Podział administracyjny > Wieś Weinhof

Wieś Weinhof

(1/2) > >>

Albert von Metzer:
Po dość długim czasie, w jakim terenom tym poświęcałem  mniej uwagi niż na to zasługują powróciłem w sławie i chwale zastając całkiem sporą wioskę na okolicznych wzgórzach. Jak się okazało tutejsi górale i wolni rolnicy ciągnęli do większych siedlisk od dawna, a w okolicy wreszcie pojawiło się coś mogącego sprostać ich oczekiwaniom. Na ten moment mieszka tu już przeszło 400 ludzi, głównie zajmujących się uprawą na tych żyznych ziemiach zbóż i oczywiście winogron. Po pojawieniu się pierwszej tłoczni udało się wypuścić pierwszą linię naszych win. Smakowała okropnie. Małymi kroczkami podążamy jednak ku lepszym wynikom.
Udało nam się też ściągnąć fotografa z Bialenii, który cyknął takie oto zdjęcie nowopowstałym chatom, których ilość pokazuje bogactwo regionu.

Albert von Metzer:
Zachęcony sporymi zmianami u mojego dość bliskiego (w skali Anatolii) sąsiada Piotra Novitusa postanowiłem i ja przyjrzeć się swym włościom. Pod moją nieobecność udało się poczynić wiele. Dzięki wprowadzeniu idei socjalistycznych lokalnej radzie udało się wybudować pierwsze bodajże na kontynencie ponure blokowisko! Doprawdy przełom! Udałop się je nawet sfotografować, choć cenzura musiała zdjęcie stosownie obrobić, całe szczęście minimalnie
blokowisko.pdn

Piotr Novitius:
PDN, co to za rozszerzenie? Nie mogę otworzyć pliku.

Albert von Metzer:

--- Cytat: Piotr Novitius w Nd, 09 Paź 2016, 13:45:27 ---PDN, co to za rozszerzenie? Nie mogę otworzyć pliku.

--- Koniec cytatu ---
Standardowe rozszerzenie plików z Paint.net, ale jeżeli są problemy to tutaj mam .jpg'a:

Piotr Novitius:
Widzę tylko niewielką część obrazka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej