
00:38 Pożegnanie wszystkich prowadzących
00:45 Zwycięska piosenka
00:52 Napisy końcowe i radość zwycięzcy
00:57 Fragment hymnu Trizondalu i zakończenie transmisji grafiką identyfikacyjną Trizondalu

Tylko 15 dni zostało do końca głosowania!
Tylko 15 dni czyli dwa tygodnie z jednym dniem zostały krajom uczestniczącym w IX edycji Our Sound na przekazanie do centrali swoich głosów. Przyjmowanie ich zakończy się 25 lipca o 23:59. Potem planowo od 26 lipca do 31 lipca te głosy będą publikowane po kolei na łamach forum Trizondalu a pełne wyniki wraz odnośnikiem do tematu głosowania trafią do ogródków informacyjnych. Na stan obecny tych głosów mamy nie wiele ale mamy nadzieje że coś się zmieni w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.
Przypominam że możecie głosować na 10 najlepszych zdaniem państw przesyłając do centrali czyli pod e-mail oursoundix@gmail.com noty w skali 1 - 8 (dla miejsc od 10 do 3) oraz 10 i 12 punktów dla kolejno drugiego i pierwszego miejsca. Zwycięzca głosowania otrzyma statuetkę Grand Prix.
, czek na wysokość 500 tysięcy Marek trizondalskich (miejsca drugie otrzymają czeki na kolejno kwoty 250 i 100 tysięcy złotych) i możliwość organizowania kolejnej, jubileuszowej bo już dziesiątej edycji Our Sound. Wyniki oczywiście zostaną dopisane do Tabeli Wszechczasów. 
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Maciej Kamiński

Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #8 dnia: So, 09 Lip 2016, 22:23:37 »
Czy ja dobrze widzę, że organizator pragnie więcej czasu i uwagi poświęcić jakimś Gangom Albanii niż hymnowi państwa-organizatora?
lic. net Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł, Prezes Policji Krajowej, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Maharadżacie Tirimudzii i Trizondalu, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Kartograficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Posiadacz 158 folwarków, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016.

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 26 Lip 2016, 10:44:03 »
Cytuj

Pora na to co czekacie czyli wyniki konkursu Our Sound - będą one prezentowane w trzech transzach w których to dwóch pierwszych znajdzie się po 6 krajów a w ostatniej 8 krajów
Oto zatem wyniki z pierwszej puli państw którą to tworzą:
01. (01) Mandgorat Wandystanu
02. (02) Księstwo Sarmacji
03. (03) Parlandia
04. (04) Królestwo Wurstlandii
05. (05) Rzeczpospolita Obojga Narodów
06. (06) Demokracja Surmeńska
U góry w nawiasie podałem numer kolejności podawania kraju zaś na dole w nawiasach są noty krajów. A więc zaczynamy... :
01.  Mandgorat Wandystanu  - Sekretarz Jury: Paulina Wileńska - Prezydentka Wandystanu
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 12 (12)
2. Królestwo Dreamlandu: 10 (10)
3. Federacja Slawonii: 8 ( 8 )
4. Carstwo Brodrii: 7 (7)
5. Królestwo Elderlandu: 6 (6)
6. Demokracja Surmeńska: 5 (5)
7. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4 (4)
8. Parlandia: 3 (3)
9. Monarchia Austro-Węgierska: 2 (2)
10. Państwo Kościelne Rotria: 1 (1)

11. Trizondal : 0
12. Mandragorat Wandystanu: 0
13. Królestwo Wurstlandii: 0
14. Imperium Abachazji: 0
15. Bialenia: 0
16. Księstwo Sarmacji: 0
17. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 0
18. Ałustria: 0
19. Imperium Skarlandu: 0
20. Królestwo Hasselandu: 0

02. Księstwo Sarmacji - Sekretarz Jury: Siergiusz Asketil
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 22 (10)
2. Federacja Slawonii: 15 (7)
3. Królestwo Hasselandu: 12 (12)
4. Demokracja Surmeńska: 10 (5)
5. Królestwo Dreamlandu: 10
6. Imperium Skarlandu: 8 ( 8 )
7. Carstwo Brodrii: 7
8. Trizondal : 6 (6)
9. Królestwo Elderlandu: 6
10. Królestwo Wurstlandii: 4 (4)

11. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
12. Parlandia: 3
13. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 3 (3)
14. Mandragorat Wandystanu: 2  (2)
15. Państwo Kościelne Rotria: 2 (1)
16. Monarchia Austro-Węgierska: 2
17. Imperium Abachazji: 0
18. Bialenia: 0
19. Księstwo Sarmacji: 0
20. Ałustria: 0

03. Parlandia - Sekretarz Jury: Nieznany (punktacja wysłana z e-maila państwowego)
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 22 (10)
2. Królestwo Dreamlandu: 15 (5)
3. Federacja Slawonii: 15
4. Królestwo Wurstlandii: 14 (10)
5. Królestwo Elderlandu: 13 (7)
6. Demokracja Surmeńska: 13 (3)
7. Imperium Abachazji: 12 (12)
8. Królestwo Hasselandu: 12
9. Państwo Kościelne Rotria: 10 ( 8 )
10. Imperium Skarlandu: 9 (1)

11. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 7 (4)
12. Carstwo Brodrii: 7
13. Monarchia Austro-Węgierska: 8 (6)
14. Trizondal : 6
15. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
16. Parlandia: 3
17. Ałustria: 2 (2)
18. Mandragorat Wandystanu: 2 
19. Bialenia: 0
20. Księstwo Sarmacji: 0

04. Królestwo Wurstlandii - Sekretarz Jury: Dorian Vilander
1. Królestwo Elderlandu: 25 (12)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
3. Królestwo Hasselandu: 19 (7)
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17 (10)
5. Imperium Skarlandu: 17 ( 8 )
6. Królestwo Dreamlandu: 18 (3)
7. Państwo Kościelne Rotria: 16 (6)
8. Federacja Slawonii: 15
9. Demokracja Surmeńska: 14 (1)
10. Królestwo Wurstlandii: 14

11. Monarchia Austro-Węgierska: 13 (5)
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 8 (2)
14. Carstwo Brodrii: 7
15. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
17. Parlandia: 3
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0

05. Rzeczpospolita Obojga Narodów - Sekretarz Jury: Samuel Radziwił
1. Królestwo Elderlandu: 29 (4)
2. Państwo Kościelne Rotria: 28 (12)
3. Królestwo Dreamlandu: 25 (7)
4. Królestwo Wurstlandii: 24 (10)
5. Federacja Slawonii: 23 ( 8 )
6. Imperium Skarlandu: 23 (6)
7. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
8. Królestwo Hasselandu: 19
9. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17
10. Demokracja Surmeńska: 14


11. Monarchia Austro-Węgierska: 13
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10 (2)
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9 (5)
15. Carstwo Brodrii: 8 (1)
16. Parlandia: 6 (3)
17. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0

06. Demokracja Surmeńska - Petros Domestosigos
1. Państwo Kościelne Rotria: 38 (10)
2. Królestwo Wurstlandii: 36 (12)
3. Królestwo Elderlandu: 33 (4)
4. Federacja Slawonii: 31 ( 8 )
5. Imperium Skarlandu: 29 (6)
6. Pustkowia Winków (Winktown) : 27 (5)
7. Królestwo Dreamlandu: 26 (1)
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 24 (7)
9. Królestwo Hasselandu: 21 (2)
10. Monarchia Austro-Węgierska: 16 (3)

11. Demokracja Surmeńska: 14
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9
15. Carstwo Brodrii: 8
16. Parlandia: 6
17. Księstwo Sarmacji: 4
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0

Kolejna pula 6 państw już niebawem.
Póki co Bialenia na razie z zerem ale może to się jeszcze zmienić.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Hewret Faradobus

Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 26 Lip 2016, 10:52:58 »
Cytuj
Póki co Bialenia na razie z zerem ale może to się jeszcze zmienić.

Nie dziwię się, skoro Nasza "reprezentacja" nawet nie spełnia definicji utworu muzycznego.
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 26 Lip 2016, 15:33:34 »
Jakby co sekwencja głosowania dzieli się na 3 grupy państw - w pierwszej i drugiej jest 6 krajów a w trzeciej osiem. Liczby po nazwie krajów to kolejno: punkty po podliczeniu (punkty przyznane danemu krajowi przez głosujący kraj)
Teraz pora na część drugą:...
Cytuj
Oto kolejnych 6 państw którymi to są:
01. (07) Ałustria
02. (08 ) Królestwo Elderlandu
03. (09) Bialenia
04. (10) Federacja Slawonii
05. (11) Królestwo Hasselandu
06. (12) Trizondal
07. Ałustria - Sekretarz Jury: Proch Petroshwenko
1. Królestwo Wurstlandii: 41(5)
2. Państwo Kościelne Rotria: 39 (1)
3. Federacja Slawonii: 34 (3)
4. Królestwo Elderlandu: 33
5. Pustkowia Winków (Winktown) : 29 (2)
6. Imperium Skarlandu: 29
7. Królestwo Dreamlandu: 26
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 24
9. Imperium Abachazji: 22 (10)
10. Królestwo Hasselandu: 21

11. Księstwo Sarmacji: 16 (12)
12. Monarchia Austro-Węgierska: 16
13. Demokracja Surmeńska: 14
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13 (4)
15. Trizondal : 10
16. Mandragorat Wandystanu: 8  (6)
17. Carstwo Brodrii: 8
18. Parlandia: 6
19. Ałustria: 2
20. Bialenia: 0

08. Królestwo Elderlandu - Sekretarz Jury: JdN
1. Królestwo Wurstlandii: 41
2. Państwo Kościelne Rotria: 39
3. Królestwo Dreamlandu: 36 (10)
4. Pustkowia Winków (Winktown) : 35 (6)
5. Imperium Skarlandu: 34 (5)
6. Federacja Slawonii: 34 (1)
7. Królestwo Elderlandu: 33
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 32 ( 8 )
9. Królestwo Hasselandu: 28 (7)
10. Trizondal : 22 (12)

11. Imperium Abachazji: 22
12. Monarchia Austro-Węgierska: 19 (3)
13. Demokracja Surmeńska: 18 (4)
14. Księstwo Sarmacji: 18 (2)
15. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13 (4)
16. Mandragorat Wandystanu: 8 
17. Carstwo Brodrii: 8
18. Parlandia: 6
19. Ałustria: 2
20. Bialenia: 0

09. Bialenia - Sekretarz Jury: Frederick Hufflepuff
1. Królestwo Wurstlandii: 46 (5)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 43 ( 8 )
3. Królestwo Hasselandu: 40 (12)
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 39 (7)
5. Państwo Kościelne Rotria: 39
6. Królestwo Elderlandu: 36 (3)
7. Imperium Skarlandu: 36 (2)
8. Królestwo Dreamlandu: 36
9. Federacja Slawonii: 34
10. Trizondal : 23 (1)

11. Demokracja Surmeńska: 22 (4)
12. Imperium Abachazji: 22
13. Monarchia Austro-Węgierska: 19
14. Carstwo Brodrii: 18 (10)
15. Księstwo Sarmacji: 18
16. Mandragorat Wandystanu: 14  (6)
17. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13 (4)
18. Parlandia: 6
19. Ałustria: 2
20. Bialenia: 0

10. Federacja Slawonii- Sekretarz Jury: Ludwik Tomović
1. Państwo Kościelne Rotria: 51 (12)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 51 ( 8 )
3. Królestwo Wurstlandii: 46
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 45 (6)
5. Królestwo Hasselandu: 40
6. Królestwo Elderlandu: 38 (2)
7. Królestwo Dreamlandu: 37  (1)
8. Imperium Skarlandu: 36
9. Federacja Slawonii: 34
10. Demokracja Surmeńska: 29 (7)

11. Monarchia Austro-Węgierska: 23 (4)
12. Trizondal : 23
13. Imperium Abachazji: 22
14. Księstwo Sarmacji:  21 (3)
15. Carstwo Brodrii: 18
16. Parlandia: 16 (10)
17. Mandragorat Wandystanu: 14 
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13
19. Ałustria: 7 (5)
20. Bialenia: 0

11. Królestwo Hasselandu - Sekretarz Jury: Eddard Nqtern
1. Państwo Kościelne Rotria: 57 (6)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 51
3. Królestwo Wurstlandii: 50
4. Imperium Skarlandu: 46 (10)
5. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 45 (6)
6. Królestwo Hasselandu: 40
7. Królestwo Elderlandu: 38
8. Demokracja Surmeńska: 37 ( 8 )
9. Królestwo Dreamlandu: 37 
10. Federacja Slawonii: 36 (2)

11. Księstwo Sarmacji:  28 (7)
12. Mandragorat Wandystanu: 26  (12)
13. Trizondal : 26 (3)
14. Monarchia Austro-Węgierska: 24 (1)
15. Carstwo Brodrii: 23 (5)
16. Imperium Abachazji: 22
17. Parlandia: 16
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13
19. Ałustria: 7
20. Bialenia: 0

12. Trizondal - Sekretarz Jury: Paulina Rotterska (prowadzenie głosowania: Krzysztof Hans)
1. Państwo Kościelne Rotria: 64 (7)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 51
3. Królestwo Hasselandu: 50 (10)
4. Królestwo Wurstlandii: 50
5. Federacja Slawonii: 48 (12)
6. Imperium Skarlandu: 46
7. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 45 (6)
8. Demokracja Surmeńska: 41(4)
9. Królestwo Elderlandu: 38
10. Królestwo Dreamlandu: 37 

11. Mandragorat Wandystanu: 31  (5)
12. Księstwo Sarmacji:  28
13. Trizondal : 26
14. Monarchia Austro-Węgierska: 25 (1)
15. Carstwo Brodrii: 23
16. Imperium Abachazji: 22
17. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 19 (6)
18. Parlandia: 19 (3)
19. Ałustria: 9 (2)
20. Bialenia: 8 (8)
Ostatnia pula państw będzie liczyć 8 państw :)
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 26 Lip 2016, 21:41:59 »
Cytuj
A oto część 3 i zarazem ostatnia:
13. Królestwo Dreamlandu - Sekretarz Jury:  Tomasz von Habsburg
1. Państwo Kościelne Rotria: 64
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 61 (10)
3. Królestwo Hasselandu: 52 (2)
4. Imperium Skarlandu: 51 (5)
5. Federacja Slawonii: 51 (3)
6. Królestwo Elderlandu: 50 (12)
7. Królestwo Wurstlandii: 50
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 49 (4)
9. Demokracja Surmeńska: 42 (1)
10. Mandragorat Wandystanu: 38 (7)

11. Królestwo Dreamlandu: 37 
12. Trizondal : 34 ( 8 )
13. Księstwo Sarmacji:  34 (6)
14. Monarchia Austro-Węgierska: 25
15. Carstwo Brodrii: 23
16. Imperium Abachazji: 22
17. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 19
18. Parlandia: 19
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

14. Pustkowia Winków (Winktown) - Sekretarz Jury:  Piotr Tomczuk
1. Państwo Kościelne Rotria: 64
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 61
3. Królestwo Elderlandu: 57 (7)
4. Królestwo Hasselandu: 56 (4)
5. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 55 (6)
6. Królestwo Wurstlandii: 55 (5)
7. Imperium Skarlandu: 53 (2)
8. Federacja Slawonii: 51
9. Mandragorat Wandystanu: 50 (12)
10. Królestwo Dreamlandu: 45  (8)

11. Demokracja Surmeńska: 43 (1)
12. Trizondal : 34
13. Księstwo Sarmacji:  34
14. Carstwo Brodrii: 33 (10)
15. Monarchia Austro-Węgierska: 25
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22 (3)
17. Imperium Abachazji: 22
18. Parlandia: 19
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

15. Państwo Kościelne Rotria - brak głosów na e-mailu lub forum państwa czyli Dyskwalifikacja

16. Imperium Skarlandu - Sekretarz Jury: Norbert I Catalan (tutaj musiałem nieco sam zadziałać składając nie podliczone głosy kraju do kupy)
1. Królestwo Elderlandu: 67  (10)
2. Państwo Kościelne Rotria: 67 (3)
3. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 63 ( 8 )
4. Królestwo Wurstlandii: 61 (6)
5. Pustkowia Winków (Winktown) : 61 (1)
6. Królestwo Hasselandu: 56
7. Imperium Skarlandu: 53
8. Federacja Slawonii: 51
9. Demokracja Surmeńska: 50 (7)
10. Mandragorat Wandystanu: 50

11. Królestwo Dreamlandu: 49  (4)
12. Trizondal : 46 (12)
13. Carstwo Brodrii: 38 (5)
14. Księstwo Sarmacji:  34
15. Monarchia Austro-Węgierska: 25
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
17. Imperium Abachazji: 22
18. Parlandia: 21 (2)
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

17. Rzeczpospolita Obojga Narodów - brak głosów na e-mailu lub forum państwa czyli Dyskwalifikacja

18. Carstwo Brodrii - Sekretarz Jury: Tomasz Bagrat-Dostojewski
1. Królestwo Elderlandu: 79  (12)
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 70 (7)
3. Państwo Kościelne Rotria: 68 (1)
4. Pustkowia Winków (Winktown) : 66 (5)
5. Królestwo Wurstlandii: 61 (6)
6. Królestwo Hasselandu: 60 (4)
7. Mandragorat Wandystanu: 58 ( 8 )
8. Demokracja Surmeńska: 56 (6)
9. Imperium Skarlandu: 53
10. Federacja Slawonii: 51

11. Królestwo Dreamlandu: 49 
12. Trizondal : 46
13. Carstwo Brodrii: 38
14.  Księstwo Sarmacji:  34
15. Imperium Abachazji: 32 (10)
16. Monarchia Austro-Węgierska: 28 (3)
17. Parlandia: 23 (2)
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

19. Imperium Abachazji - Sekretarz Jury: Tomasz Bagrat Dostojewski
1. Królestwo Elderlandu: 91  (12)
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 80  (10)
3. Pustkowia Winków (Winktown) : 72 (6)
4. Państwo Kościelne Rotria: 68
5. Królestwo Hasselandu: 67 (7)
6. Demokracja Surmeńska: 61 (5)
7. Królestwo Wurstlandii: 61
8. Mandragorat Wandystanu: 58
9. Trizondal : 54 ( 8 )
10. Federacja Slawonii: 54 (3)

11. Imperium Skarlandu: 53
12. Królestwo Dreamlandu: 50 (1)
13. Carstwo Brodrii: 42 (4)
14.  Księstwo Sarmacji:  34
15. Imperium Abachazji: 32
16. Monarchia Austro-Węgierska: 28
17. Parlandia: 25 (2)
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

20. Monarchia Austro-Węgierska - Sekretarz Jury: Tomasz Bagrat Dostojewski (tutaj ten kraj nie przyznał najwyższej noty 12 punktów)
1. Królestwo Elderlandu: 98  (7)
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 82 (2)
3. Pustkowia Winków (Winktown) : 72
4. Demokracja Surmeńska: 61 ( 8 )
5. Królestwo Hasselandu: 68 (1)
6. Państwo Kościelne Rotria: 68
7. Królestwo Wurstlandii: 61
8. Federacja Slawonii: 59 (5)
9. Trizondal : 58 (4)
10. Mandragorat Wandystanu: 58

11. Imperium Skarlandu: 56 (3)
12. Carstwo Brodrii: 52 (10)
13. Królestwo Dreamlandu: 50
14. Księstwo Sarmacji:  34
15. Imperium Abachazji: 32
16. Parlandia: 31 (6)
17. Monarchia Austro-Węgierska: 28
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

Our Sound 2016 w Trizondalu wygrywa Królestwo Elderlandu i ich reprezentant Alvaro Soler z utworem Sofia który to posłuchać można tutaj:
Dziękujemy serdecznie za udział w zabawie - do zobaczenia w kolejnej edycji :)

PS: Konkurs Our Portrait wygrywa walkowerem Republika Bialeńska tą oto pracą:
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Offline Tomasz Cyryl Dostojewski

Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 27 Lip 2016, 06:43:10 »
Napisał Pan że RON zostało zdyskwalifikowane z powodu braku głosów, zaś wcześniej je Pan uwzględnił, w I części podawania wyników .

Cytuj
05. Rzeczpospolita Obojga Narodów - Sekretarz Jury: Samuel Radziwił
1. Królestwo Elderlandu: 29 (4)
2. Państwo Kościelne Rotria: 28 (12)
3. Królestwo Dreamlandu: 25 (7)
4. Królestwo Wurstlandii: 24 (10)
5. Federacja Slawonii: 23 ( 8 )
6. Imperium Skarlandu: 23 (6)
7. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
8. Królestwo Hasselandu: 19
9. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17
10. Demokracja Surmeńska: 14


11. Monarchia Austro-Węgierska: 13
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10 (2)
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9 (5)
15. Carstwo Brodrii: 8 (1)
16. Parlandia: 6 (3)
17. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0
Dowódca Marynarki Wojennej BSZ , Minister Spraw Wewnętrznych,
Przewodniczący Rady Menedżerów BZS,Margrabia Lissendorf, właściciel 40 folwarków


Wielki Książę Bałmucji, Prezes partii "Jedna Brodria".
Głównodowodzący CSZ, Prezes BFS, Selekcjoner Reprezentacji Narodowej Brodrii

Offline Krzysztof Hans

 • Krzysztof Hans van der Ice
 • Przechodzień
 • *
 • Wiadomości: 45
 • Polubień: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Trizondal jest silny :D
  • Zobacz profil
  • Odznaczenia
Odp: Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 27 Lip 2016, 22:54:33 »
Sytuacja wygląda tak.
1. Z RON pojawił mi się błąd podobnie jak z 61 przy Surmenii (gdzie przy błędnym zapisie powinno być 69) czy w przypadku nieskasowania Slawońskiej 6 dla RON w przypadku głosowań Trizondalu i Hasselandu. Przepraszam za to.
2. Znalazłem punktacje ZSKHiW która wraz z oficjalnymi wynikami wygląda tak:
1. Królestwo Elderlandu: 98
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 88 (6)
3. Demokracja Surmeńska: 74 (5)
4. Pustkowia Winków (Winktown) : 72
5. Królestwo Hasselandu: 68
6. Państwo Kościelne Rotria: 68
7. Federacja Slawonii: 66 (7)
8. Królestwo Wurstlandii: 61
9. Carstwo Brodrii: 60 ( 8)
10. Trizondal : 58 (4)

11. Mandragorat Wandystanu: 58
12. Imperium Skarlandu: 56
13. Imperium Abachazji: 42 (10)
14. Monarchia Austro-Węgierska: 40 (12)
15. Królestwo Dreamlandu: 50
16. Księstwo Sarmacji: 34
17. Parlandia: 31
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8
DSQ ma Rotria więc państwa od 7 do 20 mają -1 miejsce.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji