Autor Wątek: Przygoty oddziału policji w Bengazi  (Przeczytany 120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akrypa Rabotowicz von Primisz

Przygoty oddziału policji w Bengazi
« dnia: Śr, 20 Lip 2016, 10:14:48 »
Odcin 1:
Cytuj

Tej nocy doszło do bójki w Chrześcijańskiej dzielnicy między 2 obywatelami. Jednym z nich był Andriej Swalin a drugim Henryk Sienkiewicz, oboje lat 20. Na policje zadzwoniła dziewczyna Henryka o godzinie 21:37 informując iż ktoś napadł w jednym z rynsztokowych  klubów go go jej chłopaka z którym miała romantyczną kolacje. Po tym jak policja przyjechała niestety oboje leżeli już nie przytomni koło śmietnika na odpady radioaktywne z restauracji obok. Po wstępnym przesłuchaniu świadków okazało się, że Henryk Sienkiewicz siedział sobie spokojnie na śmietniku i pisał książkę a Andriej pobiegł pijany zaczął krzyczeć: "Won z Bialenii ty Sarmacka k**wo!" Po czym zaczęli się bić swoimi ręcami. Andriej dostał nielichego łupnia od miłego pana który pochodził z Pomorza ale potknął sie na krwi swojego przeciwnika i złamał sobie śledzione. Kamera zamontowana obok potwierdziła w pełni ich zeznania. Po zaprowadzeniu jednych do szpitala a innych do domu Akrypa pojechała sobie zjeść kotlet chrupiący z marchewki w sosie ostro-słodkim w najblizszym domu których ma kilka w całym mieście.
Takie mocne 2/10 ale może komuś się spodoba. :3
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Lip 2016, 13:28:41 wysłana przez Akrypa Rabotowicz von Primisz »

Była premierka Republiki Bialeńskiej, Kalifka Bialenii j ziem obok, Spahbod, Lordessa, Biskupka, Masonerka, Akryponystka, Padawanka Mocy, Policjantka, Posiadaczka 69 wsi.
"Kocham noc i niebo, o wiele bardziej niż ludzkich bogów." ~ Camus
"Używamy rozumu tylko po to, by wyartykułować nasze indywidualne interesy, by wmanipulować innych w służbę naszym przyjemnościom. To świat, któremu brak wszelkiej duchowej substancji, w którym ludzie zachowują się jak inteligentne zwierzęta. Stanowimy uduchowione społeczeństwo zwierząt." ~ Hegel

Offline Hewret Faradobus

Odp: Przygoty oddziału policji w Bengazi
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 20 Lip 2016, 15:49:41 »
Słabe, bo błąd ortograficzny w tytule.
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości