Kultura i społeczeństwo > Plac Zielony

Wieści z zagranicy

(1/607) > >>

AndrzejSwarzewski:
Wspólnie z Jego Ekscelencję Władimirem Grutinem dyskutujemy na temat przyłączenia Federacji Brodryjskiej do Republiki Bialeńskiej na zasadzie Autonomii. Nie stanowiłoby to dla nas jakiegokolwiek problemu, ponieważ Brodria przeszłaby na nasze forum, Brodryjczycy przyjęliby nasze obywatelstwa. Razem bylibyśmy naprawdę potężnym krajem, liczącym się na arenie międzynarodowej.
Państwo bialeńsko-brodryjskie byłoby zaczątkiem pod mocarstwowość. W przyszłości moglibyśmy przyjmować do bialeńsko-brodryjskiego bratniego sojuszu.
Przed wejściem planu w życie musi to być skonsultowane z Brodryjczykami (Władimir rozpoczął konsultacje) i Bialeńczykami (oto zaczynam konsultacje).
Zachęcam do wypowiadania się.

Konstanty Jerzy Michalski:
Zgadzam się, a jakże! Drodzy państwo, mielibyśmy realną pozycje na Nordacie, plus zgadza się to z naszą polityką zagraniczną, przysłowiowe:

3 x TAK

AndrzejSwarzewski:

--- Cytat: "OutiesPL" ---Zgadzam się, a jakże! Drodzy państwo, mielibyśmy realną pozycje na Nordacie, plus zgadza się to z naszą polityką zagraniczną, przysłowiowe:

3 x TAK
--- Koniec cytatu ---
Dziękuję, Panie Ministrze. :)
Myślę też, że jakbyśmy tak bardzo się wzmocnili, to bylibyśmy poważnym graczem w skali całego mikroświata.

Maciej Kamiński:
A jak będzie z Noklezją w takim układzie?

AndrzejSwarzewski:

--- Cytat: "Lehrabia" ---A jak będzie z Noklezją w takim układzie?
--- Koniec cytatu ---
O tym zdecydowałyby władze Brodrii. Albo byłaby to część Autonomicznej Brodrii albo kolejna prowincja wewnątrz Bialenii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej