Kultura i społeczeństwo > Kawiarnia Artystyczna "Kulturalna"

Gdyby mikronacje były państwami

(1/3) > >>

Eddard Noqtern:


Zrobione na podstawie luźnych skojarzeń. Czasem na podstawie liczby ludności, czasem ustroju, poziomu gospodarczego, albo strefy kulturowej. Proszę grafikę traktować jako zabawę, a nie coś poważnego, czy oceniającego.  ;)

Co o tym myślicie? Zachęcam do zrobienia własnej wersji. Tutaj daje link do pustej mapki: http://i.imgur.com/GB3vxUc.png

Marietta della Veronese:
Faktycznie, luźne podejście do tematu.  Z tego wynika, że Bialenia posiada ogromny obszar terytorialny, w którym znaczna część nie jest zamieszkiwana.

Z jednej strony można się uśmiać z tej mapki, a z drugiej zrobić facepalm :D

Hewret Faradobus:

--- Cytat: Marietta della Veronese w Pt, 09 Wrz 2016, 14:51:27 ---Z tego wynika, że Bialenia posiada ogromny obszar terytorialny, w którym znaczna część nie jest zamieszkiwana.

--- Koniec cytatu ---

Uwzględniając Anatolię, to tak jest.

Albert von Metzer:
Rosja, hmm?

Eddard Noqtern:

--- Cytat: Marietta della Veronese w Pt, 09 Wrz 2016, 14:51:27 ---Faktycznie, luźne podejście do tematu.  Z tego wynika, że Bialenia posiada ogromny obszar terytorialny, w którym znaczna część nie jest zamieszkiwana.
--- Koniec cytatu ---

Raczej w tym wypadku myślałem o "zimnej wojnie", która rozgrywa się pomiędzy imperami - tym liczniejszym Sarmacja - USA i mniej licznym RB - Rosja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej