Kultura i społeczeństwo > Plac Zielony

Projekt nowego układu stowarzyszeniowego

<< < (2/79) > >>

Tadeusz Krasnodębski:
Ogólnie to nie mam zastrzeżeń, ale rozszerzyłbym incompatibilitas o władzę sądowniczą - żeby Sędzią Ludowym nie był car Brodrii, sędzią w Hasselandzie - poseł Parlamentu RB etc.

Piotr Pawel I:

--- Cytuj ---fakt planowanego ujednolicenia przepisów dotyczących obywatelstwa.
--- Koniec cytatu ---

To akurat budzi moje wątpliwości...

Hewret Faradobus:

--- Cytat: Piotr Pawel I w Nd, 28 Sie 2016, 20:43:40 ---To akurat budzi moje wątpliwości...
--- Koniec cytatu ---

W jakiej płaszczyźnie?

--- Cytat: Teddy Upperwood w Nd, 28 Sie 2016, 20:20:08 ---Ogólnie to nie mam zastrzeżeń, ale rozszerzyłbym incompatibilitas o władzę sądowniczą - żeby Sędzią Ludowym nie był car Brodrii, sędzią w Hasselandzie - poseł Parlamentu RB etc.
--- Koniec cytatu ---

Tylko obawiam się, że może pojawić się taki moment, że znowu będzie problem ze znalezieniu chętnego na to stanowisko. W razie stronniczości jest Rada Przysięgłych.

--- Cytat: Maciej Kamiński w Nd, 28 Sie 2016, 19:53:30 ---I kto by pomyślał, że po latach to wróci?
--- Koniec cytatu ---

I gdzie Siedmiogród? :D

--- Cytat: Maciej Kamiński w Nd, 28 Sie 2016, 19:53:30 ---Niezmiernie, ale to niezmiernie cieszy mnie fakt planowanego ujednolicenia przepisów dotyczących obywatelstwa.
--- Koniec cytatu ---

Uważam, że praktyka pokazała swoje. Rozdział nie jest potrzebny, bo niczemu nie służy (ewentualnie rozszerzeniu biurokracji). I tak każdy może określić swoją działalność niezależnie od posiadanych obywatelstw.

Maciej Kamiński:

--- Cytuj ---I gdzie Siedmiogród? :D
--- Koniec cytatu ---
W grobie.

AndrzejSwarzewski:

--- Cytat: Maciej Kamiński w Nd, 28 Sie 2016, 19:53:30 ---I kto by pomyślał, że po latach to wróci? :roll:

Niezmiernie, ale to niezmiernie cieszy mnie fakt planowanego ujednolicenia przepisów dotyczących obywatelstwa.

--- Koniec cytatu ---
"Nie ma zgody na tak niepewny traktat." ;)

A czy jest nasza zgoda na tak niepewny traktat w którym trzy narody polityczne poza Bialeńczykami będą wybierały nam prezydenta i posłów? Brodria, Hasseland i ZSKHiW będą miała swoje władze i będą władze centralne, a my nie będziemy mieli żadnych przedstawicieli. Ja postoję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej