Podział administracyjny > Lew Wolnogradu

Rada Nieustająca przy Lwie Wolnogradu ds. Heraldyki

(1/18) > >>

Ametyst Faradobus:

Rada Nieustająca przy Lwie Wolnogradu ds. Heraldyki
Dziękując Kuledze Królowi Skarlandu (tym razem masz pan tę swoją 21:37) za ponaglenie rozpoczynam obrady zdrady... to znaczy Rady Nieustającej, której zadaniem będzie dbanie o kwestie heraldyczne w naszym Kolosalnym Związku Obszarników i Wolnych Miast ze Starobialenii, Pomorza, Dżamahiriji Bengazijskiej, Jahołdajewszczyzny oraz Anatolii, za wyjątkiem Anatolii Brodryjskiej. Zanim wznowimy debatę poświęconą symbolom Rzeszy chciałbym prosić o ewentualne wnioski formalne dotyczące jakichś statutów na jakimś kiju i innych takich. Jeżeli takowe nie zostaną zgłoszone w przeciągu 24 godzin uznam, że działamy jako spontaniczna inicjatywa pod opieką mojej osoby jako Lwa Wolnogradu, a do naszego grona przystąpić może każdy zainteresowany.

Ciastka i napoje funduje Rzesza.

Karol Medycejski:
Mam wniosek formalny o sprecyzowanie pojęcia napoju. Obawiam się, że w menu brakuje kawy, która to z ciasteczkami tworzy zestaw każdego kibola pana feudalnego w trakcie tych obrad. Proszę o rozwianie moich wątpliwości.

Maciej Kamiński:
Podłączam się do wniosku Śmieszka. Kawa to wszak tutaj tradycja.

Albert von Metzer:
Mam wniosek formalny o sprecyzowanie pojęcia jakiegoś statutu na jakimś kiju. Kijów ci u nas dostatek, a jak się w spiżarce poszuka to i statut się znajdzie.
Poza tym skoro przy heraldyce jesteśmy spytałbym o jakieś herby Anatolii. Istnieją takie, czy to ino Valhallańska legenda? Jeśli takowych nie ma wypadałoby je utworzyć zanim przejdziemy do herbu Rzeszy, gdyż ja sobie nieuwzględnienia w tymże Anatolii nie wyobrażam.

Ametyst Faradobus:

--- Cytat: Karol Medycejski w Wt, 16 Sie 2016, 21:42:28 ---Mam wniosek formalny o sprecyzowanie pojęcia napoju. Obawiam się, że w menu brakuje kawy, która to z ciasteczkami tworzy zestaw każdego kibola pana feudalnego w trakcie tych obrad. Proszę o rozwianie moich wątpliwości.

--- Koniec cytatu ---

Można się zgłaszać do mnie po żetony do automatu z kawą.

--- Cytat: Albert von Metzer w Wt, 16 Sie 2016, 21:50:48 ---Mam wniosek formalny o sprecyzowanie pojęcia jakiegoś statutu na jakimś kiju. Kijów ci u nas dostatek, a jak się w spiżarce poszuka to i statut się znajdzie.
--- Koniec cytatu ---

Pod tym pojęciem rozumiem wszelkiego rodzaju spisane regulacje trybu działalności tego organu.

--- Cytat: Albert von Metzer w Wt, 16 Sie 2016, 21:50:48 ---Poza tym skoro przy heraldyce jesteśmy spytałbym o jakieś herby Anatolii. Istnieją takie, czy to ino Valhallańska legenda? Jeśli takowych nie ma wypadałoby je utworzyć zanim przejdziemy do herbu Rzeszy, gdyż ja sobie nieuwzględnienia w tymże Anatolii nie wyobrażam.

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem nic o takim herbie, ale może ktoś jest w tej materii mądrzejszy ode mnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej